img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób we Wrocławiu

DB Hotel Wrocław

Adres: ul. Strzegomska 3, 53-611 Wrocław Największa sala konferencyjna: 220 Liczba miejsc noclegowych: 298 Więcej informacji na stronie internetowej Hotelu DB.

Db Wrocław
Hotel we Wrocławiu DB Hotel

Nowoczesny DB Hotel w centrum Wrocławia, to doskonale przygotowane miejsce dla turystów, rodzin z dziećmi, podróżujących służbowo i przedstawicieli firm. Strefa konferencyjno-bankietowa, to 4 profesjonalnie przygotowane pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Planując dyskretne spotkanie biznesowe, szkolenie pracownicze czy większą konferencję dla 220 osób, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Klimatyzowane sale wyposażone zostały w niezbędny sprzęt i urządzenia konferencyjne. Planujący dłuższy pobyt mogą skorzystać z jednego ze 149 pokoi, powiększonych przestrzeni typu studio i komfortowych Apartamentów z dźwiękoszczelnymi oknami gwarantującymi prywatność i spokojny wypoczynek. Hotelowa restauracja codziennie rano serwuje śniadania kontynentalne w formie bufetu, a szef kuchni w porze obiadowej zaprasza na dania regionalne i staropolskie specjały. Strefa Wellness & SPA zadba o ciało i ducha Gości, a wyposażona profesjonalnie siłownia pozwoli zachować kondycję. DB Hotel zlokalizowany jest o parę kroków od Starego Rynku, w pobliżu Dworca PKP i w odległości 9km od lotniska.

Hotel Campanile Wrocław Centrum

Adres: ul. Ślężna 26, 53-302 Wrocław Największa sala konferencyjna: 250 Liczba miejsc noclegowych: 304 Więcej informacji na stronie internetowej Hotelu Campanile.

Hotel Campanile Wrocław Centrum
Hotel Wrocław Centrum

Wrocławski hotel Campanile, położony jest w centrum miasta, zapewniając wygodny dojazd i komfortowe miejsce pracy i wypoczynku, zarówno dla turystów jak i podróżujących służbowo. Z myślą o gościach biznesowych, hotel przygotował rozbudowane Centrum Kongresowe, zbudowane z 4 różnorodnych sal szkoleniowo-konferencyjnych, z możliwością swobodnego łączenia sąsiednich pomieszczeń. Największa sala przystosowana jest do przyjęcia 250 słuchaczy. Klimatyzowane sale zostały wyposażone w dobrej jakości sprzęt konferencyjny, gwarantują dostęp dziennego światła z możliwością zaciemnienia i dobrej jakości łącze internetowe. Hotel może przyjąć jednorazowo3 04 gości w 152 pokojach i Apartamentach z wygodnymi łóżkami i licznymi udogodnieniami. Restauracja Le Restaurant serwuje doskonałą kuchnią regionalną i staropolskie dania, specjalizuje się również w bogatych i urozmaiconych śniadaniach ze świeżymi sokami owocowymi, chrupiącym pieczywem i domowymi wędlinami. Bliskość okolicznych atrakcji oraz ogrodzony teren obiektu z miejscami grillowymi i ogniskiem, zachęca do organizacji plenerowych imprez integracyjnych.

Hotel Jasek Premium

Adres: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław Największa sala konferencyjna:250 Liczba miejsc noclegowych: 32 Więcej informacji na stronie internetowej Hotelu Jasek Premium.

Hotel Jasek Premium
Hotel Premium Wrocław

Nowopowstały hotel biznesowy Jasiek we Wrocławiu, to gwarancja organizacji niebanalnych spotkań firmowych, konferencji, szkoleń i warsztatów firmowych oraz biesiad rodzinnych i bankietów. Hotel posiada 4 zróżnicowane sale konferencyjne, które mogą być przystosowane zarówno do nieoficjalnych negocjacji biznesowych, szkoleń i kursów dla kilkudziesięciu słuchaczy, dużych konferencji dla 250 uczestników i wystawnych bali. Klimatyzowane sale posiadają rzutniki, projektory, ekrany i tablice wykorzystywane podczas prezentacji, dobrej jakości nagłośnienie, sprzęt do telekonferencji i bezprzewodowe mikrofony. Uczestnicy wydarzeń firmowych i rodzinnych mogą skorzystać z 32 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2-osobowych i Apartamentach oferujących trzygwiazdkowy standard. Restauracja Kryształowa to kwintesencja polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu oraz zdobycze kulinarne kuchni włoskiej, oparte o sezonowość potraw i ekologiczne składniki. Podczas biesiad rodzinnych i imprez firmowych, szef kuchni opracowuje specjalne menu dostosowane do wymogów organizatora. Obiekt położony jest w pobliżu tras wylotowych na Warszawę i Poznań.

Centrum Kultury Agora

Adres: ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław Największa sala konferencyjna: 250 Liczba sal konferencyjnych: 6 Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Kultury Agora.

Centrum Kultury Agora
Centrum Kultury Agora sale

Wrocławskie Centrum Kultury Agora, to nowoczesna instytucja kulturalna o ponad 50-letniej tradycji, w której funkcjonuje 25 pracowni artystycznych rozwijających pasje młodych artystów, profesjonalne Studio Nagrań „113 Records”, realizowane są projekty międzynarodowego festiwalu ulicznego teatru i sztuki cyrkowej oraz liczne zajęcia kulturalno-edukacyjne. Wrocławskie Centrum Kultury Agora, to również popularne miejsce spotkań biznesowych, wydarzeń korporacyjnych, szkoleń i kursów pracowniczych, kongresów i konferencji. Dostępne są sale Widowiskowa dla 250 słuchaczy z zaawansowanym systemem oświetleniowym, sprzętem audiowizualnym i sceną, wytłumiona sala Teatralna z nagłośnieniem, rzutnikiem cyfrowym i ekranem, sala Konferencyjna – doskonale przygotowana do szkoleń i seminariów, sala Baletowa, sala Klubowa – do nieformalnych spotkań Rad Nadzorczych i Galeria najczęściej wynajmowana podczas prezentacji produktów z systemem wystawienniczym. W najbliższym sąsiedztwie obiektu można znaleźć słynne wrocławskie restauracje i komfortowe hotele. Centrum Kultury Agora zlokalizowane jest nad Odrą, niecałe 5km od centrum Wrocławia i Starego Miasta.

Hotel Scandic Wrocław

Adres: ul.Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław Największa sala konferencyjna: 300 Liczba sal konferencyjnych: 10 Liczba miejsc noclegowych: 328 Więcej informacji na prezentacji hotelu oraz stronie internetowej Hotelu Scandic

Hotel Scandic Wrocław
Wrocław hotel sale

Usytuowany w centrum Wrocławia czterogwiazdkowy hotel Scandic Wrocław to najlepsze rozwiązanie dla gości biznesowych i spodziewających się atrakcji turystycznych. Bliskość rynku i głównego dworca kolejowego sprzyjają organizacji konferencji, szkoleń i najróżniejszych imprez firmowych. Hotel oferuje 164 pokoje przyjazne środowisku dedykowane dla gości biznesowych, ale także całych rodzin. Pokoje są klimatyzowane i w pełni nowocześnie wyposażone. W hotelu nie występują bariery architektoniczne, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się tu nowoczesne centrum konferencyjne, a do dyspozycji jest 10 sal konferencyjno-bankietowych o maksymalnej powierzchni 250 m², które mogą pomieścić nawet 300 gości. Sale konferencyjne są wyposażone w nowoczesny technologicznie sprzęt, a w organizacji imprez biznesowych pomaga na miejscu dedykowany opiekun. Hotel zapewnia gościom restaurację ze smacznymi daniami i regionalnymi smakołykami. Centrum miasta to szybki dostęp do zabytków, teatrów, filharmonii i Opery Wrocławskiej.


Data publikacji: 04.01.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo