img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Toruniu

Jeśli chcesz sprawdzić pełną bazę konferencyjną w Toruniu zobacz ponad 40 obiektów konferencyjnych w Toruniu. Natomiast jeżeli chcesz sprawdzić obiekty konferencyjne znajdujące się na Kujawach, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. kujawsko-pomorskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Toruniu:

 

1. Centrum Kultury Dwór Artusa

Dane teleadresowe:
Adres: 
Rynek Staromiejski 6, 87-100 Toruń
Kontakt: (56) 655-49-39
Sale do 50 osób w obiekcie:
Artus Cinema - do 46 osób max.
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Dwór Artusa lub Konferencje w Dworze Artusa.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Kultury Dwór Artusa to doskonałe centrum konferencyjne, idealnie nadające się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Posiada bardzo bogate zaplecze konferencyjno-szkoleniowe.

Przestrzeń konferencyjną tworzy siedem przestronnych, komfortowych sal konfekcyjnych. Każde pomieszczenie wyposażone jest w profesjonalny sprzęt: ekrany, projektory multimedialne, oświetlenie sceniczne oraz dostęp do szybkiego Internetu i nagłośnienie.

Dodatkowym atutem sal jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Największa sala mieści 300 uczestników. Posiadają one niezwykły wystrój, który zachwyci wielu gości. Dzięki pomoc technicznej oraz fachowemu personelowi każde wydarzenie jest zakończone sukcesem. Centrum posiada bardzo dobrą lokalizację w Rynku Staromiejskim Torunia. 

 

2. Copernicus Toruń Hotel****

Dane teleadresowe:
Adres: Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń
Kontakt: 56 611 57 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Voyager, Apollo - 12 osób
Sala Discovery - 12 osób
Sala Terra BL, CP - od 21 do 24 osób
Liczba miejsc noclegowych: 315
Zobacz więcej: Sale konferencyjne Copernicus Hotel lub Konferencje w Copernicus Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Copernicus Hotel w Toruniu to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje 5 salami konfekcyjno-szkoleniowymi. Dwie z nich posiadają możliwość łączenia dzięki modułowym ścianom, co daje jeszcze większą przestrzeń do organizacji wydarzeń.

Trzy mniejsze sale idealnie nadają się na kameralne spotkania w mniejszym gronie oraz rozmowy kwalifikacyjne. Pomieszczenia wyposażone sa w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, szybki Internet oraz nagłośnienie i klimatyzacja idealna cieplejsze dni. Największa sala mieści 600 osób.

Do sal konferencyjnych foyer istnieje możliwość wprowadzenia samochodu. Goście mogą skorzystać oferty cateringowej oraz przerw kawowych. Hotel zachęca do odwiedzin nie tylko gości biznesowych, ale również indywidualnych.

 

3. Hotel Gotyk***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Piekary 20, 87-100 Toruń
Kontakt: +48 609 318 400
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Jimmys Steakhouse - od 40 (podkowa) do 50 osób (teatr, bankiet)
Zobacz więcej:Hotel Gotyk - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Gotyk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Gotyk położony jest na Starym Mieście w Toruniu. Znajdują się tu liczne atrakcje i zabytki miasta. Mieści się w XIV wiecznej kamienicy mieszczańskiej. Hotel jest idealny miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjne.

Każda sala posiada profesjonalne wyposażenie, nagłośnienie ora dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, dzięki której każde spotkanie jest jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Największa sala jest w stanie pomieścić 60 uczestników spotkania.

Każde spotkanie odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba wykwalifikowany personel oraz służy pomocą podczas trwania każdego wydarzenia. Przy hotelu znajduje się parking dla gości

 

4. Twierdza Toruń Fort IV

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Chrobrego 86, 87-100 Toruń
Kontakt: +48 56 655 82 36
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Winiarnia40 osób (podkowa)
Zobacz więcej: Twierdza Toruń Fort IV -sale konferencyjne lub Konferencje w Twierdzy Toruń Fort IV.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Twierdza Toruń Fort IV położona jest 5 km od centrum miasta. Jest to Zabytowy budynek z XIX. Idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 sal konferencyjno szkoleniowych.

Wszystkie sale posiadają profesjonalne wyposażenie: ekrany, rzutniki, flipcharty. Największa sala jest w stanie pomieścić 100 uczestników spotkania. Przestrzeń za pewne zrobi ogromne wrażenie na organizatorach wydarzenia. Wykwalifikowany personel czuwa nad całym spotkaniem oraz służy pomocą podczas jego trwania.

Obiekt zapewnia także kompleksową obsługę cateringową, przerwy kawowe, obiad czy uroczysta kolacje. Każda z sal może być przystosowana na potrzeby udanego bankietu z wykwintnymi daniami. Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości

 

5. Toruński Inkubator Technologiczny

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Władysława Łokietka 5, Toruń
Kontakt: 730 565 600
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala konferencyjna 3 i 4: od 40 do 50 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Toruńskim Inkubatorze Technologicznym.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Toruński Inkubator Technologiczny położony jest w centrum Torunia na ulicy Władysława Łokietka. W bliskiej odległości znajduj się liczne zabytki i atrakcje miasta. Jest to doskonała przestrzeń biurowa do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń oraz konferencji.

Obiekt dysponuje bardzo szeroką bazą biurową oraz szkoleniowo-konferencyjna. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 sale konferencyjne. Największa z nich może pomieścić 200 uczestników spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w: rzutniki, telewizory, prestiżowy wystrój, oświetlenie, system nagłaśniający oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Znajdują się tutaj również biura dedykowane na mniejsze spotkania oraz dach na eventy. O wszystko dba fachowy personel

 

6. Hotel Polonia***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Plac Teatralny 5, 87-100 Toruń
Kontakt: 56 657 18 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna: powyżej 50 osób
Zobacz więcej: Konferencje w Hotelu Polonia.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Polonia położony jest w Toruniu, na Starówce obok Urzędu Miasta. W bliskiej odległości znajdują się liczne zabytki i atrakcje miasta. Hotel jest doskonałym miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji oraz szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje przestronna i komfortowa salę konferencyjną. Sala posiada profesjonalne, nowoczesne wyposażenie. W skład, którego wchodzą: mikrofony, nagłośnienie, monitory, rzutnik multimedialny, flipahcart oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, dzięki, której sala jeszcze bardziej komfortowa podczas upalnych dni. Do dyspozycji gości jest również łazienka i szatnia w formie wieszaków. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby klientów. Służy pomocą podczas trwania każdego spotkania. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości


Data publikacji: 26.01.2023

Nasi partnerzy