img

Konferencje w salach powyżej 500 osób we Wrocławiu

Novotel Wrocław Centrum
Dane teleadresowe:

ul. Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław
tel. 71 722 49 00, recepcja:  71 722 49 00
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 608

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Novotel Wrocław Centrum znajduje się w biznesowym centrum miasta, zajmując aż 6 pięter. Do dyspozycji gości na spotkania biznesowe, konferencje, posiedzenia, warsztaty i imprezy integracyjne przeznaczono aż 11 klimatyzowanych sal, z których największa może pomieścić 500 gości.

Pomieszczenia są wyposażone w sprzęt audiowizualny, jest w nich także dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem wybrania Novotel Wrocław Centrum na spotkanie biznesowe są dwa parkingi. Jeden z nich jest bezpłatny i niestrzeżony. Można także skorzystać z wielopoziomowego płatnego parkingu strzeżonego, na którym mogą zaparkować także autokary. Przy Novotel Warszawa Centrum znajduje się także stacja benzynowa z myjnią samochodową.

W salach jest dostęp do światła dziennego oraz możliwość ich zaciemnienia, nie brakuje także projektora i nagłośnienia sufitowego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Sale Konferencyjne informację / Novotel Wrocław Centrum - Konferencje - strona firmowa

 


Haston City Hotel
Dane teleadresowe:

ul. Irysowa 1-3 (Psie Pole), 51-117 Wrocław
tel. 71 322 55 00
Największa sala konferencyjna: 590 osób
Liczba miejsc noclegowych: 111 pokoi

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Haston City Hotel to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować tutaj spotkanie biznesowe. Do dyspozycji gości oddano 14 sal, z których największa może pomieścić aż 590 osób. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy planują urządzenie posiedzenia, spotkania biznesowego, konferencji na kilkaset osób i szukają miejsca, gdzie uda się ugościć wszystkich uczestników spotkania.

Haston City Hotel sprawdzi się w tej roli idealnie. Sporą zaletą wyboru tego miejsca na spotkania jest możliwość łączenia sal, dzięki czemu uda się zaprosić jeszcze większą liczbę osób. Istnieje także bezpośrednie połączenie sali z wejściem z parkingu, dzięki czemu można eksponować dane samochody.

W skład bezpłatnego wyposażenia sal wchodzą m.in. projektor multimedialny, mównica, dostęp do Internetu, ekran, nagłośnienie i flipchart.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Sale Konferencyjne informacjęHaston City Hotel - Konferencje - strona firmowa

 


OH KINO Arkady Wrocławskie
Dane teleadresowe:

ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław
tel. 515979930
Największa sala konferencyjna: 534 osoby
Liczba miejsc noclegowych: -
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

OH KINO Arkady Wrocławskie to miejsce bez bazy noclegowej, o którą można zatroszczyć się w bliskim otoczeniu tego miejsca. Obiekt może pomieścić 534 gości podczas spotkania biznesowego, konferencji, spotkania biznesowego. W bankiecie jednocześnie może uczestniczyć 350 osób.

Jest to idealna propozycja miejsca także na lunche biznesowe, zamknięte pokazy filmowe, prezentację nowych produktów. Idealnie sprawdzi się także podczas targów Expo, spektakli na żywo, przeglądów festiwali i nie tylko. W OH KINO Arkady Wrocławskie znajduje się 10 sal konferencyjnych, z których każda może pomieścić od 50 do 550 osób w salach kinowych. Dostępne do dyspozycji gości jest także foyer na catering.

Na wyposażeniu są srebrny ekran, projektory oraz łącze internetowe. W tym miejscu działa także opcja kupienia otwartych kuponów do kina, które można wręczać swoim pracownikom w ramach programów lojalnościowych.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Sale Konferencyjne informację OH KINO Arkady Wrocławskie - Konferencje - strona firmowa

 


Data publikacji: 11.04.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo