img

Konferencje blisko Rynku we Wrocławiu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji we Wrocławiu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Wrocław. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie dolnośląskim zobacz ponad 300 obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze obiekty konferencyjne znajdujące się blisko Rynku we Wrocławiu:

 

1. HP Park Plaza****

Dane teleadresowe:
ul. Bolesława Drobnera 11-13, 50-257 Wrocław
tel. 71 320 84 00
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 177

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Szukając odpowiedniego miejsca do organizacji spotkań biznesowych warto wybrać HP Park Plaza we Wrocławiu. Jest to profesjonalny obiekt oraz gwarancja satysfakcji uczestników. Dodatkowym atutem hotel jest za pewne dogodna lokalizacja w samym sercu Wrocławia, blisko Rynku oraz urokliwego Ostrowa Tumskiego.

Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery sale konferencyjno-szkoleniowe z możliwością elastycznego łącznia przestrzeni. Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do szybkiego Internetu. W salach istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia sali podczas pokazów bądź prezentacji.

Każde spotkanie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Hotel organizuje także kompleksową obsługę cateringową, przerwy kawowe, poczęstunek oraz lunch. 

Zobacz więcej na: HP Park Plaza - sale konferecyjne lub na  Konferencje w hotelu HP Park Plaza.

 

2. Art Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław
tel. 661 120 300
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Ilość miejsc noclegowych: 80

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Art Hotel we Wrocławiu to doskonałe miejsce z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym idealnie nadający się na organizację szkoleń, konferencji oraz innego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddane zostały trzy przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe.

Największa z nich, Sala Kominkowa mieści 70 uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale posiadają klimatyzację idealnie sprawdzającą się w cieplejsze dni.  

Dodatkowo hotel organizuje doskonałe przerwy kawowe, bufety, prezentację firmowe i wystawiennicze. Na tarasie istnieje możliwość organizacji spotkań w cieplejsze dni. Profesjonalne podejście do każdego klienta sprawi, iż hotel odwiedza wielu gości biznesowych. 

Zobacz więcej na: Art Hotel - sale konferencyjne lub na Konferencje w Art Hotel.

 

3. Hotel Traffic**

Dane teleadresowe:
ul. Świdnicka 28, 50-029 Wrocław
tel. 71 707 23 28
Największa sala konferencyjna: 25 osób
Ilość miejsc noclegowych: 71

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Położenie blisko centrum jest często tym, na co zwraca się uwagę szukając miejsca noclegowego czy do wynajęcia sali. Hotel Traffic znajduje się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, dzieli go odległość zaledwie 200 metrów. Dodatkowo do dworca jest nie cały kilometr, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla podróżujących pociągiem.

Sala konferencyjna w tym Hotelu idealnie sprawdzi się podczas niedużych prezentacji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Jest przeznaczona dla 25 uczestników. Sala jest dobrze przystosowana, znajduje się w niej rzutnik, monitor i flipchart. Na terenie hotelu dostępny jest także Internet bezprzewodowy. Dodatkowo pracownicy hotelu pomogą zorganizować wyżywienie, czy to w postaci bufetu kawowego, czy lunchu czy kolacji po zakończonym szkoleniu.

Dla zmotoryzowanych gości dostępny jest podziemny parking położony nieopodal hotelu. Komfortowe pokoje w wersji standard oraz de luxe pozwolą na wypoczynek po całym dniu. W hotelu jest także całodobowy bar oferujący wyselekcjonowane alkohole.

Zobacz więcej na: Hotel Traffic - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Traffic.

 

4. Hotel Scandic Wrocław****

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 49/57, 50-032 Wrocław
tel. 71 787 00 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 328

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Atrakcyjna lokalizacja Hoteli jest tym co przyciąga wielu gości, nie tylko podróżujących w celach turystycznych, ale także biznesowych. Wiele atrakcji na wyciągnięcie ręki jest zdecydowanym atutem. Nawet po spotkaniach biznesowych warto rozprostować nogi i zobaczyć Stare Miasto.

Hotel Scandic znajduje się w samym centrum Wrocławia. Oferta biznesowa jest bardzo bogata. Oferuje on aż 10 sal konferencyjnych o różnych wielkościach. Te mniejsze idealnie nadają się na negocjacje biznesowe, spotkania czy warsztaty. Z kolei te mieszczące do 300 osób to idealne miejsce na urządzenie konferencji czy większego eventu firmowego.

Dodatkowym atutem jest fakt, że Hotel działa w idei eco, wszystkie materiały szkoleniowe są opatrzone certyfikatem ekologicznym, a coraz więcej firm zwraca uwagą na troskę o środowisko. Podczas wydarzenia pracownicy hotelowi oferują przygotowanie przerwy kawowej z przekąskami, czy lunchu w formie serwowanych dań. Opiekun cały dzień będzie czuwał nad sprawnym przebiegiem konferencji. Z dworca do Hotelu spokojnie można dojść kilkuminutowym spacerem, a dojazd z lotniska jest bardzo dogodny.

Zobacz więcej na: Scandic Wrocław - sale konferencyjne lub na Konferencje w Hotelu Scandic Wrocław.

 

5. Hotel Patio***

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław
tel. 71 375 04 00
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 78

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Patio mieści się w klimatycznych XIX wiecznych kamienicach zaledwie 50 metrów od centrum Wrocławia. To doskonała lokalizacja nie tylko ze względu na możliwość zwiedzenia tego pięknego miasta, ale także z uwagi na bliskość dworca, czy dogodny dojazd z lotniska.

Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi od 5 do 60 osób. Te mniejsze to świetne miejsce do pracy zdalnej, spotkania biznesowego. W sali mieszczącej 60 osób z powodzeniem można zorganizować warsztaty, prezentacje czy szkolenia, a także wykłady czy prelekcje. Sale są wyposażone w nowoczesne sprzęty jak rzutnik, nagłośnienie, flipchart. Dodatkowo hotel oferuje organizację przerwy kawowej i serwowanie lunchu.

Poza standardowymi daniami posiada także opcje bezglutenowe. Pracownicy chętnie pomogą w wyborze dań oraz w całej organizacji konferencji. Warto skorzystać z oferty noclegowej, w hotelu jest dostępnych 50 pokoi i apartamentów. Komfortowo urządzone pokoje są wyposażone w miejsce do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Podziemny parking jest położony niedaleko hotelu.

Dowiedz się więcej na: Hotel Patio - sale konferencyjne lub na Wynajem sal konferencyjnych w Hotelu Patio.

 

 


Data publikacji: 23.01.2023

Nasi partnerzy