img

Majówkowa oferta Hotelu Austeria w Ciechocinku

Fot.: www.hotelausteria.pl

Niecodzienną ofertę dla swoich gości hotelowych przygotował trzygwiazdkowy Hotel Austeria Conference & SPA w Ciechocinku. Każdy, kto wybierze obiekt na miejsce swojego pobytu w dniach od 30 kwietnia do 5 maja może liczyć nie tylko na niższe ceny kwater, ale również na szereg atrakcji!

Z pobytu w Hotelu Austeria w Ciechocinku zadowoleni powinni być goście w każdym wieku. Poza atrakcyjną ceną za pobyt w hotelu, dla gości przygotowano takie atrakcje, jak noclegi ze śniadanie, obiadokolacje standardowe i grillowe, voucher do SPA w wysokości 50 złotych, muzykę na żywo 3 maja, pokój zabaw dla dzieci oraz zajęcia animacyjne i warsztaty kulinarne dla najmłodszych. 1 maja zaplanowano występ zespołu Weekend.

Trzygwiazdkowy Hotel Austeria Conference & SPA udostępnia hotelowym gościom aż 64 komfortowo wyposażone pokoje gościnne, w tym luksusowe apartamenty typu VIP. W obiekcie znajduje się również centrum konferencyjne, na które składają się 3 nowoczesne sale konferencyjne oraz jeden VIP-room. Sale konferencyjne mogą pomieścić od 18 do nawet 300 osób, a łącznie w centrum konferencyjnym znajdzie się miejsce aż dla 1000 osób!

Data publikacji: 14.03.2014

Nasi partnerzy