Klekotki Conference & SPA

Klekotki 1 , 14-407 Godkowo (warmińsko-mazurskie)

tel.55 249 00 00, 506 833 782

recepcja@klekotki.com.pl

Miejsca noclegowe 90 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
korty tenisowekorty tenisowe
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
fitnessfitness
spaspa
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
komputerkomputer
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 506 833 783, 506 223 914
mail: marketing@klekotki.com.pl
Powered by googlemapsgenerator.com/pl/ & http://www.mysmiley.net/chinese/
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala na Rzece (Pokaż)
120
Sala w Młynie (Pokaż)
60
Sala Kominkowa (Pokaż)
30
Ogród Zimowy (Pokaż)
50
Sala Barowa (Pokaż)
32
Młyńska Winiarnia (Pokaż)
18
Weranda (Pokaż)
15

Voucher

Klekotki

data-toggle="modal" data-target="#myModal_2">

Opis hotelu

 

Klekotki Conference & SPA to urokliwy kompleks położony w zachodniej części Mazur. Obiekt powstał w zabytkowym majątku młyńskim z XVII wieku. 

Zaplecze konferencyjne

Do dyspozycji gości oddajemy 7 sal konferencyjno-bankietowych. Największa z nich, Sala na rzece, pomieści 120 osób. W Klekotki Conference&Spa znajdą Państwo doskonałe warunki do przeprowadzenia warsztatów, szkoleń czy konferencji na Mazurach. Dbamy o dyskrecję, wysoką jakość obsługi i komfort naszych gości. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą, dobrze wyposażonymi salami do przeprowadzenia szkoleń, wykładów oraz konferencji. Spokój pozwala na opanowanie myśli. Dzięki temu zwiększa się zdolność koncentracji i łatwiej przyswajamy nowe informacje. Odprężony umysł, otoczenie lasu, aromat ciepłej herbaty, wtopione w przestrzeń konferencyjną, sprzyjają pod każdym względem. 

Baza noclegowa

Klekotki to ponad 120 ha terenu, który gwarantuje unikatowy kontakt z naturą, wyciszenie i znakomity odpoczynek. Oferujemy Państwu 44 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na rzekę Wąską lub jezioro. Klekotki Conference&Spa do doskonała propozycja dla tych, którzy planują pobyt szkoleniowy, integrację lub kilkudniową konferencję na Mazurach. Nasza doskonała kuchnia w nurcie slow food gwarantuje zdrowe, oryginalne i wykwintne posiłki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Stawiamy na sezonowe składniki oraz propozycje kuchni regionalnej. Oferujemy naszym gościom chleby własnego wypieku, własne wędliny, sery z pobliskiej koziej farmy oraz warzywa z naszego ogródka. Używamy wyłącznie ziół z naszego zielnika, serwujemy ryby warmińskich jezior i promujemy lokalne połączenia i smaki. Naszym niewątpliwym atutem jest także własna winiarnia z oryginalną kartą ekskluzywnych win Mielżyńskiego oraz sommelierzy współpracujący z portalem Winicjatywą, Warsaw Uncorked oraz oraz  All Around Wine.

Zaplecze gastronomiczne

Na terenie znajduje się winiarnia z bogatą kolekcją win i miodów pitnych, kuchnia serwująca potrawy regionalne w nurcie slow food

Rekreacja

Mazury i Warmia to niezwykła przyroda. Zachęca do aktywnego spędzania czasu, a możliwości spędzenia go jest wiele. W Klekotkach można zorganizować nie tylko profesjonalne, ciekawe konferencje, lecz także wszelkiego rodzaju wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Do dyspozycji naszych Gości oferujemy:

Wspólne gry, aktywności sportowe, warsztaty, ogniska sprzyjają integracji zespołu i lepszemu poznaniu współpracowników. Organizujemy także rejsy kanałem ostródzko-elblądzkim. Dzięki temu poznają Państwo nieco Mazury wraz z walorami przyrodniczymi tej niesamowitej krainy. Z naszą pomocą możecie Państwo zorganizować wieczory tematyczne, jak również skorzystać z cudownego Sento SPA.

Konferencje organizowane w naszym hotelu charakteryzują się profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem, otwartą oraz inspirującą atmosferą, a przede wszystkim spokojnymi okolicznościami, dzięki którym łatwiej skupić się i podzielić wiedzą oraz doświadczeniami.

 

Klekotki Conference & SPA - sale konferencyjne, szkoleniowe

Nasi partnerzy