img

Herbarium Hotel & SPA – nowy hotel konferencyjny w województwie kujawsko-pomorskim

Fot.: www.freedigitalphotos.net

Na kwiecień tego roku planowane jest otworzenie nowego hotelu konferencyjnego w województwie kujawsko-pomorskim. Obiekt będzie nosił nazwę Herbarium Hotel & SPA, a został zlokalizowany w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy.

W czterogwiazdkowym hotelu zaplanowano ponad 50 klimatyzowanych, komfortowych pokoi. Wnętrza cechuje nowoczesność, ale dzięki elementom drewnianym i wykonanym z naturalnego kamienia pokoje są również przytulne. Na terenie hotelu oprócz pomieszczeń noclegowych znajdować się ma również Restauracja Werbena, a także SPA & wellness z pięcioma gabinetami zabiegowymi, jacuzzi, sauną parową z funkcją sauny błotnej, sauną infra-red, sauną fińską oraz grotą solną. Na terenie hotelu znajduje się również zadaszony basen oraz sala fitness.

Najważniejszym elementem Herbarium Hotel & SPA ma być centrum konferencyjne, składające się z dwóch sal konferencyjnych o powierzchni 155 i 174 metrów kwadratowych. Sale wyposażony będą w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz profesjonalne oświetlenie. Dodatkowo w hotelu dostępny będzie również VIP-room przeznaczony na spotkania na najwyższym szczeblu. Herbarium Hotel & SPA ma być również idealnym miejscem na organizowanie imprez plenerowych – położony w malowniczym, XIX-wiecznym parku, oddaje do dyspozycji gości hotelowych korty tenisowe, boiska do tenisa i siatkówki, boisko do hokeja na trawie, przystań nad jeziorem, własną plażę z pomostem, chaty grillowe nad stawami, miejsce na ognisko oraz trasy rowerowe i ścieżki do nordic walking.

Data publikacji: 30.01.2014

Nasi partnerzy