img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Bydgoszczy

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w Bydgoszczy, zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Bydgoszczy. Natomiast jeżeli chcesz zobaczyć obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Bydgoszczy:

 

1. Hotel & Restauracja Maraton***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Powstańców Warszawy 13, 85-683 Bydgoszcz
Kontakt: +48 52 341 12 11
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sale (prócz restauracyjnej): od 25 do 40 osób (różne układy)
Liczba miejsc noclegowych: 108
Zobacz więcej: Hotel Maraton - sale konferencyjne lub Konferencje w Hotelu Maraton.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Maraton położony to trzygwiazdkowy hotel położony 500 m od głównej arterii Bydgoszczy. W spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Hotel stanowi idealne zaplecze do organizacji szkoleń, konferencji czy innych spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich może pomieścić 130 uczestników spotkania. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo hotel oferuje szeroką ofertę cateringową wraz z przerwa kawową, obiadem czy uroczysta kolacją. Każde spotkanie odbywa się z dbałością o indywidualne potrzeby klienta. Wykwalifikowany personel dba o każdy jego szczegół spotkania i służy pomocą podczas jego trwania.  Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 

 

2. Hotel Ikar***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Szubińska 32, 85-312 Bydgoszcz
Kontakt: (52) 366 80 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala szkoleniowa - od 20 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 192
Zobacz więcej: Hotel ikar - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Ikar.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Ikar znajduje się przy głównej trasie prowadzącej do Poznania. Zaledwie kilka minut od Bydgoszczy. Hotel stanowi doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do szybkiego Internetu. Znajdują się tu między innymi: flichart, projektory, tablice oraz rzutniki multimedialne.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja, dzięki, której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Goście mogą również skorzystać z oferty przerwy kawowej podczas wydarzenia. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą dbałością i starannością o indywidualne potrzeby każdego klienta. 

 

3. Hotel Zawisza***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Gdańska 163, 85-435 Bydgoszcz
Kontakt: 525 880 900
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala GSB - od 20 (podkowa) do 40 osób (teatralne)
Sala Szkoleniowa - od 24 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 176
Zobacz więcej: Hotel Zawisza - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Zawisza.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Zawisza położony jest w Bydgoszczy. W niedalekiej odległości od centrum około 3-5 km od centrum. W bliskiej odległości znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Jest to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Największa sala może pomieścić 400 uczestników spotkania. W śród sal znajduje się Sala taneczna. Sale można podzielić na kilka mniejszych.

Wszystkie wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie i dostęp do Internetu oraz klimatyzację idealną na spotkania w cieplejsze dni. Wszystkie pomieszczenia dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. 

 

4. Park Hotel Bydgoszcz***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Wrocławska 3, 85-211 Bydgoszcz
Kontakt: +48 52 376 36 26
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Nova - od 35 (podkowa) do 50 osób (teatralne)
Sala Panorama - od 45 (podkowa) do 48 osób (szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 70
Zobacz więcej: PH Bydgoszcz - sale konferencyjne lub Konferencje w PH Bydgoszcz.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Park Hotel Bydgoszcz zlokalizowany jest w samym sercu Bydgoszczy. Zaledwie 20 minut spacerkiem od Starego Rynku. Hotel stanowi idealne zaplecze konferencyjne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Największa z nich jest w stanie pomieścić 358 osób w zależności od ułożenia stołów i krzesełek. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, dostęp do Internetu.

Koordynator szkoleń służy pomocą w wyborze odpowiedniej sali oraz dba o każdy szczegół spotkania podczas jego trwania. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringową, przerwy kawowe oraz smaczne lunche czy uroczyste kolacje. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.


Data publikacji: 17.11.2022

Nasi partnerzy