img

W Hotelu Scandic zorganizujesz konferencję na 300 osób przy wrocławskim rynku

Świetna lokalizacja hotelu

Doskonała lokalizacja przy Rynku we Wrocławiu to tylko jeden z atutów tego hotelu. Jego umiejscowienie jest bardzo dogodne choćby z punktu widzenia tych gości, którzy podróżują pociągiem czy samolotem. Z Dworca można tu dojść przyjemnym, krótkim spacerem, a dojazd z lotniska nie zajmie wiele czasu.

TEKST ALTERNATYWNY

To dobra okazja, żeby zostawić samochód i poruszać się pieszo po okolicy Rynku, a jest tu co oglądać. Sam rynek z pięknymi, kolorowymi kamienicami na wyjątkowy klimat. Koniecznie trzeba się też wybrać w jedno z najpopularniejszych miejsc - magiczny Ostrów Tumski.

W pobliżu hotelu znajduje się wiele klimatycznych barów, restauracji i kawiarni. Jest tu też cała masa obiektów, które warto zwiedzić. Każdy, bez względu na swoje zainteresowania z pewnością znajdzie tu dla siebie wiele atrakcji.

 

Największa sala konferencyjna w hotelu Scandic pomieści 300 osób

Organizacja konferencji to nie lada wyzwania, a jeśli chcemy, aby uczestniczyło w niej wiele osób, to to zdanie jest jeszcze trudniejsze. Nie łatwo znaleźć salę, która nie tylko będzie odpowiednia rozmiarowo, ale także będzie się dobrze prezentować. Doskonałym wyborem jest sala w Hotelu Scandic, a największa z nich to przestrzeń dla nawet 300 osób.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo nie da się ukryć, że wnętrza prezentują się bardzo elegancko, co doda charakteru każdemu wydarzeniu. Świetnym rozwiązaniem jest tu także pomoc dedykowanego opiekuna, który pomoże w kwestiach organizacyjnych. Dzięki temu, wiele tematów, które można przeoczyć będzie na pewno dopilnowanych, a samo wydarzenie na pewno będzie zapamiętane na długo.

Nie bez znaczenia przy takich dużych eventach jest także dobry poczęstunek, a po samej konferencji warto zorganizować kolację dla gości. W tym hotelu serwowane są doskonałe dania, które z pewnością zachwyca nawet najbardziej wymagających.

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Konferencje w Scandic Wrocław

 

Jakie upominki przygotować dla uczestników konferencji?

Miłym akcentem na zakończenie każdej konferencji jest wręczenie wszystkim gościom drobnych upominków. To nie musi być wcale nic kosztownego, liczy się sam gest i chęć podarowania czegoś. W Internecie można znaleźć masę pomysłów i inspiracji, a także liczne boxy prezentowe.

TEKST ALTERNATYWNY

Doskonałym upominkiem jest coś z produktów regionalnych, zwłaszcza jeśli goście przyjeżdżają z różnych części Polski. Może to być mały słoiczek miodu, jakiś dżem czy konfitura. Innym ciekawym pomysłem jest mieszanka kaw czy herbat dobrej jakości w ładnym opakowaniu. Modne są także świece sojowe, czy naturalnie wyrabiane mydełka w różnych ciekawych kształtach.

Zdecydowanie już odeszły w niepamięć takie rzeczy jak notatniki czy kalendarze, które wszyscy mają w nadmiarze. Takie upominki wcale nie muszą być bardzo kosztowne, z powodzeniem każdy znajdzie taką opcję, która będzie dla niego odpowiednia i w zasięgu budżetu jaki jest na to przeznaczony.

Więcej pomysłów na tego rodzaju upominki znajdziesz na stronie: Gadżety konferencyjne


Data publikacji: 27.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - Wrocław

Nasi partnerzy