img

Konferencje w kameralnych hotelach we Wrocławiu

 

Hotel Traffic
Dane teleadresowe:

ul. Świdnicka 28, 50-029 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 25
Ilość miejsc noclegowych: 75
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Traffic jest położony w samym sercu Wrocławia, zaledwie 400 metrów od Starego Miasta. Znajduje się w klimatycznej kamienicy, a wnętrza oferują komfortowe pokoje oraz nowoczesny wystrój. Z uwagi na bliskość od dworca (ok. 1 km) to także doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, spotkania biznesowego czy nie dużego eventu.

W hotelu znajduje się sala konferencyjna, która jest przystosowana dla 25 osób. Jest ona wyposażona w rzutnik multimedialny oraz flipchart. Na terenie całego obiektu jest także dostęp do Internetu bezprzewodowego. Dla naszych gości oferujemy także catering w formie zarówno bufetu kawowego jak i serwowanych dań. Po całym dniu intensywnej pracy zachęcamy do wypoczynku w jednym z naszych hotelowych pokoi w opcji z bufetem śniadaniowym.

W swojej ofercie mamy zarówno pokoje w opcji standard jak i delux. Sama lokalizacja hotelu to doskonała możliwość do poznania Wrocławia, który jest uważany za jedno najpiękniejszych miast.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Traffic / Konferencje w Hotelu Traffic - strona firmowa

 

 

Hotel Duet
Dane teleadresowe

ul. Świętego Mikołaja 47, 50-127 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 60
Ilość miejsc noclegowych: 78
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Duet we Wrocławiu oferuje dla swoich gości możliwość skorzystania z jednej z dwóch sal konferencyjnych. Większa, która może pomieścić 60 osób idealnie sprawdzi się podczas organizacji szkolenia, prezentacji czy eventu firmowego. Mniejsza sala jest przystosowana dla 15 osób, gdzie w kameralnym otoczeniu można przeprowadzić spotkanie biznesowe czy szkolenia w mniejszym gronie. Poza organizacją wydarzenia, pracownicy hotelu pomogą także w doborze i zorganizowaniu cateringu.

Przerwa kawowa z przekąskami przyda się na wzmocnienie między kolejna częścią, a po szkoleniu uczestnicy chętnie posilą się lunchem czy kolacją. Sam hotel jest położony 400 metrów od centrum miasta, i nie cały kilometr od dworca. Z dodatkowych opcji pracownicy hotelu na życzenie klienta pomogą w zorganizowaniu transportu z dworca czy lotniska. Po konferencji warto wypocząć w jednym z komfortowych pokoi hotelowych. Każdy z nich jest wyposażony w telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Jest także biurko, przy którym można pracować.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Duet / Konferencje w Hotelu Duet - strona firmowa

 

 

Hotel Patio 
Dane teleadresowe

ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław
Największa sala konferencyjna: 60
Ilość miejsc noclegowych: 78
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Patio mieści się w klimatycznych XIX wiecznych kamienicach. Jego wspaniała lokalizacja, zaledwie 40 metrów od centrum sprawia, że to prestiżowa okolica oraz doskonałe miejsce na wypoczynek i do spotkań biznesowych w samym sercu pięknego Wrocławia. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne,, w których może się zmieścić 60 osób.

Mniejsza sala jest przystosowana dla 10 osób i to świetne miejsce do prowadzenia spotkań czy negocjacji biznesowych. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz klimatyzację. Na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu. W przerwie od spotkań czy konferencji warto wypróbować dań kuchni europejskiej z hotelowej restauracji. Hotel dysponuje także 50 pokojami, w których warto wypocząć po całym dniu.

Są wyposażone w telewizor, biurko oraz minibar. Całkowity relaks po całym dniu pracy jest bardzo ważny. Na terenie obiektu znajduje się salon masażu, z którego warto skorzystać. Doskonała lokalizacja ułatwia dojazd i zachęta do poznania miasta.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel PatioKonferencje w Hotelu Patio - strona firmowa


Data publikacji: 08.04.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo