img

Hotele konferencyjne z noclegiem dla 300 osób we Wrocławiu

HP Park Plaza
Adres: ul. Drobnera 11/13, 50-257 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 180
Liczba miejsc noclegowych: 350

Hp Park
Hotl HP Park Wrocław


HP Park Plaza, to doskonały hotel biznesowy, idealne miejsce dla turystów poznających Wrocław i wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Strefa Konferencyjna hotelu to 7 modułowych sal szkoleniowo-konferencyjnych, które dzięki zastosowaniu modułowych ścian mogą być elastycznie konfigurowane zwiększając przestrzeń konferencyjną. Klimatyzowane sale zapewniają dostęp dziennego światła, umożliwiają całkowite zaciemnienie podczas prezentacji i oferują pełne zaplecze techniczne z niezbędnym sprzętem i urządzeniami konferencyjno-szkoleniowymi, takimi jak rzutniki, projektory multimedialne, ekrany czy flipchart. W odpowiedniej konfiguracji największa sala może z powodzeniem przyjąć 180 zaproszonych Gości. Baza noclegowa oferuje 350 miejsc podzielonych na 177 pokoi Standard, Twin, Superior, przestronnych pokoi Studio i wygodnych Apartamentów. Hotelowa Restauracja z zachwycającym widokiem na Odrę, zaprasza na degustację najlepszych potraw regionalnych Dolnego Śląska i wykwintną kuchnie staropolską. Za relaks i poprawę nastroju odpowiada hotelowa strefa Wellness z gabinetami odnowy oraz sucha sauna. Obiekt zlokalizowany jest w samym sercu miasta w pobliżu Ostrowa Tumskiego.

Scandic Wrocław
Adres: ul. Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba miejsc noclegowych: 328

Scandic Wrocław
hotel na konferencje Wrocław


Wrocławski Hotel Scadic to znakomite miejsce wypoczynku dla całej rodzinny, idealne miejsce pobytu podczas podróży służbowej i jedno z największych w mieście Centrum Biznesowo-konferencyjne. Całkowita modernizacja sal konferencyjno-balowych, pozwoliła stworzyć 10 nowoczesnych pomieszczeń przystosowanych do aranżacji każdego rodzaju wydarzeń firmowych, szkoleń i większych konferencji dla 300 słuchaczy. Podczas każdego spotkania zapewniony jest dostęp do dobrej jakości internetu i sprzętu konferencyjnego oraz dedykowana pomoc techniczna. Czterogwiazdkowy hotel, posiada 328 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach dwuosobowych, pokojach Studio na dłuższy pobyt i przestronnych Apartamentach. Restauracja „Stockholm eat & drink”, to gwarancja najlepszych śniadań z bogato zastawionym szwedzkim stołem i doskonałe potrawy kuchni międzynarodowej. Podczas przerw konferencyjnych i w wolnym czasie, można skorzystać z profesjonalnego Centrum Fitness z wyposażoną siłownią i salą ćwiczeń. Hotel położony jest w historycznej części miasta, 10 minut spacerem od Wrocławskiego Rynku i w pobliżu najsłynniejszych obiektów turystycznych.

Hotel Mercure Wrocław Centrum
Adres: ul. Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 592
Liczba miejsc noclegowych: 304

Hotel Mercure
Hotel, konferencje Wrocław


Hotel Mercure Wrocław Centrum, zaprasza turystów, Gości indywidualnych, przebywających w delegacji jak i przedstawicieli firm, do wyjątkowego hotelu i zaawansowanego Centrum Biznesowego. Organizatorzy imprez integracyjnych, kongresów, szkoleń i warsztatów firmowych oraz kameralnych spotkań rad nadzorczych i kierownictwa mogą skorzystać z jednej z 15 dostępnych sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem. Dedykowane pomieszczenia mogą być miejscem spotkań wąskiego grona kilku zaproszonych gości, jak i dużych wydarzeń i eventów dla prawie 600 osób. Czterogwiazdkowe pokoje i Apartamenty, zapewniają wspaniały widok na panoramę miasta i mogą przyjąć jednocześnie 300 Gości hotelowych, zapewniając najwyższą jakość wypoczynku i doskonałe miejsce do pracy. Restauracja Dominikańska to słynne miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia, tutaj serwuje się najlepsze dania regionalne oparte na śląskiej kuchni i międzynarodowe specjały z każdego zakątka świata. Po trudach konferencyjnych i intensywnym zwiedzaniu miasta, najlepiej można zrelaksować się w hotelowej Strefie Wellness. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu Panoramy Racławickiej i najciekawszych atrakcji Wrocławia.

Hotel Campanile Wrocław Centrum
Adres: ul. Ślężna 26, 53-302 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 304

Hotel Campanile Wrocław Centrum
Hotel Campanile Wrocław Centrum sale


Trzygwiazdkowy hotel Campanile Wrocław Centrum, położony w sercu miasta, to doskonała oferta dla turystów zwiedzających dolnośląskie zabytki oraz podróżujących w celach biznesowych i przedstawicieli firm. Hotel posiada rozbudowane centrum szkoleniowo-kongresowe, oferujące organizatorom cztery nowoczesne sale, z których największa może gościć nawet 250 słuchaczy, możliwa jest też aranżacja mniejszych szkoleń i seminariów dla kilkudziesięciu uczestników lub kameralnych spotkań kierownictwa. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie i dostęp do internetu. W hotelu przygotowano pokoje dla osób podróżujących jednoosobowo, pokoje dla parz dużym łożem małżeńskim oraz pokoje Twin z pojedynczymi łóżkami, nowoczesna aranżacja, wygodne łazienki z zestawem kosmetyków kąpielowych i dostęp do internetu bezprzewodowego, gwarantują wysoką trzygwiazdkową kategorię usług. Restauracja Fresh & tasty hotelu Campanile słynie z dań polskich z elementami kuchni śródziemnomorskiej i francuskiej, aby zapewnić sobie udany wieczór przy szklaneczce ulubionego drinka można odwiedzić hotelowy bar Le Restaurant. Obiekt zlokalizowany jest w odległości kilkuset metrów od Dworca Głównego PKP i 3km od Rynku.Data publikacji: 31.10.2021

Nasi partnerzy