img

Sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w mieście Bydgoszcz zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Bydgoszczy. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdz ponad 150 obiektów konferencyjnych w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Bydgoszczy:

 

1. Biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu

Dane teleadresowe:
ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz
tel. 52 561 58 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: -

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Biurowiec IDEA Przestrzeń Biznesu to definicja znakomitej lokalizacji oraz bogato rozwiniętej infrastruktury. Jest to sześciokondygnacyjny budynek klasy B+, który oferuje młodym oraz doświadczonym przedsiębiorcom komfortowe i w pełni profesjonalne przestrzenie biznesowe. Na terenie Biurowca IDEA jest możliwe zorganizowanie wszelkiego rodzaju ważnych uroczystości firmowych, w tym konferencje, szkolenia i wiele innych.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, z czego największa, tj. Sala Caps Lock może być podzielona na dwie mniejsze powierzchnie. Jednorazowo może ona zmieścić nawet 100 osób w ustawieniu teatralnym. Biurowiec IDEA dysponuje nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, które umożliwia prowadzenie wideokonferencji, a także innowacyjnymi rozwiązaniami teletechnicznymi. 

Obiekt posiada również: przestronny lunch bar do dyspozycji klientów, bezpłatny parking dla 188 samochodów oraz możliwość wykupienia podziemnego miejsca parkingowego. 

Zorganizuj konferencję w Biurowcu IDEA.

 

2. Hotel Pałac***

Dane teleadresowe:
ul. Konna 10, 85-687 Bydgoszcz
tel. 52 339 77 10
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 27

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Pałac to wyjątkowe bydgoskie miejsce, położone w niezwykle urokliwym Leśnym Parku Myślęcińskim o równie atrakcyjnej lokalizacji. Jest to także obiekt, dysponujący kompleksowym zapleczem konferencyjnym, które stwarza wiele możliwości zorganizowania konferencji, szkolenia lub innych spotkań o podłożu biznesowym.

Do Państwa użytku Hotel Pałac oddaje 2 odpowiednio wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe o zróżnicowanym metrażu. Większa z nich dysponuje miejscem dla 100 osób w ustawieniu teatralnym, zaś mniejsza, bardziej kameralna – pomieści około 20 uczestników spotkania. Co więcej na terenie hotelu jest także możliwość organizacji bankietu.

Hotel Pałac posiada również bazę noclegową z 10 pokojami oraz 2 apartamentami o wyższym standardzie wykończenia. Dodatkowo idealnym uzupełnieniem spotkania biznesowego będzie wykwintny lunch na terenie klimatycznej przestrzeni restauracyjnej, która oferuje szeroki wybór pysznych potraw. 

Zobacz więcej na: Hotel Pałac - konferencje.

 

3. Park Hotel Tryszczyn

Dane teleadresowe:
ul. Długa 1, 86-011 Tryszczyn k/Bydgoszczy
tel. 509 341 006
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 102

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Park Hotel Tryszczyn znajduje się około 13 km od centrum Bydgoszczy, przy drodze krajowej nr 25 w kierunku Koszalina i Słupska. Jest to obiekt, doskonale zaadaptowany do wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych, począwszy od konferencji, przez szkolenia, a kończąc na kameralnym spotkaniach firmowych.

Zaplecze konferencyjne obejmuje 3 wielofunkcyjne, klimatyzowane sale o zróżnicowanej powierzchni, które łącznie mogą pomieścić około 220 uczestników. Z kolei największa, samodzielna sala to Sala Bankietowa, która pozwoli zapewnić miejsce około 100 osobom. Wszystkie dostępne pomieszczenia konferencyjne są odpowiednio wyposażone w niezbędny do pracy sprzęt multimedialny, w tym również szybki Internet bezprzewodowy. Na każdym etapie przygotowań ważnego dla Państwa wydarzenia, nieodzowną pomocą służy specjalnie dedykowany koordynator spotkania.

Dodatkowo Park Hotel Tryszczyn oferuje Państwu specjalne ceny noclegów, zaś organizatorzy konferencji oraz szkoleń będą mogli liczyć na indywidualną wycenę usług biznesowych. 

Dowiedz się więcej na: Park Hotel Tryszczyn - konferencje.

 

4. Hotel Ikar***

Dane teleadresowe:
ul. Szubińska 32, 85-312 Bydgoszcz
tel. 52 366 80 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 192

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Ikar to doskonale zlokalizowany obiekt biznesowy, gdyż znajduje się on zaledwie klika minut od centrum Bydgoszczy w bliskim sąsiedztwie linii autobusowych komunikacji miejskiej. Jest to również wyjątkowe miejsce pod kątem organizacji spotkań biznesowych, większych jak i mniejszych. 

Z myślą o Państwa potrzebach Hotel Ikar przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę konferencyjno-szkoleniową, która uwzględnia korzystanie z 5 zróżnicowanych metrażowo sal. Największą salą jest 120 m2 Sala Konferencyjna, która jednorazowo w ustawieniu teatralnym zmieści nawet 100 uczestników spotkania. Wszystkie dostępne przestrzenie biznesowe są odpowiednio wyposażone multimedialnie, a także audiowizualnie, w tym m.in. flipcharty, szybki Internet Wi-Fi czy klimatyzację.

Ponadto Hotel Ikar do Państwa dyspozycji oddaje: 99 komfortowo urządzonych pokoi oraz apartamentów, Wi-Fi na terenie całego obiektu, bezpłatny parking oraz dostęp do sali fitness i sauny.

Zobacz więcej na: Hotel Ikar - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Ikar.


Data publikacji: 14.10.2022

Nasi partnerzy