img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych we Wrocławiu


Hotel Europejski
Dane teleadresowe:

ul. Marszałka Piłsudskiego 88, 50-017 Wrocław
tel. 717931351, recepcja:  71 772 10 00
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 173
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Europejski mieści się w samym centrum Wrocławia i będzie doskonałą lokalizacją dla osób, które chcą zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie, bankiet, imprezę integracyjną lub warsztaty.  W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne, które są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Mniejsza sala może pomieścić 80 osób, a większa – 160. Odległość 300 m od Dworca PKP sprawia, że jest to często wybierane miejsce na spotkania biznesowe. W większej sali można wydzielić także mniejszą, która idealnie sprawdzi się w roli pomieszczenia na kameralne szkolenia i spotkania. Mniejsza z sal także może zostać podzielona na dwie mniejsze.

Dzięki takiemu rozłożeniu uda się pomieścić więcej niż jedno spotkanie biznesowe jednocześnie. Odpowiednia liczba miejsc noclegowych sprawia, że uczestnicy każdego spotkania mogą kontynuować je także kolejnego dnia.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Europejski Konferencje w Hotelu Europejskim strona firmowaHotel Europeum
Dane teleadresowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 27A, 53-332 Wrocław
tel. 71 371 44 08
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 77

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Europeum do dyspozycji gości oddaje cztery nowoczesne sale, które łącznie pomieszczą 159 osób. Największe z pomieszczeń jednorazowo przyjmie 70 osób. We wszystkich salach są klimatyzacja oraz dostęp do Internetu., ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny oraz biała tablica suchościeralna.

Sale są także w całości zaciemniane
na życzenie klienta. Z okien roztacza się przepiękny widok na panoramę miasta oraz budynek Biblioteki Uniwersyteckiej. Obsługa hotelu oferuje usługi cateringowe, obejmujące także przerwy kawowe. Goście mogą skorzystać z ciepłych i zimnych napojów, przekąsek oraz słodkości. Pracownicy służą pomocą przy organizacji profesjonalnych szkoleń i warsztatów.

Dzięki takiemu podejściu spotkania i warsztaty sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających gości. Najmniejsza z sal pomieści 8 osób i spełni się w roli miejsca np. na rozmowy kwalifikacyjne.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Europeum / Konferencje w Hotelu Europeum strona firmowa

 


Art Hotel
Dane teleadresowe:

ul. Kiełbaśnicza 20, 53-332 Wrocław
tel. 71 78 77 100
Największa sala konferencyjna: 80 osób
Liczba miejsc noclegowych: 143

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Art Hotel we Wrocławiu posiada 4 sale konferencyjne, z których każda może pomieścić od 10 do 80 osób. W pomieszczeniach dostępny jest profesjonalny sprzęt konferencyjny. W jego skład wchodzą m.in. ekran, projektor, nagłośnienie, flipchart. We wszystkich salach, które mają dostęp do światła dziennego istnieje możliwość ich zaciemnienia.

Na terenie Art Hotelu jest także dostęp do Internetu. Art Hotel we Wrocławiu mieści się w dwóch zabytkowych kamienicach po renowacji w samym środku miasta. Wnętrze jest niezwykle eleganckie i zachwyci niezwykle wymagających gości.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest większa liczba miejsc noclegowych niż 100% frekwencji w największej z sal przeznaczonych do dyspozycji gości. Dzięki temu bez przeszkód będzie można przenocować i kolejnego dnia uczestniczyć w dalszych spotkaniach. Jest to idealna lokalizacja dla osób, chcących brać udział w spotkaniu w centrum miasta.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Art Hotel / Konferencje w Art Hotel strona firmowa


Data publikacji: 11.04.2022

Nasi partnerzy