img

Nowoczesne konferencje w centrum Trójmiasta – Dwór Oliwski

www.dworoliwski.pl

Dwór Oliwski City Hotel & Spa to pięciogwiazdkowy obiekt konferencyjny, specjalizujący się w organizacji spotkań biznesowych i konferencji all inclusive. Butikowy hotel zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w odległości zaledwie 10 minut drogi od lotniska.

Prestiżowe Centrum Konferencyjne Dworu Oliwski składa się z czterech sal, cechujących się wysokim standardem i możliwością łączenia powierzchni. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego, wysokość 2,7 metra, a także wyposażone są w system klimatyzacji i ogrzewania. W salach możliwe jest organizowanie spotkań dla grup do 200 osób.

Unikatowa oferta biznesowa Dworu Oliwski pozwala indywidualnie zaaranżować i przeprowadzić w ogrodzie kongresy oraz imprezy integracyjne dla 120 gości. W tym celu hotel udostępnia 300-metrowy klimatyzowany namiot bankietowy, który w razie potrzeby może być również ogrzewany i specjalnie oświetlony.

Centrum Konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audio-wizualny, który pozwala na prowadzenie spotkań na najwyższym poziomie. Hotel świadczy szereg usług dodatkowych w postaci przerw kawowych, lunchów biznesowych, transferu gości, a także korzystania z monitoringowego parkingu i stylowej strefy SPA.

Data publikacji: 14.03.2017

Nasi partnerzy