img

Hotel Novotel Centrum Wrocław posiada aż 11 sal konferencyjnych

Sale szkoleniowo-konferencyjne w hotelu Novotel Wrocław Centrum

Nierzadko w hotelach są lepiej urządzone i wyposażone sale konferencyjne niż w obiektach takich jak centra konferencyjne. Tam, często chcąc pomieścić jak najwięcej sal, nie dba się o zapewnienie uczestnikom swobody i wygody podczas wydarzeń. Sprzęty często mają już swoje lata, co z kolei wiąże się często z problemami technicznymi.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym hotelu strefa konferencyjna składa się aż 11 sal. Wśród z nich znajdują się takie, które idealnie sprawdzą się na mniejsze spotkania czy rekrutacje. Pozostałe sale pozwalają na organizację większych eventów - konferencji, prelekcji, bankietów. Nie bez znaczenie jest też nowoczesne zaplecze audiowizualne i nagłośnienie.

Sale są nowoczesne i elegancie, co też z pewnością zostanie zauważone. Nie można także nie wspomnieć o doskonałym cateringu, który sprawdzi się podczas przerwy kawowej i lunchu. Każda impreza w tym miejscu, z pewnością zostanie na długo zapamiętana. 

Więcej informacji na: Sale konferencyjne w Novotel Wrocław Centrum

 

Lokalizacja hotelu blisko Dworca Głównego we Wrocławiu

Dobra lokalizacja jest z pewnością tym, na co zwraca uwagę wiele osób szukających noclegu, czy miejsca gdzie można urządzić konferencję. Zwłaszcza w większych miastach, warto wybierać takie miejsca, gdzie dotarcie nie będzie trudne i nie będzie się wiązało ze staniem w korkach przez długi czas.

TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Novotel we Wrocławiu znajduje się nieopodal Dworca Głównego. Dzięki temu Ci, którzy podróżują pociągiem trafią tu z łatwością. Dojazd z lotniska komunikacją miejską też jest tu bardzo dogodny i nie zajmie wiele czasu.

Taka lokalizacja to tez możliwość na lepsze poznanie miasta. Stąd krótkim spacerem można dojść do Rynku, a ten we Wrocławiu jest miejscem wyjątkowo klimatycznym. Taka lokalizacja z punktu widzenia hotelu, jest też miejscem prestiżowym. 

 

Czy warto inwestować w szkolenia?

Często, zwłaszcza jeśli ktoś długo pracuje na danym stanowisku popada nieco w rutynę. Codzienne obowiązki są co prawda wypełniane, ale brakuje już trochę zapału, może innego spojrzenia na dane tematy. Szkolenia dla pracowników to z pewnością coś w co warto inwestować.

TEKST ALTERNATYWNY

Pozwalają nie tylko na poszerzanie wiedzy o nowe metody, sposoby ale także często na przypomnienie sobie tych tematów, które w codziennym wirze pracy zostały nieco zapomniane. Częstym błędem jest to, że uważa się, że jeśli ktoś pracuje długo, to nie potrzebuje dodatkowych szkoleń.

A samo szkolenie może być dla kogoś formą wyróżnienia, podziękowania, czy elementem motywacyjnym. Inwestowanie w rozwój czy integrację pracowników, jest z pewnością tym, co zaowocuje. Żyjemy w takich czasach, że rozwój choćby technologii, z którą na co dzień się stykamy, idzie bardzo szybko do przodu. Dobrze, żeby każdy z członków zespołu był na bieżąco z nowymi trendami, a także żeby pomagały mu w codziennej pracy.

Pomysły na ciekawe i przydatne szkolenia dla pracowników znajdziesz na: Szkolenia dla pracowników i menadżerów


Data publikacji: 06.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy