img

Cottonina – oferta biznesowa – konferencje w górach

cottonina.pl

Zlokalizowany w malowniczym Świeradowie Zdroju Hotel Cottonina zaprasza do skorzystania ze swojej oferty biznesowej obejmującej możliwość organizowania konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, wykładów, bankietów oraz innych wydarzeń o różnym charakterze na nawet 200 osób.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą położonego w górach obiektu? Przede wszystkim dlatego, że może on zagwarantować wysoką efektywność spotkań oraz elastyczność oferty – personel zawsze stara się dostosować wnętrze sali do indywidualnych potrzeb i oczekiwań organizatorów. Każda z sal posiada nowoczesny sprzęt multimedialny oraz stały dostęp do Internetu. Dodatkowo obiekt oferuje swoim gościom menu biznesowe składające się z dań bogatych w składniki odżywcze niezbędne w chwilach wzmożonego wysiłku intelektualnego.

Eventy organizowane w hotelu mogą zostać urozmaicone o relaks w Mineral SPA czy w górach. Uzdrowiskowy charakter Świeradowa Zdroju czyni to miejsce idealnym do tego, by efektywnie pracować i prawdziwie odpocząć.

Aktualnie w Cottonina można skorzystać ze zniżek na terminy szkoleń! Więcej informacji znajduje się stronie internetowej obiektu.

Data publikacji: 14.09.2016

Nasi partnerzy