img

Szafarnia 10 – efektywne konferencje i szkolenia

www.szafarnia10.pl

Szafarnia 10 to wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie Trójmiasta. Klimatyczna restauracja posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne, którego powierzchnia to 85 mkw. Obiekt charakteryzuje się elegancką atmosferą i najwyższym poziomem obsługi, stwarzającymi jednocześnie doskonałe warunki do przeprowadzenia kameralnych wydarzeń firmowych.

Szafarnia 10 dysponuje dwoma, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które posiadają dostęp naturalnego światła oraz sztuczne oświetlenie. W połączonych pomieszczeniach możliwe jest zorganizowanie spotkania nawet dla 50 uczestników. Mniejsza sala idealnie sprawdza się podczas wydarzeń do 25 gości. Klienci wynajmujący sale mogą korzystać z flipchartu, projektora multimedialnego, ekranu, internetu oraz mikrofonu bezprzewodowego. W standardowym wyposażeniu pomieszczeń znajduje się również tablet pozwalający zdalnie sterować nagłośnieniem, ekranem oraz oświetleniem.

Poza wynajmem profesjonalnych sal na szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, Szafarnia 10 oferuje również szeroki zakres usług gastronomicznych i cateringowych. Z myślą o potrzebach gości obiekt przygotowuje zarówno przerwy kawowe, lunche, jak i kolacje. Dodatkowo nad całym procesem organizacji wydarzeń firmowych w obiekcie czuwa doświadczony conference coordinator.

Data publikacji: 31.03.2017

Nasi partnerzy