img

Sale konferencyjne w okolicach Torunia do 200 km

Jeżeli chcesz sprawdzić pełną bazę obiektów w województwie kujawsko-pomorskim, zobacz obiekty w kujawsko-pomorskim. Natomiast jeśli interesują Cię tylko obiekty w Toruniu, sprawdź ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych sal konferencyjnych do 200 km odległości od Torunia:

 

1. Hotel Kozi Gród****

Dane teleadresowe:
ul. Leśników 3, 83-047 Pomlewo
Kontakt: 601 610 453
Największa sala konferencyjna: 400 osób 
Liczba miejsc noclegowych: 153
Odległość od Torunia: 181 km
Zobacz więcej: Konferencje w Kozim Grodzie lub Sale konferencyjne Kozi Gród.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kozi Gród mieści się w spokojnej okolicy i zapewnia świetne warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań i wydarzeń. Tworzy niepowtarzalną przestrzeń, która będzie pozwalała na niezwykle komfortowe spędzenie czasu. 

W hotelu dostępne są 3 sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić od 50 do 75 osób. Przestrzenie dzięki swojej modułowej budowie można ze sobą łączyć. Dzięki temu możliwe będzie uzyskanie miejsc w układzie kinowym nawet dla 173 osób. Jeżeli to okaże się niewystarczające to do dyspozycji pozostaje także sala bankietowa, w której może spotkać się 400 osób. W każdej sali dostępny jest także sprzęt potrzebny do prowadzenia wydarzeń. Klienci biznesowi mają dzięki temu zagwarantowane najlepsze warunki do organizowania konferencji i różnego rodzaju spotkań.

Personel hotelu gwarantuje także pełną obsługę cateringową wszelkiego rodzaju wydarzeń. Na życzenie klientów możliwe jest przygotowanie poczęstunku dla gości, a także zaproponowanie kawy. 

 

2. Hotel Notera**** SPA

Dane teleadresowe:
ul. Wczasowa 1, 89-606 Charzykowy
Kontakt: 52 336 06 00
Największa sala konferencyjna: 154 osób
Liczba miejsc noclegowych: 180
Odległość od Torunia: 125 km
Zobacz więcej: Sale konferencyjne hotelu Notera lub Konferencje w hotelu Notera.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Notera to kameralny obiekt położony nad Jeziorem Charzykowskim. Hotel dzięki swojej lokalizacji zapewnia spokój i najlepsze warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W obiekcie dostępne są przestrzenie, które pozwalają na organizowanie spotkań dla dużych grup osób.

Klienci biznesowi, którzy postanowią zorganizować konferencje lub szkolenie w Hotelu Notera mają możliwość wyboru 2 sal. Są one w stanie pomieścić odpowiednio 70 oraz 91 osób.

Dodatkowo modułowa budowa przestrzeni pozwala na ich połączenie i uzyskanie dzięki temu miejsc nawet dla 154 osób. Komfort organizowania spotkań zapewnia wyposażenie przestrzeni w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także pomoc personelu w odpowiednim ustawieniu miejsc siedzących. Uczestnicy konferencji mogą także skorzystać z oferty gastronomicznej obiektu, a nawet spędzić w nim noc w jednym z wielu nowoczesnych apartamentów.

 

3. Hotel Kiston****

Dane teleadresowe:
Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno
Kontakt: 58 661 12 11
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 168 
Odległość od Torunia: 193 km
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Kiston lub Sale konferencyjne hotelu Kiston.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kiston mieści się w samym centrum Kaszub. Otoczony jest wieloma terenami zielonymi, które pozwalają na odbycie spaceru czy wybranie się na wycieczkę rowerową. Dodatkowo w hotelu znajduje się bilard, kręgielnia, basen oraz wiele innych atrakcji dla gości. Hotel oferuje udogodnienia, które znacząco wpływają na komfort pobytu w nim.

Hotel Kiston dla gości oferuje 4 sale konferencyjne. Przestrzeni o różnej wielkości mogą świetnie wpasować się w oczekiwania konkretnych klientów i samo korzystanie z nich będzie przyjemne. Sale są w stanie pomieścić od 30 do nawet 500 osób w trakcie wydarzenia. Każda sala urządzona jest w stylowy sposób i gwarantuje wygodne miejsca siedzące dla uczestników.

Prelegenci do swojej dyspozycji maja natomiast flipchart, ekran, projektor, nagłośnienie, mikrofony i pozostałe udogodnienia. Dodatkowo wszystkie sale gwarantują dobry zasięg bezprzewodowego Internetu. Sprawia to, że organizacja konferencji czy szkolenia w obiekcie będzie świetnym pomysłem i wydarzenie na bardzo długi czas pozostanie w pamięci.


Data publikacji: 20.01.2023

Nasi partnerzy