img

Trzygwiazdkowy Atut otwiera swoje nowe wnętrza

Fot. www.freedigitalphotos.net

Już od samego początku 2013 roku trzygwiazdkowy Hotel Atut, położony w Licheniu Starym (województwo wielkopolskie), realizuje kolejne etapy modernizacji. W ramach prac powstają nowe powierzchnie, wprowadzane są również dodatkowe udogodnienia dla gości.

Ostatnią inwestycją, zakończoną w Hotelu Atut, było oddanie do użytku gości powiększonej o 48 metrów kwadratowych Sali Błękitnej A, której ogólna powierzchnia wynosi aktualnie 72 metry kwadratowe i może pomieścić 80 osób.

W kwietniu 2013 roku goście hotelu mogli już zauważyć pierwsze efekty modernizacji obiektu. Do ich dyspozycji została oddana powiększona sala restauracyjna. Jej łączna powierzchnia wynosi teraz aż 637 metrów kwadratowych. Rozbudowa restauracji zwiększyła możliwości aranżacyjne sali, a dodatkowym atutem, który z pewnością przyciągnie wielu gości, jest jej nowa część barowa. Restauracja jest teraz przestronna, a jednocześnie o wiele bardziej przytulna niż wcześniej.

Kolejnym ważnym wdrożeniem, mającym za zadanie zapewnienie większego komfortu gościom i znaczne podniesienie jakości usług obiektu, było wyposażenie wszystkich 117 pokoi dwuosobowych w zupełnie nowe 26-calowe telewizory LCD, które umożliwiają odbiór ponad 50 kanałów. Apartamenty również zostały wyposażone w nowe urządzenia. Ich goście już od maja ubiegłego roku mogą odpoczywać przy nowoczesnych 32- i 42-calowych telewizorach.

To jednak nie koniec modernizacji Hotelu Atut. W czerwcu 2013 roku do oferty konferencyjnej hotelu dołączyła dziesiątą już sala o nazwie „Srebrna”. Jest ona jedną z największych powierzchni oferowanych gościom przez hotel. Obejmuje aż 80 metrów kwadratowych i pozwala na przyjęcie nawet 70 osób. W sali tej bez problemu zorganizujemy dużą konferencję, szkolenie pracowników, seminarium, naradę biznesową, bądź kongres.

Hotel Atut oferuje swoim gościom łącznie 124 pokoi, w tym sześć eleganckich i komfortowych apartamentów. Wszystkie pomieszczenia gościnne wyposażone są w przestronną łazienkę z suszarką do włosów, telewizor LCD, radio, telefon oraz bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu. Z niektórych pokoi rozciąga się malowniczy widok na Bazylikę Licheńską. Dla wygody gości w hotelu wydzielono też specjalną strefę dla osób palących.

Oprócz przyjemnego, komfortowego noclegu Hotel Atut zaprasza również do skorzystania z ponad czterohektarowego terenu znajdującego się wokół budynku. Teren ten jest wprost idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, pikników i różnego rodzaju eventów. Hotel Atut posiada w swojej ofercie specjalny namiot, przeznaczony do organizacji kameralnych imprez oraz halę namiotową o powierzchni 450 metrów kwadratowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości obiekt oddaje ponad 100 miejsc parkingowych.

Hotel Atut to największe centrum konferencyjne znajdujące się w Wielkopolsce. Obiekt oferuje swoim gościom kompleksową organizację i obsługę wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń, sympozjów, kursów, pobytów motywacyjnych czy imprez integracyjnych. Do dyspozycji organizatorów takich spotkań oddano dziesięć sal konferencyjnych.

Hotel Atut mieści się w Licheniu Starym, około 600 metrów od największej bazyliki w całej Polsce. Obiekt posiada dostęp do znajdującego się nieopodal pomostu na Jeziorze Licheńskim. Przyległy teren przeznaczony jest do organizacji imprez plenerowych. Plac o powierzchni 1,5 tysiąca metrów kwadratowych jest idealnym miejscem na pikniki i zajęcia integracyjne. Ponadto możliwe jest zorganizowanie różnego rodzaju atrakcji wodnych dla uczestników konferencji, np. w postaci kajaków, łodzi, czy motorówek.

Data publikacji: 10.01.2013

Nasi partnerzy