img

Konferencje w hotelach w Toruniu

W Toruniu znajdziemy wiele obiektów, oferujących możliwość zorganizowania eventów lub różnych imprez. Ponadto jest tutaj spora ilość hoteli konferencyjnych, w których zorganizujemy szkolenia, konferencje lub wystawne bankiety firmowe. Jeśli chcesz sprawdzić je wszystkie, zobacz obiekty i hotele konferencyjne w Toruniu. Zachęcamy także do obejrzenia obiektów konferencyjnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy hotele, w których zorganizujesz konferencję w Toruniu:

 

1. Hotel Solaris***

Dane teleadresowe:
ul. Panny Marii 9, 87-100 Toruń
Kontakt: 605 048 185
Największa sala konferencyjna: 35 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60 
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Solaris.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel mieści się w zabytkowym budynku w samym sercu Starego Miasta. To doskonałe miejsce na romantyczny weekend, wyjazd z rodziną czy także podróż służbową. Specjalnie z myślą o gościach biznesowych została zaaranżowana przestrzeń konferencyjna.

To jedna, elegancko urządzona sala, która doskonale nadaje się na szkolenia czy warsztaty dla 35 osób. W czasie takiego wydarzenia na pewno dobrze sprawdzi się bufet kawowy, a do wyboru są 3 różne opcje.

Eleganckie i stylowe pokoje z zachowanymi elementami oryginalnej architektury prezentują się świetnie. Pokoje są klimatyzowane, a w nich czekają mi.in: lodówka, minibar, zestawy do parzenia kawy i herbaty. Niektóre z nich posiadają wannę. Restauracja Solaris serwuje dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.

 

2. Daglezjowy Dwór***

Dane teleadresowe:
ul. Leśna 2, 87-125 Osiek nad Wisłą
Kontakt: 601 797 902
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 25 
Zobacz więcej: Konferencje w Daglezjowym Dworze.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Piękny, drewniany dwór prezentuje się doskonale. To świetne miejsce na wystawne przyjęcia, gale czy konferencje połączone z integracją. W tym obiekcie jest jedna sala konferencyjna, która doskonale nadaje się na szkolenia czy sympozja do 100 osób. Nowoczesne zaplecze multimedialne sprawia, że każde wydarzenie będzie przebiegało bez problemu.

Drewno to motyw przewodni we wnętrzach. Białe dekoracje w sali restauracyjnej komponują się z nim doskonale. To świetna przestrzeń na wystawne przyjęcie, imprezę w stylu boho i wiele innych.

To tego doskonałe menu choćby z daniami z dziczyzny. Na gości czeka tu 25 miejsc noclegowych. Spore tereny zielone zachęcają do spędzenia czasu na powietrzu. Świetnym pomysłem jest ognisko z biesiadą.

 

3. Hotel Polonia***

Dane teleadresowe:
Plac Teatralny 5, 87-100 Toruń
Kontakt: 56 657 18 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 80 
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Polonia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel mieści się w pięknym, zabytkowym budynku, którego historia sięga 1890 roku. Jego doskonała lokalizacja w samym sercu Starego Miasta to świetna okazja do ruszenia na zwiedzanie.

W hotelu są pokoje 1, 2  i 3-osobowe. Wszystkie są bardzo elegancko wyposażone, a w pokojach nie brakuje udogodnień. Na miejscu można też skorzystać z żelazka, co jest przydatne zwłaszcza w czasie podróży służbowych.

W hotelu jest jedna, ale bardzo dobrze zagospodarowana sala konferencyjna. Może w niej swobodnie przebywać 100 uczestników, a zaplecze multimedialne jest przydatne w czasie prezentacji. Warto skorzystać z opcji bufetu kawowego czy cateringu. Po pracy warto odwiedzić Muzeum Dom Mikołaja Kopernika, Muzeum Żywego Piernika czy wybrać się na spacer bulwarem nad Wisłą.

 

4. Hotel Heban***

Dane teleadresowe:
Małe Garbary 7, 87-100 Toruń
Kontakt: 606 220 196
Największa sala konferencyjna: 56 osób
Liczba miejsc noclegowych: 55 
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Heban.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel mieści się w pięknej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta. To świetny punkt wypadowy na zwiedzanie licznych atrakcji, jakie Toruń oferuje. Na gości czeka tu 55 miejsc noclegowych w luksusowych pokojach. W każdym z nich jest lodówka, tv z kanałami satelitarnymi, elegancka łazienka z ręcznikami i suszarkę.

Codziennie są tu serwowane doskonałe śniadania w formie bufetu, a menu na obiad czy kolację jest przygotowywane indywidualnie. To świetna opcja, gdzie Szef Kuchni przygotuje to a co dany gość ma ochotę.

W hotelowym barze można się zrelaksować przy lampce wina czy innego alkoholu. Specjalnie z myślą o gościach biznesowych, jet tu też przestrzeń na szkolenia czy spotkania. To 3 sale konferencyjne dla maksymalnie 56 osób.


Data publikacji: 15.03.2023

Nasi partnerzy