img

Sale konferencyjno-szkoleniowe do 50 osób we Wrocławiu

Aby zapoznać się z pełną listą obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zachęcamy do sprawdzenia ponad 130 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Jeśli chcesz zobaczyć obiekty spełniające poniższe kryteria w całym województwie dolnośląskim, zobacz obiekty konferencyjne w dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 50 osób we Wrocławiu:

 

1. Hotel Śląsk***

Dane teleadresowe:
Oporowska 60 53-434 Wrocław
Kontakt: 71 361 20 61
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Żelazna - 35 osób (teatralne)
Sala Stalowa II - od 50 (bankiet) do 70 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Śląsk lub Sale konferencyjne Hotel Śląsk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Hotel Śląsk położony jest w spokojnej okolicy obok centrum miasta. Blisko znajdują się liczne atrakcje oraz zabytki warte odwiedzenia. Hotel jest doskonałym miejsce na organizację szkoleń oraz konferencji. Przestrzeń konferencyjną tworzy siedem komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych.

Wszystkie wyposażone w: projektory multimedialne, ekrany, flipcharty, mikrofony, nagłośnienie, mównicę, laptopy, szybki Internet, a także możliwość całkowitego zaciemnienia sali podczas licznych projekcji.  Dodatkowym atutem jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Największa sala mieści 320 osób w ustawieniu teatralnym.

Obiekt dba o najwyższy poziom każdego spotkania, aby sprostać wymagania klientów. Hotel oferuje także ofertę cateringowa w zależności od zapotrzebowania. Wszystko odbywa się pod ścisłym okiem wykwalifikowanego personelu. 2. Campanile Wrocław Centrum***

Dane teleadresowe:
STR Ślężna 26 58-201 Wrocław
Kontakt: 22 307 23 37
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Krokus - od 30 (szkolne, podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 304
Zobacz więcej: Konferencje w Campanile Wrocław lub Sale konferencyjne Campanile Wrocław.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Hotel Campanile we Wrocławiu stanowi doskonałe zaplecze do organizacji wszelkich spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Jest bardzo dobrze zlokalizowany i skomunikowany. Położony niedaleko centrum miasta.

Do dyspozycji gości oddaje cztery przestronne sala konfekcyjne, które możemy łączyć i dzielić dzięki systemowi ścian mobilnych. Zyskujemy tym samym jeszcze większa przestrzeń do udanego wydarzenia. Wszystkie pomieszczenia posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny i multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala mieści 250 uczestników spotkania.

Sale są bardzo jasne i posiadaj dostęp do światła dziennego. Istnieje także możliwość zaciemnienia sali podczas projekcji. Każde spotkanie odbywa się z największą dbałością o indywidualne potrzeby klientów. 

3. WenderEDU Business Center

Dane teleadresowe:
ul. Św. Józefa 1/3, 50-329 Wrocław
Kontakt: +48 71 733 66 61
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Premium - od 34 (szkolne) do 54 osób (teatralne)
Sala Prestige - od 34 (podkowa) do 56 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 61
Zobacz więcej: Konferencje w WenderEDU lub Sale konferencyjne WenderEDU.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

WenderEDU Business Center to doskonałe miejsce, które posłuży jako przestrzeń Państwa spotkania biznesowego pod każdą postacią. Dzięki zróżnicowanej powierzchni dostępnych sal, można tutaj zorganizować zarówno większą konferencję jak i mniejsze szkolenia czy warsztaty.

Do Państwa dyspozycji oddaje się 6 sal, w tym jedną w pełni zaopatrzoną w sprzęt komputerowy. Największa z nich, czyli Sala Smart pomieści około 100 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe są w stanie zapewnić miejsce od 8 do 56 osób w różnych układach miejsc siedzących.

Wyposażenie każdej sali to m.in. ekran, projektor multimedialny, komputer dla prowadzącego, dostęp do sieci Wi-Fi czy akcesoria piśmiennicze dla uczestników. Obiekt dodatkowo zapewnia nocleg dla maksymalnie 61 osób w 31 pokojach jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz apartamentach

 

4. Hotel Duet***

Dane teleadresowe:
ul. Św. Mikołaja 47-48, 50-127 Wrocław
Kontakt: 71 78 55 100
Sale do 50 osób w obiekcie:
Business Room - 15 osób (teatralne)
Sala Konferencyjna - do 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 78
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Duet lub Sale konferencyjne - Hotel Duet.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Hotel Duet to kolejny wrocławski obiekt, znajdujący się nieopodal klimatycznego Starego Miasta. Posiada bogate zaplecze wypoczynkowe składające się z pokoi o różnym standardzie oraz kameralne centrum konferencyjne

Do dyspozycji klientów biznesowych zostały oddane 2 sale, które posłużą jako miejsce konferencji, szkoleń czy prywatnych spotkań. Największa z nich zapewni miejsce 60 osobom w ustawieniu teatralnym, zaś mniejsza sala typu Business Room pomieści 15 osób. Na wyposażenie każdej z nich składają się: klimatyzacja, projektor, ekran, flipchart czy tablica suchościeralna. Dodatkowo Goście mogą liczyć na szereg udogodnień w ramach oferty, np. catering w trakcie spotkania, lunch w przerwie, usługi drukowania i kopiowania czy wsparcie techniczne dla prowadzących.

Hotel dysponuje również wieloma atrakcyjnymi pakietami cenowymi, z których warto skorzystać planując wydarzenia biznesowe. 

 

5. HP Park Plaza****

Dane teleadresowe:
ul. Drobnera 11/13, 50-257 Wrocław
Kontakt: 71 320 84 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sale Marwa, Róża, Lilia - od 25 do 40 osób (dowolne układy)
Liczba miejsc noclegowych: 350
Zobacz więcej: HP Park Plaza - konferencje lub Sale konferencyjne HP Park Plaza.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


HP Park Plaza to bardzo przestronne centrum konferencyjne, skrojone na miarę współczesnego biznesu. Jest on położony niedaleko wrocławskiego rynku, czyniąc jego lokalizację dogodną dla wszystkich uczestników planowanego eventu. 

Do Państwa użytku oddaje się 6 sal konferencyjnych, z czego 3 posiadają system ścian mobilnych, co umożliwia stworzenie znacznie większej przestrzeni. Z takiego połączenia można uzyskać metraż, który zmieści około 120 osób w ustawieniu teatralnym. Natomiast największą samodzielną salą jest Sala Meander, zapewniająca miejsce około 60 osobom.

Niemniej jednak każda sala jest odpowiednio wyposażona multimedialnie w m.in. klimatyzację, profesjonalne nagłośnienie, projektor, ekran czy dostęp do szybkiego łącza internetowego. Ponadto obiekt posiada pokaźną bazę noclegową pod postacią 177 pokoi o zróżnicowanym standardzie

 

6. Platinum Palace Boutique Hotel***** & SPA

Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Śląskich 204, 53-140 Wrocław
Kontakt: +48519339044
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Ivory - 20 osób
Sala Platinum Club - 30 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92
Zobacz więcej: Konferencje w Platinum Palace Hotel lub Sale konferencyjne Platinum Palace Boutique Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY


Platinum Palace Boutique Hotel & SPA to miejsce o wyjątkowej atmosferze, które nie tylko zapewni Państwu relaks dzięki kompleksowemu zapleczu rekreacyjnemu, ale także spełni wszystkie wymagania względem doskonałej przestrzeni na event biznesowy.

W skład centrum konferencyjnego wchodzą 4 sale o nowoczesnym wystroju i zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich jest w stanie pomieścić 70 osób w ustawieniu teatralnym, zaś najmniejsza – 20 osób. W każdej Sali znajduje się dostęp do szybkiego Internetu, klimatyzacja, projektor multimedialny, ekran oraz flipchart i sprzęt wideokonferencyjny.

Dodatkowo Platinum Palace Boutique Hotel & SPA dysponuje 92 miejscami noclegowymi oraz atrakcyjnym zapleczem rekreacyjnym pod postacią sauny, strefy SPA oraz basenu.


Data publikacji: 06.02.2023

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy