img

Sale konferencyjne w okolicach Torunia do 100 km

Jeżeli chcesz sprawdzić pełną bazę obiektów w województwie kujawsko-pomorskim, zobacz obiekty w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeśli interesują Cię tylko obiekty w Toruniu, sprawdź ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne w okolicach Torunia do 100 km:
 

1. Hotel & Restauracja Maraton***

Dane teleadresowe:
Powstańców Warszawy 13; 85-683 Bydgoszcz
Kontakt: 52 341 12 11
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 108
Odległość od Torunia: 47 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w hotelu Maraton*** oraz Konferencje w hotelu Maraton***.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel & Restauracja Maraton położony jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, 500 m od głównej arterii Bydgoszczy. Miejsce to stanowi doskonałe zaplecze dla gości biznesowych. Spokój i cisza sprawiają, ze każde ze spotkań jest zakończone sukcesem.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje cztery przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe o zróżnicowanej powierzchni. Największa z nich mieści 130 uczestników. Sale wyposażone są w profesjonalny i nowoczesny sprzęt multimedialny wraz z nagłośnieniem i dostępem do Internetu. Wszystko przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Profesjonalny, fachowy personel służy pomocą podczas trwania każdego spotkania. Hotel oferuje także ofertę przerw kawowych oraz innych posiłków tj. obiad czy kolacja w zależności od zapotrzebowania.
 

2. Włocławskie Centrum Biznesu

Dane teleadresowe:
Toruńska 148 87-800 Włocławek
Kontakt: 54 423 20 00
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Odległość od Torunia: 57 km
Zobacz więcej: Konferencje we Włocławskim Centrum Biznesu.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Włocławskie Centrum Biznesu to doskonałe miejsce dla gości biznesowych. Powstało z myślą o przedsiębiorcach oraz firmach. Idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji.

Do dyspozycji gości Centrum oddaje dwie sale. Jedna z nich mniejsza mieszcząca 10 osób sprawdzi się na spotkania integracyjne bądź rozmowy kwalifikacyjne. Druga większa pomieści 150 osób. Można tu zorganizować większe szkolenie lub konferencję. Sale wyposażone są w projektor, ekran, telewizor, nagłośnienie, interaktywne tablice, meble prezentacyjne oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo jest tu również klimatyzacja idealna na cieplejsze dni.

Klienci mogą liczyć na pomoc techniczną podczas wydarzeń. Budynek jest całodobowo monitorowany. Na gości czeka 150 miejsc parkingowych. Łatwy dojazd do obiektu stanowi droga krajowa DK 1.

 

3. Hanza Pałac**** Wellness & Spa

Dane teleadresowe:
Rulewo 13, 86-160 Grudziądz
Kontakt: +48607584303
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 110
Odległość od Torunia: 88 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hanza Pałac lub Konferencje w Hanza Pałac.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Czterogwiazdkowy, przepiękny Pałac Hanza Wellnes & Spa to doskonałe miejsce do organizacji spotkać biznesowych. Przestrzeń konferencyjną tworzą cztery klimatyzowane sale z wyposażeniem i dostępem do Internetu.

Znajdują się tu: rzutnik multimedialny, ekran, projektor, flipchart, mikrofon, dostęp do światła dziennego oraz system nagłośnienia. Największa sala mieści 180 osób. Podczas spotkań goście mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu, który dba o indywidualne podejście do każdego klienta.

Hotel położony jest w pięknej, malowniczej okolicy, blisko Parku Krajobrazowego, przy autostradzie A1, godzinę drogi od Gdańska i 45 minut od Torunia i Bydgoszczy. Tak dogodna lokalizacja oraz otoczenie sprawiają, iż Pałac odwiedzany jest o każdej porze roku przez wielu gości nie tylko biznesowych. 

 

4. Hotel Rudnik***

Dane teleadresowe:
ul. Miła 2, 86-300 Grudziądz
Kontakt: +48 56 464 41 93
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Odległość od Torunia: 64 km
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Rudnik.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Znajdujący się na Jeziorem Rudnickim Wielkim Hotel Rudnik to idealne miejsce do organizowania spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Posiada profesjonalne zaplecze konferencyjno szkoleniowe.

Do dyspozycji gości są 7 przestronne, komfortowe sale konferencyjne z wyposażeniem audiowizualnym, nagłośnieniem oraz dostępem do Internetu. Największa sala mieści 100 osób. Dodatkowym atutem pomieszczeń jest indywidualnie sterowana klimatyzacja szczególnie polecana na cieplejsze dni. Hotel gwarantuje bogata ofertę przerw kawowych oraz zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę podczas spotkań.

Goście mogą także skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez hotel oraz odpocząć w przytulnych pokojach z wyposażeniem. Jest to idealny obiekt zarówno dla grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych. 

 

5. Hotel*** & Restauracja Portofino

Dane teleadresowe:
Aleja Kazimierza Wielkiego 6 E, 87-800 Wocławek
Kontakt: +48 54 233 05 55
Największa sala konferencyjna: 90 osób
Liczba miejsc noclegowych: - 
Odległość od Torunia: 66 km
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Portofino.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Portofino to hotel płożony na ulicy Aleja Kazimierza Wielkiego 6 E we Włocławku. Oferuje on szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe idealnie nadające się do organizacji szkoleń oraz konferencji. Znajduje się tutaj sześć sal konferencyjno szkoleniowych.

Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, klimatyzację oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale przystosowane są do indywidualnych wymagań klienta. Największa sala mieści 90 osób. Dodatkowo dla organizatorów i uczestników każde spotkanie uzupełniane jest o obsługę cateringową w zależności od zapotrzebowania.

Przygotowywane są specjalne zestawy lunchowe oraz smaczne śniadania w postaci bufetów. Dzięki dogodnej lokalizacji, bliskości dróg ekspresowych i autostrad hotel odwiedzany jest przez wielu gości biznesowych i cieszy się uznaniem. 


Data publikacji: 02.02.2023

Nasi partnerzy