img

Hotel Jester zorganizuje konferencje dla nawet 150 osób

Zaplecze do organizacji spotkań biznesowych w hotelu Jester

W tym obiekcie znajdują się dwie sale, które idealnie nadają się na różnego typu wydarzenia. Można tu zorganizować zarówno szkolenia, jak i wykłady, prelekcje czy warsztaty dla pracowników. Mniejsza z sal, jest przeznaczona dla 60 osób, z koli większa to już miejsce do swobodnej pracy dla aż 150 osób.

TEKST ALTERNATYWNY

Nie bez znaczenia jest także zaplecze techniczne. Często obiekty dysponują przestarzałym, czy nie przystosowanym sprzętem, który raczej przeszkadza niż pomaga w różnych wydarzeniach. Tu jest nowoczesne zaplecze techniczne - rzutniki, nagłośnienie, szybki internet bezprzewodowy.

Dodatkowo w salach są także tablice i flipcharty, które też bywają pomocne. Sale są klimatyzowane, dzięki czemu można tu komfortowo pracować. Dodatkowo jest tu do wyboru wiele opcja bufetu kawowego, dzięki czemu można go poszerzyć o przekąski oraz inne. Taka przerwa to możliwość złapania chwili oddechu, rozprostowania kości i posilenia się.

Więcej informacji: Zaplecze konferencyjne hotelu Jester.

 

Gdzie znajduje się hotel Jester

Hotel Jester znajduje się w spokojnej części Wrocławia. Po prawda jest oddalony od dworca o ok. 8 km, jednak dojazd tu nie zajmuje wiele czasu. Położenie hotelu sprawia, że to miejsce, gdzie nic nie zakłóci spokojnego przebiegu wydarzenia, a gości mogą raczyć się filiżanką kawy czy herbaty na zewnątrz.

TEKST ALTERNATYWNY

To świetna lokalizacja na spotkania biznesowe, ale także na zatrzymanie się podczas prywatnego wyjazdu. Jeśli ktoś podróżuje samochodem, na miejscu jest spory parking dla gości. Dla podróżujących PKP na pewno nie nez znaczenia jest fakt, że w tym mieście jest świetnie rozwinięta komunikacja miejska.

Tramwajem czy autobusem można na prawdę dogodnie dojechać w różne części miasta, a zostawienie samochodu to też opcja, która skłania do spacerowania. Niedaleko hotelu znajduje się centrum handlowe Korona. Warto udać się też w kierunku centrum, żeby odwiedzić takie atrakcje jak Hydropolis, Afrykanarium i wiele innych.

Więcej informacji na: Lokalizacja hotelu Jester.

 

Co robić we Wrocławiu po konferencji?

Podczas podróży służbowych, warto zawsze wygospodarować trochę czas na zwiedzania czy poznanie okolicy. W większych miastach takich jak Wrocław atrakcji nie brakuje i każdy bez względu na swoje zainteresowania z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto sprawdzić ofertę muzeów i tego typu obiektów.

TEKST ALTERNATYWNY

Jednym z chętniej odwiedzanych miejsc jest nowoczesne centrum Hydropolis, czy choćby Afrykanarium. I to wcale nie miejsca, które zainteresują tylko najmłodszych. Koniecznie trzeba zobaczyć także Panoramę Racławicką, a skoro o panoramie mowa, to ze szczytu SkyTower rozciąga się niesamowity widok na miasto, warto zobaczyć, zwłaszcza po zmroku.

W okolicy rynku nie barkuje też klimatycznych uliczek z licznymi kawiarniami, barami i restauracjami. Koniecznie trzeba się wybrać na Ostrów Tumski, który jest jedną z piękniejszych części miasta.

Dowiedz się więcej: TOP 10: Atrakcje we Wrocławiu.


Data publikacji: 11.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy