img

Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu

Hotel Bugatti

HOTEL ZAMKNIĘTY Adres: ul. Kosmonautów 328, 54-041 WrocławNajwiększa sala konferencyjna: 120Liczba miejsc noclegowych: 43
Hotel Bugatti
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu
Hotel Bugatti to miejsce znajdujące się w świetnej lokalizacji we Wrocławiu – blisko jest stąd do centrum, a jednocześnie spokojna i zielona okolica zapewnia komfort i możliwość wypoczynku. Hotel jest kompleksowo przygotowany do obsługi klientów biznesowych, organizacji konferencji, szkoleń, spotkań, wykładów, a także imprez integracyjnych dla firm. W ofercie dla biznesu znajdują się dwie sale o różnej wielkości. Większa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 120 osób. Przestrzeń biznesowa jest kompleksowo wyposażona, jasna, klimatyzowana. Do dyspozycji wynajmujących jest nowoczesny sprzęt multimedialny, a także szereg innych udogodnień przydatnych podczas organizacji wydarzeń. W obiekcie znajduje się świetnie prosperująca restauracja, zapewniająca oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń. Jeśli wydarzenie będzie trwało dłużej niż jeden dzień, nie ma problemu ze zorganizowaniem noclegów w tym samym obiekcie. Jeśli szukają Państwo klimatycznego miejsca na spotkanie we Wrocławiu, Hotel Bugatti z pewnością sprawdzi się doskonale.

The Granary – La Suite Hotel

Adres: ul. Mennicza 24, 50-057 WrocławNajwiększa sala konferencyjna: 100Liczba miejsc noclegowych: 46Więcej na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej hotelu The Granary.
The Granary – La Suite Hotel
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu
The Granary La Suite Hotel to kameralny obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia. Doskonale sprawdza się jako baza wypadowa do zwiedzania miasta, a także jako miejsce spotkań biznesowych w eleganckim klimacie. W obiekcie znajduje się profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć sal o różnej wielkości. Największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 100 osób, mniejsze są idealne na kameralne spotkania. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, mają eleganckie meble, a także dostęp do nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, rzutników, projektorów, ekranów. Na terenie obiektu jest dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu. Obiekt zapewnia kompleksowe wyżywienie podczas wszystkich imprez, a w przypadku kilkudniowych wydarzeń można zamówić noclegi w tym samym miejscu. Eleganckie, stylowe wnętrza, bogata oferta dla klientów biznesowych, a także doświadczenie w organizowaniu imprez to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających organizatorów konferencji.

Hotel Jester

Adres: ul. Kowalska 63, 51-427 WrocławNajwiększa sala konferencyjna: 150Liczba miejsc noclegowych: 62Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej Hotelu Jester .
Hotel Jester
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu
W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na organizację konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego, warto sprawdzić ofertę wrocławskiego Hotelu Jester. Jest to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji, niedaleko najciekawszych miejsc we Wrocławiu. We wnętrzach znajdują się dwie sale konferencyjne, które pod każdym względem są świetnie wyposażone i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale są jasne, przestronne, dobrze nagłośnione i oświetlone. Znajduje się w nich nowoczesny sprzęt konferencyjny, który zapewnia bezproblemowe poprowadzenie każdego wydarzenia. O oprawę kulinarną imprez dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, eleganckie obiady, przyjęcia, a także posiłki zamawiane według indywidualnych potrzeb. Wybierając ofertę Hotelu Jester mogą mieć Państwo pewność, że każde wydarzenie zostanie przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Wrocławski Park Technologiczny

Adres: ul. Muchoborska 18, 54-424 WrocławNajwiększa sala konferencyjna: 6150Liczba sal konferencyjnych: 9Liczba miejsc noclegowych: brakWięcej informacji na prezentacji obiektu oraz stronie internetowej Wrocławskiego Parku Technologicznego.
Wrocławski Park Technologiczny
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu
Wrocławski Park Technologiczny, to miejsce nierozerwalnie związane z biznesem, nauką i nowoczesnymi technologiami, tutaj funkcjonuje ponad 200 firm rozwijających nowoczesne technologie, które korzystają z dostępu do infrastruktury i zasobów WPT z 12 laboratoriami badawczymi i prototypowni, hal produkcyjno-magazynowych, zakładów doświadczalnych, dworactwa i networkingu. W 9-cio budynkowym kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego, stworzono również nowoczesne Centrum Konferencyjne, przyjazne biznesowi. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń firmowych, kongresów, szkoleń, kursów i konferencji oddano trzy duże sale kongresowe, cztery zaawansowane technicznie sale szkoleniowo-warsztatowe dla kilkudziesięciu słuchaczy i największą salę konferencyjną, która może być wykorzystana podczas wymagających prezentacji przeznaczonych dla 150 uczestników. Wszystkie dostępne pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w sprzęt nagłaśniający dostosowany do wielkości Sali, aby zapewnić najlepszą akustykę oraz zaawansowany sprzęt informatyczny i audiowizualny. W pobliżu kompleksu znajduje się wiele hoteli i punktów gastronomicznych, co ułatwia przeprowadzenie kilkudniowych szkoleń i kongresów. Obiekt zlokalizowany jest w biznesowej części Wrocławia, przy głównej trasie dojazdowej DK5, 3km od Starego Miasta.

HP Park Plaza

Adres: ul. Muchoborska 18, 54-424 WrocławNajwiększa sala konferencyjna: 180Liczba sal konferencyjnych: 6Liczba miejsc noclegowych: 346Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej HP Park Plaza.
HP Park Plaza
Sale konferencyjne na ponad 100 osób we Wrocławiu HP Park Plaza
Czterogwiazdkowy Hotel w centrum Wrocławia to doskonałe rozwiązanie dla gości, którzy szukają urokliwej zabytkowej okolicy i chcą skorzystać z perfekcyjnie wyposażonego zaplecza konferencyjnego. HP Park Plaza gwarantuje komfortowy wypoczynek i zapewnia perfekcyjnie zorganizowane konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Znajduje się tu duży dozorowany parking dla aut osobowych oraz autokarów. Goście do dyspozycji mają 177 pokoi, z niezapomnianym widokiem ma rzekę Odrę. Infrastruktura została w stu procentach dopasowana dla osób niepełnosprawnych, a hotel sprawdzi się też jako miejsce wypoczynkowe dla rodzin z dziećmi. Jest tu 6 przestronnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć i które oferują profesjonalne i nowoczesne wyposażenie audiowizualne. W organizacji wszelkiego typu imprez firmowych i biznesowych pomaga tutejszy doświadczony personel. Po ciężkim biznesowym dniu hotel oferuje najsmaczniejsze regionalne dania w tutejszej restauracji, ale także lobby bar. Centralna lokalizacja hotelu to również szybki dostęp do zabytków i galerii handlowych. 
Data publikacji: 22.12.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo