Hotel KOSSAK****

Plac Kossaka 1, 31-106 Kraków(małopolskie)

tel.12 379 59 00

kossak@hotelkossak.pl

Miejsca noclegowe 120 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
siłowniasiłownia
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
fitnessfitness
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel: 12 379 59 00, fax: 12 379 59 10
mail: marta.utrata@osti-hotele.pl
Powered by googlemapsgenerator.com/pl/ & http://www.mysmiley.net/chinese/
Nazwa sali Powierzchnia Wysokość Możliwość ustawienia stolow
Sala A+B+C (Pokaż) 140
170
96
60
Sala A+B (Pokaż) 93
120
56
40
Sala B+C (Pokaż) 84
100
48
32
Sala A (Pokaż) 56
80
32
30
Sala B (Pokaż) 37
42
24
22
Sala C (Pokaż) 47
46
24
22
Percheron (Pokaż) 70
60
20
23
Apartament (Pokaż) 21
12

Voucher

data-toggle="modal" data-target="#myModal_1">

Opis hotelu


Zaplecze konferencyjne                      
 


Hotel Kossak dysponuje profesjonalnym centrum konferencyjnym, które umiejscowione jest na szóstym piętrze obiektu. W jego skład wchodzą trzy sale konferencyjne oraz unikatowa Oranżeria. Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się prestiżowymi wnętrzami, wielofunkcyjnością przestrzeni oraz nowoczesnym wyposażeniem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w centrum konferencyjnym można zorganizować spotkania, konferencje i imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie. 
 
Sale konferencyjne oferowane przez Hotel Kossak w Krakowie oddzielone są modułowymi ścianami, dzięki którym możliwe jest łączenie i dzielenie ich powierzchni. Wszystkie pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia, a jednocześnie wyposażone są w system sterowanej indywidualnie klimatyzacji. Z okien sal konferencyjnych możliwe jest podziwianie pięknych widoków na panoramę miasta, Wawel oraz Bulwary Wiślane. 
 
Klienci biznesowi zainteresowani oferta hotelu mogą wybierać spośród trzech pomieszczeń: A, B oraz C. Ich powierzchnie wynoszą odpowiednio 56, 37 oraz 47 mkw, co w wyniku połączenia daje łączna przestrzeń konferencyjną wynoszącą 140 mkw. W salach możliwe jest zorganizowanie spotkań od 18 do 170 uczestników. Duża funkcjonalność pomieszczeń pozwala na maksymalne dostosowanie ich wielkości i charakteru do oczekiwań gości. Organizatorom wydarzeń hotel udostępnia również wyjątkową oranżerię z tarasem widokowym, która jest w
stanie pomieścić do 58 osób. 
 

Sale na konferencje Hotelu Kossak w Krakowie posiadają bogate wyposażenie multimedialne. Wszystkie pomieszczenia udostępniane są z ekranami, projektorami multimedialnymi, systemem nagłośnienia, tablicami flipchart, telewizorami oraz systemami kina domowego. Dodatkowo na specjalne życzenie gości oferowane są również tłumaczenia symultaniczne. Cała przestrzeń konferencyjna objęta jest dostępem do internetu. Personel hotelu służy swoim doświadczeniem i kreatywnością pomagając klientom na każdym etapie przygotowywania wydarzeń.

Hotel Kossak**** jest luksusowym obiektem położonym w centrum Krakowa, który wyróżnia się eleganckimi wnętrzami, designerskim wyposażeniem oraz najwyższą jakością obsługi. Czterogwiazdkowiec specjalizuje się w organizacji wydarzeń dla klientów biznesowych. W hotelu w Krakowie odbywają się profesjonalne konferencje, formalne bankiety, eventy firmowe oraz imprezy integracyjne. Obiekt świadczy również usługi noclegowe i gastronomiczne na wysokim poziomie. Dysponuje bazą noclegową dla 120 osób.


Lokalizacja 
Hotel Kossak zlokalizowany jest na Placu Kossaka, w samym sercu Krakowa. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się Zamek Królewski na Wawelu. Położony nad Wisłą hotel zapewnia możliwość podziwiania pięknych widoków na Wawel i Stare Miasto. Od Rynku dzieli go odległość zaledwie kilkuset metrów, a od Dworca Głównego niespełna dwa kilometry. Doskonała lokalizacja obiektu umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych punktów miasta zarówno komunikacją miejską, jak i za sprawą ważnych arterii drogowych. 

Nasi partnerzy