img

Hotele konferencyjne we Wrocławiu na ponad 100 osób

W urokliwym Wrocławiu znajduje się mnóstwo obiektów konferencyjnych zasługujących na uwagę. Aby sprawdzić je wszystkie, zobacz listę obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Natomiast jeśli interesują Cię hotele znajdujące się poza centrum Wrocławia, sprawdź ponad 340 obiektów konferenyjnych na Dolnym Śląsku.

Poniżej przedstawiamy jedne z najciekawszych hoteli konferencyjnych posiadających ponad 100 miejsc noclegowych:

 

1. Hotel Weiser***

Dane teleadresowe:
Al. Marcina Kromera 16, 51-163 Wrocław
Kontakt: 71 364 97 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Weiser.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To obiekt, który jest zlokalizowany niedaleko centrum miasta. Jednak fakt, że nie jest to ścisłe centrum, stwarza lepsze możliwości wypoczynku.

Komfortowe i wygodne pokoje składają się na prawie 200 miejsc noclegowych. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę z prysznicem, gdzie czekają ręczniki, suszarka do włosów. Do dyspozycji gości jest też basen.

W hotelu są dwie sale konferencyjne. Mniejsza na bardziej kameralne spotkania i szkolenia, i druga, gdzie swobodnie może przebywać nawet 100 osób. W restauracji można zorganizować kolację lub przyjęcia dla maksymalnie 180 osób, a wieczorową porą można też zrelaksować się w barze.

 

2. Hotel GEM***

Dane teleadresowe:
ul. Mianowskiego 2b, 51-605 Wrocław
Kontakt: 71 372 92 13
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 134
Zobacz więcej: Pokoje hotelu GEM.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To zdecydowanie miejsce dla tych, którzy lubią aktywność. Poza hotelem, do kompleksu należą też korty tenisowe, kryta pływalnia, boiska i sala fitness. Na gości czekają pokoje i apartamenty, a wszystkie zostały tak urządzone, żeby zagwarantować najwyższy komfort.

Część biznesowa robi wrażenie. To 11 klimatyzowanych sal, a tym co rzuca się w oczy jest też nowoczesny i profesjonalnych sprzęt audiowizualny. Można tu zorganizować szkolenia czy warsztaty, ale też bankiety czy konferencje dla 140 osób.

Poza ofertą restauracyjną, ciekawą opcją jest też wypicie filiżanki kawy w oranżerii, czy zorganizowanie imprezy plenerowej - czy to przyjęcia czy imprezy firmowej.

 

3. Hotel Tumski***

Dane teleadresowe:
Wyspa Słodowa 10 50-266 Wrocław
Kontakt: 606 716 420
Największa sala konferencyjna: 110 osób
Liczba miejsc noclegowych: 103
Zobacz więcej: Pokoje hotelowe w hotelu Tumskim.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tumski to przepiękne, wymarzone miejsce położone na wodzie. Idealnie nadający się na organizację spotkań biznesowych, mniejszych i większych konferencji orz szkoleń. Przestrzeń konferencyjna to siedem sal szkoleniowo-konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

Każda wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny: projektor, rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz szybki Internet. Największa mieści 110 uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia dostosowane są do indywidualnych wymagań organizatorów.

Każde spotkania odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Hotel zapewnia obsługę cateringową z przerwą kawową. Istnieje również możliwość organizacji imprez plenerowych. Hotel posiada niesamowitą, hotelową restaurację Manufaktury Pizzy i Chleba, której wnętrze jest niesamowicie przytulne oraz kojące.

 

4. Active Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Czaja 19 51-422 Wrocław
Kontakt: 71 747 74 44
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 144
Zobacz więcej: Oferta noclegowa w Active Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Active Hotel we Wrocławiu to idealne miejsce do odpoczynku dla gości indywidualnych, turystycznych oraz doskonałe na organizacje spotkań biznesowych. Hotel dysponuje czterema salami konferencyjnymi ze ścianami modułowymi, dzięki którym zyskujemy dodatkowa przestrzeń na przyjęcie jeszcze większej ilości osób oraz profesjonalne spotkanie z sukcesem.

Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnianie oraz dostęp do Internetu. Największa z sal mieści 150 osób. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.  

Każde spotkanie odbywa się w jak najwyższej, jakości. Personel służy pomocą podczas trwania wydarzeń oraz dba o każdy jego szczegół. Obiekt dysponuje WKK Sport Center, w którym goście hotelowi mogą postawić na aktywny wypoczynek i zaznać sportu oraz rekreacji.

 

5. Hotel Śląsk***

Dane teleadresowe:
ul. Oporowska 60( boczna od Grabiszyńskiej) 53-434 Wrocław
Kontakt: 71 361 20 61
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Nocleg w Hotelu Śląsk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Śląsk zlokalizowany jest w spokojnej, cichej okolicy centrum miasta. Posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Znajduje się tu siedem nowoczesnych sal z profesjonalnym wyposażeniem konferencyjnym.

Wszystkie pomieszczenia posiadają klimatyzację idealną na cieplejsze dni. Sala posiadają bardzo oryginalną i elegancką stylistykę. Największa sala mieści 320 uczestników spotkania. Goście mogą skorzystać z wygony krzeseł.

Spotkana organizowane są według indywidualnych potrzeb klienta. Hotel oferuje dodatkowe usługi takie jak nocleg czy catering dla gości biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się przestronny parking dla gości. Goście hotelowi po ciężkim dniu mogą skorzystać z Chillzone SPA - strefy relaksu, którą dysponuje hotel.

 

6. Art Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 20 50-110 Wrocław
Kontakt: 661 120 300
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 142
Zobacz więcej: Pokoje hotelowe w Art Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Art Hotel we Wrocławiu położony jest w samym centrum, w bliskiej odległości Galerii Jatki. Jest to idealny wybór na miejsce organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Do dyspozycji gości oddaje 4 przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe z profesjonalnym wyposażeniem: ekran, flipchart, rzutnik, projektor, szybki Internet i nagłośnienie.

Największa sala mieści 70 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na pierwszym piętrze budynku z dostępem do widy. Sale są jasne i bardzo ładnie urządzone z zachowaniem zabytkowych elementów architektury.

Spotkania odbywają się w najwyższym standardzie usług z zachowaniem indywidualnych potrzeb klientów. Goście mogą liczyć na pomoc personelu. Ponadto hotel posiada restaurację Art, która jest idealnym miejsce do odpoczynku po dniu pełnym konferencji.


Data publikacji: 09.03.2023

Nasi partnerzy