img

Konferencje w nowoczesnych salach w Toruniu

Toruń to urokliwe, zabytkowe miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Znajduje się tam wiele ciekawych obiektów, które oferują możliwość zorganizowania niepowtarzalnych eventów, konferencji lub mniejszych szkoleń w nowoczesnych salach. Jeśli chcesz porównać oferty konferencyjne poszczególnych ośrodków, sprawdź obiekty konferencyjne w Toruniu. Polecamy również zobaczyć wszystkie ośrodki konferencyjne w kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy obiekty, w których organizujesz konferencje w nowoczesnych salach w Toruniu:

 

1. Km Biuro Coworkingowe 

Dane teleadresowe:
Rynek Staromiejski 36-38, 87-100 Toruń
Kontakt: +48 662 476 493
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Cennik sal konferencyjnych w KM Biuro Coworkingowe.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Km Biuro Coworkingowe to nowoczesna przestrzeń przyjazna biznesowi w samym centrum Torunia. Znajdują się tu przestrzenie biurowe, które idealnie nadają się do codziennej pracy freelancerów. To też dobra odmiana dla pracujących zdalnie,żeby spotkać innych specjalistów i wymienić się doświadczeniami.

W tym obiekcie są tez dwie sale konferencyjne. Mniejsza - ta dla 8 osób idealnie sprawdzi się na narady, spotkania czy rekrutacje. Poza tym jest tu też druga sala, na szkolenia czy warsztaty dla 40 uczestników.

Nowoczesne zaplecze multimedialne jest bardzo przydatne. W biurze można napić się aromatycznej kawy czy skorzystać z oferty dań na dowóz z okolicznych restauracji.

 

2. Inkubator Exea Smart Space

Dane teleadresowe:
ul. Wrocławska 167, 87-100 Toruń
Kontakt: 56 699 54 44
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Wynajem sal w Inkubatorze Exea Smart Space.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesne przestrzenie biura tworzą się w każdym mieście. Jednak nie wszędzie wyposażenie jest tak dobre jak w tym obiekcie. Poza sporą przestrzenią coworkingową na jasnym openspace, można tu także skorzystać z oferty sal konferencyjnych. Do dyspozycji użytkowników jest skaner, drukarka i ksero

Sale konferencyjna różnią się stylem i powierzchnią. To pomieszczenia urządzone w jasnych i wesołych barwach. Najmniejsze z sal idealnie nadają się na kameralne spotkania czy negocjacje.

To świetna opcja, jeśli na co dzień prowadzi się działalność zarejestrowaną w domu, a spotkania w takim biurze wyglądają o wiele profesjonalniej. Największa z sal pozwana na organizację konferencji dla 120 osób. A w przerwie od pracy warto odwiedzić chill zone.

 

3. Muzeum Etnograficzne w Toruniu

Dane teleadresowe:
Wały Generała Władysława Sikorskiego 19, 87-100 Toruń
Kontakt: 22 827 76 41
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 0
Zobacz więcej: Eventy w Muzeum Etnograficznym w Toruniu.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesne przestrzenie dedykowane na wydarzenia biznesowe, gale i różnego rodzaju eventy przyciągają wielu organizatorów. Wielu z nich szuka czegoś więcej niż sale konferencyjne, a zwraca też uwagę na zaplecze techniczne i nietuzinkowe wnętrza. A tu jest to wszystko. Trzy sale konferencyjne różnią się nie tylko rozmiarem, ale też możliwościami.

Sala kameralna to przestrzeń na szkolenia dla 60 osób. Ciekawym rozwiązaniem jest zaplecze kuchenne, które pozwala na przeprowadzenie warsztatów kulinarnych, co jest ciekawą opcją na integrację.

Na szkolenia czy prelekcja nada się sala kinowa z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Największa sala na 350 osób jest doskonała na bankiety, pokazy mody czy prezentacje produktów. Warto skorzystać z opcji cateringu z pobliskich restauracji.

 

4. Hotel Bulwar****

Dane teleadresowe:
Bulwar Filadelfijski 18, 87-100 Toruń
Kontakt: +48 56 62 39 404
Największa sala konferencyjna: 270 osób
Liczba miejsc noclegowych: 182
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w hotelu Bulwar.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Doskonała lokalizacja przy samej Wiśle i kilka minut spacerem od Starego Miasta sprawiają, że to świetne miejsce. Hotel jest nie tylko wyjątkowo elegancki, ale także przyjazny dla biznesu.

Rozbudowana część konferencyjna składa się z 7 sal. Mniejsze są doskonała na szkolenia czy warsztaty, a sala na 270 osób pozwala na organizowanie sympozjów czy konferencji. Każda z sal posiada nowoczesne zaplecze sprzętowe.

Komfortowe pokoje o różnym standardzie tworzą bazę noclegową dla 182 osób. W tym miejscu doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne są świeże i lokalne składniki. To właśnie z nich powstają dania w restauracji. Strefa z saunami i gabinety Spa pozwalają na relaks po całym dniu.


Data publikacji: 15.03.2023

Nasi partnerzy