img

Zorganizuj konferencje w Dworku Wapionka

Jeśli poszukujesz miejsca na konferencje, które zagwarantuje również ciszę i możliwość odpoczynku na łonie natury, polecamy zapoznać się z ofertą Hotelu ***Dworek Wapionka.

Hotel ***Dworek WapionkaLokalizacja:ul. Wczasowa 1, 87-320 GórznoKontakt: 698 083 377Ogromnym atutem obiektu jest jego położenie w sercu województwa kujawsko-pomorskiego, pomiędzy dwoma jeziorami, w Parku Krajobrazowym na Pojezierzu Brodnickim. Stosunkowo bliskie odległości od Warszawy (170 km) i Torunia (90 km) pozwalają na bezproblemowy dojazd, zarówno samochodem jak i transportem publicznym.

Wapionka
Kompleks zajmuje prawie 7 ha terenu i oferuje dostęp do jeziora z prywatną plażą i półwyspem. Urokliwa przyroda oraz sprzyjający wypoczynkowi klimat, bliskość jezior, doskonałe zaplecze konferencyjne i hotelowe, tworzą idealne warunki do przeprowadzenia konferencji czy imprez integracyjnych, o każdej porze roku.Baza noclegowa obiektu to 49 miejsc noclegowych w pokojach o różnym standardzie i wystroju. Pokoje dwupokojowe mają dostęp do aneksów kuchennych wyposażonych w lodówkę, czajnik oraz niezbędne sprzęty. Na wszystkich gości czeka zestaw powitalny, a w łazience zestaw pachnących ręczników. Z okien rozpościera się widok na lasy i jeziora otaczające hotel.
Wapionka 2
Centrum Konferencyjne składa się z dwóch sal, które oferują przestrzeni dla 150 gości. Do ich wyposażenia należy wysokiej klasy sprzęt konferencyjny taki jak: projektor multimedialny, ekran, flipchart, odtwarzacz DVD/CD, nagłośnienie oraz bezprzewodowy Internet. Podczas trwania eventu goście biznesowi mogą skorzystać z oferty gastronomicznej i wzbogacić spotkanie o serwis kawowy, lunche lub przekąski.Po zakończeniu spotkania warto wybrać się na spacer lub wycieczkę z przewodnikiem po okolicznych parkach i lasach. Oferowane są zimowy spływy kajakami górskimi, przejażdżki bryczką czy też możliwość gier zespołowych na hotelowym boisku. W gabinecie SPA o ciało zadba wykwalifikowany masażysta. Więcej o obiekcie: Hotel ***Dworek Wapionka
Data publikacji: 25.05.2018

Nasi partnerzy

PFR Logo