img

Konferencja w salach powyżej 300 osób we Wrocławiu

 

 

Hotel Scandic
Dane teleadresowe:

ul. Piłsudzkiego 49/57, 50-032 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 300
Ilość miejsc noclegowych: 328
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zorganizowanie konferencji, prelekcji czy szkolenia zawsze wiąże się z wieloma sprawami, których należy dopilnować. Od wyboru miejsce, przez sprawdzenie zaplecza technicznego, aż do aspekty związane z noclegiem czy wyżywieniem. Hotel Scandic położony przy samym centrum oferuje 10 dostępnych sal konferencyjnych, w którzy można zorganizować zarówno kameralne spotkania na kilka osób, jak i większe wydarzenia do 300 osób.

Każda w sal jest wyposażona w nowoczesne sprzęty, dzięki którym nie trzeba się martwić mogącymi wystąpić problemami technicznymi. Dodatkowo podczas imprez zorganizowanych jeden z pracowników pozostaje do dyspozycji gości i czuwa nad sprawnym przebiegiem. Hotel oferuje także zorganizowanie przerwy kawowej z słodkimi i wytrawnymi przekąskami oraz opcję cateringu.

Hotel działa w duchu eco, dlatego wszystkie materiały konferencyjne są opatrzone certyfikatem ekologicznym. Hotel jest zlokalizowany niedaleko dworca, dla gości podróżujących samolotem dobrą informacją jest dogodny dojazd z lotniska.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Scandic / Konferencje w Hotelu Scandic strona firmowa

 

 

Centrum Konferencyjne Uniwersytetu SWPS
Dane teleadresowe:

ul. Ostrowskiego 30b, 53-238 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 300
Ilość miejsc noclegowych: 7
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Poza hotelami oferującymi wynajem sal na szkolenia warto także sprawdzić ofertę centrum konferencyjnego. We Wrocławiu znajduje się ono w odległości 5 kilometrów od dworca. Centrum Konferencyjne Uniwersytetu SWPS oferuje aż 6 sal, w których można zorganizować zarówno mniejsze spotkania czy szkolenia, jak i duże konferencje do 300 osób.

Ta aula posiada w wyposażeniu dwa rzutniki multimedialne, flipchart, rzutnik oraz system nagłośnienia. Sala jest klimatyzowana. Mniejsze sale na 20-50 osób to doskonałe miejsce na szkolenia czy zajęcia team buildingu. W budynku znajduje się szatnia. Aby zapewnić maksymalny komfort uczestnikom organizowanych wydarzeń pracownicy pomogą zorganizować catering zgodny z wymaganiami kulinarnymi.

Warto także skorzystać z opcji bufetu kawowego w przerwie konferencji. Dla podróżujących samochodem cenną informacją jest, że przed budynkiem znajduje się dozorowany parking. Z dworca można dojechać taksówką lub korzystając z komunikacji. Dojazd z lotniska także nie będzie kłopotliwy. Na miejscu znajduje się mała baza noclegowa, oferująca 7 pokoi.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Centrum Konferencyjne Uniwersytetu SWPS / Konferencje w Centrum Konferencyjne Uniwersytetu SWPS - strona firmowa

 

Hotel Śląsk
Dane teleadresowe:

ul. Oporowska 60, 53-434 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 300
Ilość miejsc noclegowych: 100
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Śląsk to doskonałe miejsce do zorganizowania eventu firmowego, konferencji czy szkolenia. Do dyspozycji gości jest 7 nowocześnie urządzonych sal o różnej wielkości. Dzięki temu możne je idealnie dopasować do potrzeb. Na mniejsze i kameralne spotkania świetnie nadadzą się sale 25-30 osobowe. Hotel organizuje także duże konferencje i bankietu do 300 osób. Wszystkie sale niezależnie od wielkości są odpowiednio przystosowane. Posiadają rzutniki, ekrany oraz sprzęt audiowizualny.

Dodatkowo pracownicy pomogę w organizacji przerwy kawowej i cateringu. Warto także skorzystać z hotelowej restauracji, która serwuje dnia, które przypadną każdemu do gustu. Specjalnością szefa kuchnia jest kuchnia fusion, na życzenie gości podawane są dania bezglutenowe.

Do dyspozycji gości są komfortowe pokoje oraz apartamenty. Warto także skorzystać z strefy Chillu, gdzie po całym dniu można zregenerować się w saunie czy jacuzzi. Spa oferuje także zabiegi i masaże.

 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel ŚląskKonferencje w Hotelu Śląsk - strona firmowa


Data publikacji: 08.04.2022

Nasi partnerzy