img

Hotel Ambasada w Kujawsko-Pomorskiem już otwarty!

Fot. hotelambasada.pl

Na hotelarskiej mapie województwa kujawsko-pomorskiego pojawił się niedawno nowy obiekt. Trzygwiazdkowy Hotel Ambasada w miejscowości Krobia w pobliżu Torunia otworzył swoje drzwi dla pierwszych gości. Obiekt położony jest w okolicy rzeki Drwęcy, niedaleko autostrady A1 oraz drogi krajowej nr 10.

Nowy hotel oddaje swoim gościom 57 miejsc noclegowych w 22 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych (z możliwością dostawienia czwartego łóżka) oraz elegancki apartament dla nowożeńców. Standardowym wyposażeniem każdego z pomieszczeń jest łazienka z prysznicem, telewizor oraz lodówka. W apartamencie nowożeńców znajduje się ponadto duża wanna, sejf oraz toaletka.

Oprócz bazy noclegowej hotel dysponuje również częścią konferencyjną. W hotelu znajdziemy klimatyzowane sale konferencyjne wraz z nowoczesnym sprzętem multimedialnym (nagłośnienie, rzutniki, ekrany), przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Największa sala, przeznaczona głównie do organizacji przyjęcia weselnego (nawet do 200 osób), zajmuje powierzchnię 500 metrów kwadratowych i posiada możliwość pomniejszenia jej w zależności od potrzeb gości dzięki solidnym przesuwanym ścianom. Natomiast dwie mniejsze sale – restauracyjna i barowa, są idealne na organizację mniejszych imprez okolicznościowych (na ok. 30 osób).

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się przestronny parking na 75 samochodów oraz trzy stanowiska dla autokarów. Do dyspozycji gości są również malownicze ogródki położone tuż przy hotelu. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń z drewnianymi altankami, znajdująca się przy hotelowym barze, przeznaczona jest do wypoczynku na świeżym powietrzu i organizacji imprez okolicznościowych takich jak grill, piknik lub ognisko. W tej części znajduje się również boisko do siatkówki lub badmintona. W najbliższej przyszłości pojawi się tam również plac zabaw dla dzieci.

Hotel Ambasada jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponuje windą, odpowiednim podjazdem przy głównym wejściu oraz specjalnym pokojem, przeznaczonym dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, z szerokimi drzwiami i łazienkę wyposażoną w wannę i prysznic.

W trosce o utrzymanie wysokiego komfortu fizycznego i psychicznego gości, hotel oferuje również sejf, znajdujący się w recepcji. Istnieje więc możliwość zdeponowania w nim wszystkich wartościowych przedmiotów oraz gotówki.

Data publikacji: 18.10.2013

Nasi partnerzy