img

Hotel Maraton w Szamotułach gotowy do użytkowania!

Fot.: www.freedigitalphotos.net

Na połowę stycznia zaplanowano otwarcie zmodernizowanego hotelu w Szamotułach. Dobiegają właśnie prace wykończeniowe w Hotelu Maraton, który został odnowiony przez Zakład Gospodarki Komunalnej kosztem 7 milionów złotych. Co obiekt w Szamotułach może zaoferować swoim gościom?

Nowy Hotel Maraton mieści się w gruntownie przebudowanym budynku, w którym wymieniono stropy, pokrycia dachu, stolarkę drzwiową i okienną. Obiekt docieplono oraz odnowiono od zewnątrz, w środku położono nowe posadzki. W hotelu mieści się także również recepcja i restauracja. Inwestorzy liczą na to, że hotel przyciągnie sportowców, przyjeżdżających do Szamotulskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zmodernizowany Hotel Maraton będzie mógł przyjąć nawet 100 osób. W budynku znajdować się będzie 50 pokoi dwuosobowych, w tym lokale przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. W pokojach znaleźć można toalety, otwarte szafy, telewizory nowej generacji i telefony stacjonarne, a w niektórych również sofy. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne.

Data publikacji: 08.01.2014

Nasi partnerzy