img

HP Park Plaza to konferencje i szkolenia nad brzegiem Odry

Konferencje nad brzegiem rzeki w Hotelu Plaza we Wrocławiu

Hotel Park Plaza we Wrocławiu to obiekt, który pozwoli zorganizować na najwyższym poziomie różnego typu spotkania firmowe, szkolenia i profesjonalne prezentacje. Hotel ten zachęca do zapoznania się ze specjalnymi ofertami promocyjnymi, które obejmują bardzo korzystne zniżki na nocleg i dodatkowe usługi.

TEKST ALTERNATYWNY

Obiekt konferencyjny, jakim jest hotel Park Plaza, oferuje 6 przestronnych pomieszczeń z możliwością elastycznego ich łączenia. Są one doskonale doświetlone, posiadają dostęp do naturalnego światła. Łącznie mogą one pomieścić do 180 osób, w zależności od wybranego układu krzeseł. Wszystkie sale, w których przeprowadzane są szkolenia, konferencje, eventy firmowe i spotkania biznesowe, wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i niezbędne akcesoria.

Uczestnicy organizowanych wydarzeń mogą również skorzystać z bezpłatnego, dostępnego w całym hotelu Internetu bezprzewodowego. Do dyspozycji gości jest profesjonalny personel. Który jest cały czas w pobliżu. W czasie przerwy można posilić się pyszną kawą, herbatą i smacznymi przekąskami

Zobacz więcej na: Konferencje w HP Park Plaza Wrocław

 

Sale na konferencje HP Park Plaza mają również dzienne oświetlenie

Nowoczesny obiekt hotelowy zapewnia swoim gościom świetnej jakości sale, które posiadają szereg zalet. Aby uczestnicy spotkań firmowych i konferencji czuli się w nich komfortowo powinny być one funkcjonalne i estetyczne. Takie też są sale oferowane przez Hotel Park Plaza we Wrocławiu.

TEKST ALTERNATYWNY

Przybyli goście czują się w prezentowanych pomieszczeniach komfortowo i bezpiecznie. Jedną z głównych zalet oferowanych sal jest odpowiednie oświetlenie. Wnętrze, w których odbywają się spotkanie, takie jak konferencje i szkolenia są wyposażone w duże okna. Naturalne światło odgrywa bardzo dużą rolę. Ma ono korzystny wpływ na wzrok uczestników. W ciągu dnia nie trzeba używać sztucznego światła.

Dzienne oświetlenie wpływa również bardzo korzystnie na koncentrację oraz swobodę przekazywania wiedzy i informacji. Sale są tak rozplanowane, aby całość pomieszczenia była równo doświetlona. Nie tylko światło ma wpływ na jakość przeprowadzanych szkoleń. Znaczącą rolę odgrywają odpowiednie, komfortowe meble. Całość uzupełniają dobrze dopasowane dekoracje. 

Dowiedz się więcej na: Sale konferencyjne HP Park Plaza

 

Jak dobrze zorganizować konferencje?

Konferencja to duże wydarzenie. Aby było one na najwyższym poziomie powinno być bardzo dobrze zorganizowane. Niezależnie od tego czy jest to kameralne spotkanie czy międzynarodowy event wymaga ono zastosowania wielu istotnych działań organizacyjnych. Pod uwagę powinny być wzięte różne czynniki, jednak to nie wszystko.

TEKST ALTERNATYWNY

Duży wpływ na przebieg konferencji mają też te mniej znaczące detale, które ostatecznie uczynią zorganizowane spotkanie niezapomnianym wydarzeniem. Na początek powinna być stworzona ogólna koncepcja eventu. Poszczególne kwestie muszą ze sobą współgrać, dzięki czemu powstanie sprawnie działający mechanizm.

Pod uwagę należy wziąć liczbę uczestników, w jakim celu ma być przeprowadzone spotkanie, szczegółowy harmonogram tego co obędzie się działo na sali, jak i poza nią. Należy tez zastanowić się czy będzie potrzebny: catering, zakwaterowanie i transport gości. Następnie warto stworzyć plan, według którego należy działać i podejmować kolejne decyzje.

Ostatnim elementem podczas organizacji konferencji jest wybór odpowiedniego miejsca. Tutaj duży wpływ na wydarzenie ma dojazd, odpowiednie miejsca parkingowe, wygląd, stan techniczny, wyposażenie w nowoczesne oświetlenie oraz klimatyzację. Warto też zwrócić uwagę, czy budynek jest dostosowany do wymogów osób niepełnosprawnych. To zaledwie początek, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik należy szczegółowo rozplanować każdy etap organizacji konferencji. 

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Jak zorganizować konferencję?


Data publikacji: 04.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy