img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób we Wrocławiu

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych we Wrocławiu zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 130 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie dolnośląskim, zobacz obiekty konferencyjne w dolnośląskim.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 20 osób we Wrocławiu:

 

1. Browar rodzinny PROST

Dane teleadresowe:
Paprotna 4 51-117 Wrocław
Kontakt: 71 321 07 47
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Mała 1,2,3 - do 20 osób (teatralne)
Sala Kameralna - od 10 (teatralne) 
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Browar rodzinny PROST - konferencje lub Sale konferencyjne Browar rodzinny PROST.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Browar Prost znajduje się w centralnym punkcie na mapie Wrocławia. Posiada doskonałe zaplecze na organizację spotkań biznesowych różnego typu. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń. Dysponuje 5 salami konferencyjnymi z wyposażeniem. Są tu: rzutniki, projektory, ekrany, dostęp do Internetu. Największa sal mieści 100 uczestników spotkania.

Pomieszczenia przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każde wydarzenie organizowane jest według potrzeb klienta. Może on ustawić krzesełka według własnego uznania. Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.

Oprócz standardowej obsługi Browar oferuje obsługę cateringową. Goście maja także możliwość skorzystania z ogródków gastronomicznych podczas szkoleni i konferencji. O wszystkie szczegóły dba wykwalifikowany personel. 

 

2. Dom Technika NOT

Dane teleadresowe:
Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław
Kontakt: 602 627 033
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala 103 - do 15 osób (bankiet)
Sala 105 - od 18 (bankiet) 
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Dom Technika NOT - konferencje lub Sale konferencyjne Dom Technika NOT.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dom Technika NOT to klimatyczne, zabytkowe miejsce we Wrocławiu. Posiada unikatowy charakter. Miejsce to idealnie nadaje się na różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje oraz szkolenia. Przestrzeń konferencyjna tworzy aż dwanaście przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych mieszczących różna liczbę osób. Są tu sale mniejsze, które idealnie nadają się na mniej kameralne spotkania jak i duże, sale mieszczące 270 uczestników.

Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, multimedialny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkową przestrzeń na większe wydarzenie typu koncert stanowi aula mogąca zmieści 400 osób.

Dom Technika pomocą w organizacji każdego spotkania, organizuje również przekąski i catering podczas wydarzeń. Goście traktowani sa indywidualnie i z największą starannością. 

 

3. Art Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 20, 50-110 Wrocław
Kontakt: 661 120 300
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Kameralna - do 10 osób (podkowa)
Sala Stiukowa - od 15 (szkolne) do 22 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 142 osoby
Zobacz więcej: Art Hotel - konferencje lub Sale konferencyjne Art Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Art Hotel to zamknięty w klimatycznej kamieniczce obiekt, usytuowany w samym sercu Wrocławia, tuż przy rynku. Nie tylko zapewnia należyty odpoczynek podróżnym, ale również oferuje kilka sal konferencyjnych dla biznesu.

Do Państwa dyspozycji oddaje się 4 zróżnicowane metrażowo sale konferencyjno-szkoleniowe, spośród których największa Sala Kominkowa zapewni miejsce 70 osobom w ustawieniu teatralnym. Pozostałe pomieszczenia pomieszczą od 10 do 40 osób w różnej konfiguracji miejsc siedzących. Na wyposażenie każdej sali składają się m.in. stacjonarne nagłośnienie, sprzęt wideokonferencyjny, ekran, projektor, flipchart czy dostęp do szybkiego Internetu.

W przypadku dłuższego pobytu obiekt zapewnia wypoczynek w postaci 142 miejsc noclegowych. Dodatkowymi atrakcjami hotelu jest dostęp do salonu masażu czy sali bilardowej. 

 

4. Centrum Konferencyjne SWPS

Dane teleadresowe:
ul. Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław
Kontakt: 71 750 72 60, 694 441 765
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala 20 - 20 osób (szkolne, podkowa)
Sala 30 - 20 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 8 osób
Zobacz więcej: CK SWPS - konferencje lub Sale konferencyjne CK SWPS.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne Uniwersytetu SWPS znajduje się w okolicy pięknego Parku Grabiszyńskiego w dzielnicy Grabiszyn. Jest to nowoczesny obiekt, dysponujący bogatym zapleczem konferencyjnym, skrojonym na miarę współczesnego biznesu.

Do dyspozycji klientów oddaje się 7 sal konferencyjnych, w tym jedną komputerową. Największą możliwą przestrzenią jest Sala 300, która zgodnie ze swoją nazwą oferuje miejsce 300 osobom w ustawieniu teatralnym. Niemniej jednak każda sala posiada dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi, a także szeregu nowoczesnego sprzętu multimedialnego, np. projektora, ekranu, komputera czy stacjonarnego nagłośnienia.

Dodatkowo centrum dysponuje 21 salami szkoleniowymi, a także pracowniami specjalistycznymi i laboratoriami komputerowymi. Oprócz tego obiekt zapewnia chętnym Gościom nocleg w 7 dobrze zaopatrzonych pokojach czy dostęp do Sali Fitness

 

5. Hotel Europejski***

Dane teleadresowe:
ul. Piłsudskiego 88, 50-017 Wrocław
Kontakt: +48 71 77 21 000
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Krakowska - od 18 (szkolne) do 23 osób (podkowa)
Sala Wrocławska - 20 osób (szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 175 osób
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Europejskim we Wrocławiu.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Europejski to jeden z historycznych hoteli wrocławskich o niepowtarzalnym klimacie, który w wyjątkowy sposób ugości turystów, zaś klientom biznesowym zapewni odpowiednią oprawę wydarzenia. 

W swoim zasobie hotel posiada 3 sale konferencyjno-szkoleniowe o eleganckim wystroju w czerwono-złotych barwach. Sale są w stanie zapewnić miejsce od 18 do 85 osób, w zależności od ustawienia oraz powierzchni danego pomieszczenia. Na ich wyposażenie składają się przede wszystkim: projektor multimedialny z ekranem, flipchart z pisakami, komputer, stacjonarne nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Ponadto Hotel Europejski dysponuje 142 miejscami noclegowymi pod postacią przytulnie urządzonych pokoi jedno- i dwuosobowych oraz eleganckich apartamentów

 

6. Hotel Patio***

Dane teleadresowe:
ul. Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław
Kontakt: 71 375 04 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Patio - 10 osób (teatralne)
Sala Vratislavia - od 22 (szkolne) do 26 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 78 osób
Zobacz więcej: Hotel Patio - konferencje lub Sale konferencyjne Hotelu Patio.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Patio to nowoczesne miejsce zamknięte w pięknej, zabytkowej kamieniczce przy wrocławskim rynku. Dysponuje przytulną bazą noclegową oraz centrum konferencyjnym dedykowanym klientom biznesowym.

W skład zaplecza biznesowego wchodzą 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, z czego największa, tj. Sala Cracovia pomieści 60 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje również możliwość innego ustawienia miejsc siedzących w układ szkolny lub kształt podkowy. Sale są wyposażone w m.in. rzutnik projekcyjny, projektor multimedialny, flipchart, ekran czy dostęp do szybkiego Internetu.

Hotel posiada także 78 miejsc noclegowych pod postacią 50 pokoi o podwyższonym standardzie. W ramach dodatkowych, bezpłatnych udogodnień mogą Państwo liczyć na: catering w trakcie spotkania, wsparcie techniczne czy bezpłatny parking.


Data publikacji: 06.02.2023

Nasi partnerzy