img

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km

Hotel Brant
Adres: ul. Równa 20 Majdan k/ Warszawy, 05-462 Wiązowna-Warszawa
Liczba noclegów: 150
Największa sala konferencyjna: 400

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Hotel Brant


Hotel Brant to elegancki obiekt położony pod Warszawą w otoczeniu parku krajobrazowego. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję z noclegami, ta lokalizacja z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. W ofercie konferencyjnej obiekt posiada 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, z których największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 400 osób. Dodatkowo, do dyspozycji wynajmujących jest również przestronne foyer, idealne do organizacji bankietów, wystaw czy większych spotkań biznesowych. Ofertę centrum konferencyjną uzupełnia świetnie przygotowana baza noclegowa, dzięki której w Hotelu Brant można organizować kilkudniowe wydarzenia, konferencje, szkolenia czy firmowe spotkania integracyjne. W obiekcie znajduje się 60 komfortowo wyposażonych apartamentów, w których znajduje się łącznie 150 miejsc noclegowych. Jeśli dodamy do tego świetne zaplecze kulinarne oraz profesjonalną obsługę, organizacja każdego wydarzenia biznesowego w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.


Green Garden Hotel
Adres: ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty
Liczba noclegów: 140
Największa sala konferencyjna: 160

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Green Garden Hotel


Jeśli poszukują Państwo miejsca na konferencję w pobliżu stolicy, ale jednocześnie z dala od centrum, Green Garden Hotel to propozycja, która spełni wszystkie oczekiwania. Malowniczy obiekt położony w spokojnej, zielonej okolicy znajduje się zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Hotel posiada rozbudowaną ofertę dla klientów biznesowych, w której skład wchodzi 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają niezbędne wyposażenie multimedialne, pozwalają na zmianę organizacji przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb wynajmujących. Dodatkowo obiekt posiada 140 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, co sprawia, że jest idealny na kilkudniowe konferencje, szkolenia czy spotkania integracyjne. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą korzystać z oferty hotelowej kuchni, dodatkowych atrakcji zapewnianych w obiekcie, a także z pięknej okolicy, idealnej na spacery w przerwie między spotkaniami. Green Garden Hotel to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym malowniczym miejscu spełni wszelkie oczekiwania.


Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Adres: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna
Liczba noclegów: 46
Największa sala konferencyjna: 170

Polecane obiekty w okolicach Warszawy do 30 km
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie


Pałac w Jabłonnie położony jest w odległości 4 km od granic Warszawy, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na biznesowe wypady. Jest to zabytkowy, elegancki obiekt urządzony w klasycznym klimacie, który posiada bogatą ofertę dla klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy siedem sal, zarówno większych, jak i bardziej kameralnych, które są idealne na konferencje, szkolenia oraz spotkania biznesowe. Obiekt posiada 46 miejsc noclegowych, będzie więc dobrym rozwiązaniem w przypadku kameralnych konferencji czy szkoleń z noclegami. Dużym atutem Pałacu w Jabłonnie jest przepiękna lokalizacja, doskonała, lokalna kuchnia pełna regionalnych specjałów, a także szereg atrakcji, które umilą wszystkie branżowe spotkania. Pokazy walk rycerskich, przejażdżki bryczką czy kuligi w sezonie zimowym to świetna wartość dodana każdego spotkania.

Data publikacji: 02.06.2021