img

Rozbudowa sopockiego Hotelu Bayjonn zakończona!

www.bayjonnhotel.pl

Wraz z początkiem października zakończyły się prace związane z rozbudową sopockiego Hotelu Bayjonn. Na czwartym piętrze obiektu pojawiły się dodatkowe pokoje, a w tym również 46-metrowy luksusowy apartament. Nowe pomieszczenia, z których z pewnością skorzystają również klienci biznesowi, cechują się nowoczesności i biało-czarną kolorystyką.

Z okien rozbudowanego piętra Hotelu Bayjonn rozpościera się widok na morze i popularne molo. W ramach inwestycji przeprowadzonej w obiekcie odświeżone zostały części wspólne, a także sala konferencyjna. W budynku odbył się lifting recepcji umiejscowionej przy holu, a wybrane pokoje na niższych kondygnacjach uzyskały dostęp do tarasów.

Aktualnie Hotel Bayjonn dysponuje 28 pokojami, apartamentem oraz kompleksowo wyposażoną salą konferencyjną. W obiekcie możliwe jest zorganizowanie spotkania biznesowego, konferencji czy też szkolenia dla grupy do 32 osób. W 40-metrowym pomieszczeniu możliwe jest także przygotowanie firmowego eventu.

Sala konferencyjna Hotelu Bayjonn wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, system klimatyzacji oraz dostęp do internetu i naturalnego światła. Pomieszczenie wyróżnia się dużymi możliwościami aranżacyjnymi i gwarantuje znakomite warunki do prowadzenia prezentacji i pokazów.

Data publikacji: 30.10.2017

Nasi partnerzy