Qubus Hotel Kraków ****

ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków

tel. (0-12) 374-51-00

img    8
sal
konferen-
cyjnych
img   500
Największa
sala
img   379
Miejsc
noclegowych

Informacje

OPIS HOTELU                                                                                                     
 
Qubus Hotel Kraków jest wysokiej klasy obiektem zlokalizowanym w sercu Małopolski, który świadczy usługi w standardzie czterogwiazdkowym. Oferta obiektu skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób odwiedzających miasto w celach turystycznych. Centrum Konferencyjne hotelu idealnie sprawdza się podczas organizacji konferencji w Krakowie, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń firmowych. Obiekt dysponuje komfortową bazą noclegową, znakomitym zapleczem gastronomicznym oraz atrakcyjną strefą wypoczynku. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE HOTELU QUBUS**** W KRAKOWIE                 
 
Qubus Hotel Kraków**** to idealne miejsce dla osób pragnących zorganizować konferencję, bankiet, prezentację, spotkanie firmowe, szkolenie, warsztaty lub rozmowę rekrutacyjną. Centrum Konferencyjne obiektu składa się z dziesięciu klimatyzowanych sal, których zróżnicowane powierzchnie pozwalają na przeprowadzenie wydarzeń od 12 do nawet 500 osób. 
 
Sale konferencyjne hotelu Qubus w Krakowie połączone są ruchomymi, dźwiękoszczelnymi ścianami, które zapewniają możliwość dowolnego łączenia ich powierzchni. Najmniejszym z pomieszczeń oferowanym klientom biznesowym jest 25-metrowy Board room, pozwalający na komfortowe prowadzenie spotkań do 12 osób. Największa przestrzeń konferencyjna hotelu wynosząca 400 mkw, powstaje w wyniku połączenia sal B, C, D oraz E. Pomieszczenie to pozwala zorganizować wydarzenie nawet dla 500 uczestników przy wyborze ustawienia teatralnego. 
 
Oferowane przez Qubus Hotel sale na konferencje w Krakowie posiadają nowoczesne wyposażenie multimedialne. Klimatyzowane pomieszczenia objęte są dostępem do bezprzewodowego internetu, a klienci mogą korzystać z rzutników multimedialnych, ekranów, flipchartów i nagłośnienia. O sprawny przebieg wszystkich wydarzeń dba doświadczona obsługa techniczna. Wynajem sali konferencyjnej w hotelu upoważnia również do korzystania z usług Centrum Biznesowego, w którym znajduje się drukarka, komputer, fotokopiarka, skaner oraz faks. 
 
Z myślą o organizatorach wydarzeń biznesowych Qubus Hotel Kraków przygotował szereg dodatkowych udogodnień. Klienci korzystający z usług hotelu mogą liczyć na profesjonalne wsparcie specjalisty, który udzieli pomocy na każdym etapie organizacji spotkania. Dodatkowo obiekt udostępnia monitorowany, podziemny parking, oferuje transfer na lotnisko, a także świadczy szeroki zakres usług gastronomicznych. W hotelu możliwe jest przeprowadzenie bankietu firmowego, jak również imprezy integracyjnej dla pracowników. Co więcej po wypełnieniu obowiązków służbowych uczestnicy spotkań mogą odpocząć w Bezpłatnym Centrum Odnowy Biologicznej, w którym znajduje się basen, sauna, jacuzzi oraz siłownia. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                   
 
Qubus Hotel Kraków zlokalizowany jest w centrum miasta, tuż nad brzegiem Wisły. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Kazimierz, Stare Miasto oraz Plac Mariacki. Znakomita lokalizacja obiektu gwarantuje dostęp do ważnych krakowskich urzędów i instytucji, jak również możliwość korzystania z rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Odległość dzieląca hotel od lotniska to zaledwie 25 minut drogi samochodem, a od Dworca Głównego - 17 minut.

Inne obiekty - woj. małopolskie

Hotel RT Regent
Kraków (małopolskie)
Hotel RT Regent
Hotel RT Regent


Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel RT Regent dysponuje atrakcyjną, elegancką i nowoczesną Salą Kominkową, w której można zorganizować konferencje, szkolenie lub inne spotkanie biznesowe. Pomieszczenie przeznaczone jest dla maksymalnie 25 uczestników. W zależności od rodzaju wydarzenia miejsca siedzące można w nim ustawić w czterech różnych wariantach: klasowym, teatralnym, w podkowę oraz wokół stołu. Sala charakteryzuje się bezprzewodowym Internetem oraz najwyższej jakości sprzętem multimedialnym.

Lokalizacja

Hotel RT Regent położony jest w centralnej części Krakowa przy ulicy Bożego Ciała 19, w zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Jest to bardzo malownicza okolica, z zachodu i południa obiekt otoczony jest nurtem Wisły, z północy okala go pas zieleni Plant Dietlowskich. Dotarcie do atrakcji turystycznych Krakowa z tego hotelu zajmuje od kilkunastu minut, na przykład do Rynku Głównego można dojechać w ciągu 15 minut, a do Zamku Królewskiego na Wawelu około 10. Hotel posiada też świetne połączenie z lotniskiem i z dworcem kolejowym.

 

Radisson Blu Hotel, Kraków
Kraków (małopolskie)
Radisson Blu Hotel, Kraków
Radisson Blu Hotel, Kraków

Zaplecze konferencyjne obiektu

Park Inn by Radisson Kraków oferuje wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych, w których można zorganizować różne wydarzenia, w tym spotkania biznesowe nawet na 500 osób. Innowacyjne przestrzenie charakteryzują się niezbędnym umeblowaniem i przesuwnymi ścianami, dzięki którym można dowolnie modyfikować powierzchnię według indywidualnych potrzeb. Do wyboru są warianty sal lekcyjnych, sal narad, sal spotkań w kształcie litery U. Do kluczowych atutów zaplecza konferencyjnego tego hotelu zalicza się dostęp do naturalnego światła dziennego, usługi cateringowe, bezpłatny bezprzewodowy Internet, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, technologię DigiChart.

Lokalizacja

Park Inn by Radisson Kraków znajduje się przy ulicy Monte Cassino 2 w Krakowie, zaledwie kilometr od jego centrum. Hotel zachwyca nie tylko wspaniałymi widokami na miasto, ale i doskonałą lokalizacją - położony on jest w pobliżu Centrum Kongresowego ICE, a od Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków - Balice, oddalony jest on o 12 kilometrów.

Hotel Centrum Business ****
Kraków (małopolskie)
Hotel Centrum Business ****
Hotel Centrum Business ****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Centrum charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, które zapewnia warunki nie tylko do wypoczynku, ale i do komfortowej pracy. W ofercie tego obiektu jest 6 wielofunkcyjnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 500 m². Największą salą jest Sala A, przeznaczona jest ona dla 130 uczestników, a jej powierzchnia wynosi 120 m². Wszystkie pomieszczenia konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu wydarzenia przebiegają na najwyższym poziomie. Atutem Hotelu Centrum jest także szeroka oferta gastronomiczna oraz profesjonalna obsługa, która doskonale dba o to, aby jego goście byli zadowoleni z ich usług.

Lokalizacja

Hotel Centrum jest pierwszym czterogwiazdkowym obiektem w centrum Nowej Huty. Ten prestiżowy obiekt położony jest przy Placu Centralnym. Jego lokalizacja umożliwia bardzo sprawny dojazd do centrum Krakowa, zabytkowego Kazimierza czy do Rynku Głównego. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość od Hali widowiskowo – sportowej Kraków Arena.

 

Best Western Plus Krakow Old Town***
Kraków (małopolskie)
Best Western Plus Krakow Old Town***
Best Western Plus Krakow Old Town***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Best Western Plus Kraków Old Town wyróżnia się atrakcyjną ofertą organizacji różnych spotkań biznesowych. W obiekcie do wynajęcia są dwie sale konferencyjne, które w standardowym wyposażeniu posiadają: mikrofon, klimatyzację, bezprzewodowy Internet, nagłośnienie, zaciemnienie, projektor, ekran czy flipchart. Sala Kameralna ma powierzchnię 45 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 40 osób. Natomiast druga sala – Sala Parkowa o powierzchni 59 m² może pomieścić do 60 gości. Jej atutem jest również światło dzienne. Wysoka jakość obsługi hotelu,wyśmienite przerwy kawowe oraz profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych sprawi, że każde wydarzenie przeprowadzone będzie na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Best Western Plus Kraków Old Town znajduje się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Krakowa. Mieści się on zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego, w promieniu około 1 kilometra od dzielnicy Kazimierz oraz około 500 metrów od Wawelu. Jest świetną bazą wypadową do zwiedzania tego zabytkowego miasta.

Hotel Galaxy****
Kraków (małopolskie)
Hotel Galaxy****
Hotel Galaxy****

Zaplecze konferencyjne obiektu

W Hotelu Galaxy znajduje się Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze o łącznej powierzchni 1550 m². Składa się ono z 8 pomieszczeń i tarasu. Dzięki systemowi przesuwnych ścian poszczególne sale można ze sobą łączyć, co pozwala na organizację zarówno małych wydarzeń biznesowych, jak i dużych konferencji. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj bogate wyposażenie sal. Dostępne są między innymi: telewizory LCD o przekątnej 46'' i 47'', ekrany projekcyjne podwieszane, projektory multimedialne EPSON EB-1900, NEC P502H FULL HD, ekran do projekcji tylnej, telewizory LCD i ekrany projekcyjne mobilne, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe, mikroporty, mównice z audio systemem, scena, oświetlenie sceny oraz listwy ledowe, tło, internet przewodowy i bezprzewodowy, system nagłośnienia z regulacją.

Lokalizacja

Hotel Galaxy znajduje się przy ulicy Gęsiej w Krakowie. Położony on jest w sąsiedztwie Starego Miasta. Jest to doskonała lokalizacja, która umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do atrakcyjnych miejsc tego miasta.
 

Best Western Hotel Galicya
Kraków (małopolskie)
Best Western Hotel Galicya
Best Western Hotel Galicya

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Best Western Galicya oferuje swoim klientom biznesowym przestronną oraz klimatyzowaną salę o powierzchni 90 m² - Sala Słoneczna. Zdecydowanym atutem tego pomieszczenia jest wysokiej jakości sprzęt audiowizualny, w szczególności ekran projekcyjny, projektor multimedialny, mikrofon, profesjonalne nagłośnienie. Goście mają również do dyspozycji flipchart, wygodne krzesła oraz bezprzewodowy Internet. Hotel Best Western Galicya posiada również propozycję wyśmienitego cateringu, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Zaplecze konferencyjne tego obiektu oraz profesjonalna obsługa pozwala zorganizować w nim zarówno jednodniowe wydarzenia, jak i kilkudniowe konferencje.

Lokalizacja

Hotel Best Western Galicya to komfortowy obiekt, położony w dzielnicy Podgórze w Krakowie w bliskiej okolicy niezwykłego centrum tego miasta. Jest to doskonała lokalizacja, która umożliwia zarówno zwiedzanie krakowskich atrakcji, jak i dotarcie do najważniejszych punktów biznesowych znajdujących się w Krakowie.

Hotel Wilga ***
Kraków (małopolskie)
Hotel Wilga ***
Hotel Wilga ***

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Wilga posiada bogate zaplecze konferencyjne, które umożliwia przeprowadzanie różnych wydarzeń biznesowych na najwyższym poziomie. Bez problemu można tu zorganizować sympozjum, konferencję, bankiet, seminarium, szkolenie czy też inne spotkanie firmowe. Hotel Wilga dysponuje Salą Ceglaną o powierzchni 160 m², dla maksymalnie 150 osób. Jest ona klimatyzowana, wyposażona jest w nagłośnienie stacjonarne, dostęp do Internetu, flipchart, światło dzienne, projektor, ekran i mikrofon. Obiekt oferuje także Salę Kolumnową o powierzchni 100 m², dla maksymalnie 80 gości, która też jest klimatyzowana, posiada nagłośnienie stacjonarne, dostęp do Internetu, światło dzienne, flipchart, zaciemnienie sali, ekran i projektor. W Hotelu Wilga można także wynająć Salę Kominkową i Salę 211.

Lokalizacja

Hotel Wilga znajduje się w centrum Krakowa, przy ulicy Przedwiośnie 16. Położony jest w pobliżu najatrakcyjniejszych miejsc tego miasta, takich jak Stare Miasto, żydowska dzielnica Kazimierz czy też Wzgórze Wawelskie.
 

Opis hotelu

OPIS HOTELU                                                                                                     
 
Qubus Hotel Kraków jest wysokiej klasy obiektem zlokalizowanym w sercu Małopolski, który świadczy usługi w standardzie czterogwiazdkowym. Oferta obiektu skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób odwiedzających miasto w celach turystycznych. Centrum Konferencyjne hotelu idealnie sprawdza się podczas organizacji konferencji w Krakowie, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń firmowych. Obiekt dysponuje komfortową bazą noclegową, znakomitym zapleczem gastronomicznym oraz atrakcyjną strefą wypoczynku. 
 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE HOTELU QUBUS**** W KRAKOWIE                 
 
Qubus Hotel Kraków**** to idealne miejsce dla osób pragnących zorganizować konferencję, bankiet, prezentację, spotkanie firmowe, szkolenie, warsztaty lub rozmowę rekrutacyjną. Centrum Konferencyjne obiektu składa się z dziesięciu klimatyzowanych sal, których zróżnicowane powierzchnie pozwalają na przeprowadzenie wydarzeń od 12 do nawet 500 osób. 
 
Sale konferencyjne hotelu Qubus w Krakowie połączone są ruchomymi, dźwiękoszczelnymi ścianami, które zapewniają możliwość dowolnego łączenia ich powierzchni. Najmniejszym z pomieszczeń oferowanym klientom biznesowym jest 25-metrowy Board room, pozwalający na komfortowe prowadzenie spotkań do 12 osób. Największa przestrzeń konferencyjna hotelu wynosząca 400 mkw, powstaje w wyniku połączenia sal B, C, D oraz E. Pomieszczenie to pozwala zorganizować wydarzenie nawet dla 500 uczestników przy wyborze ustawienia teatralnego. 
 
Oferowane przez Qubus Hotel sale na konferencje w Krakowie posiadają nowoczesne wyposażenie multimedialne. Klimatyzowane pomieszczenia objęte są dostępem do bezprzewodowego internetu, a klienci mogą korzystać z rzutników multimedialnych, ekranów, flipchartów i nagłośnienia. O sprawny przebieg wszystkich wydarzeń dba doświadczona obsługa techniczna. Wynajem sali konferencyjnej w hotelu upoważnia również do korzystania z usług Centrum Biznesowego, w którym znajduje się drukarka, komputer, fotokopiarka, skaner oraz faks. 
 
Z myślą o organizatorach wydarzeń biznesowych Qubus Hotel Kraków przygotował szereg dodatkowych udogodnień. Klienci korzystający z usług hotelu mogą liczyć na profesjonalne wsparcie specjalisty, który udzieli pomocy na każdym etapie organizacji spotkania. Dodatkowo obiekt udostępnia monitorowany, podziemny parking, oferuje transfer na lotnisko, a także świadczy szeroki zakres usług gastronomicznych. W hotelu możliwe jest przeprowadzenie bankietu firmowego, jak również imprezy integracyjnej dla pracowników. Co więcej po wypełnieniu obowiązków służbowych uczestnicy spotkań mogą odpocząć w Bezpłatnym Centrum Odnowy Biologicznej, w którym znajduje się basen, sauna, jacuzzi oraz siłownia. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                   
 
Qubus Hotel Kraków zlokalizowany jest w centrum miasta, tuż nad brzegiem Wisły. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się zabytkowy Kazimierz, Stare Miasto oraz Plac Mariacki. Znakomita lokalizacja obiektu gwarantuje dostęp do ważnych krakowskich urzędów i instytucji, jak również możliwość korzystania z rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Odległość dzieląca hotel od lotniska to zaledwie 25 minut drogi samochodem, a od Dworca Głównego - 17 minut.

Nasi partnerzy