img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w Łodzi

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze 3 gwiazdkowe hotele w Łodzi, organizujące konferencje:

 

1. Hampton by Hilton Łódź City Centre***

Dane teleadresowe:
ul. Piotrkowska 157, 90-440 Łódź
tel. 42 202 20 22
Największa sala konferencyjna: 115 osób
Ilość miejsc noclegowych: 298
Zobacz więcej na: Hampton by Hilton Łódź - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Hampton by Hilton Łódź.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hampton by Hilton Łódź to luksusowy obiekt, który znajduje się w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do obiektu i wygodne skorzystanie z wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto. Obiekt dysponuje bogatym zapleczem noclegowym oraz bazą konferencyjną przystosowaną do potrzeb klientów biznesowych. Nowoczesny obiekt gwarantuje wszystko, co niezbędne do organizowania wydarzeń stojących na najwyższym poziomie, które znakomicie wpasują się w potrzeby.

Hampton by Hilton dysponuje 3 salami konferencyjnymi o modułowej budowie, które można ze sobą łączyć. Po połączeniu wszystkich sal możliwe jest uzyskanie przestrzenie dla 115 osób w układzie teatralnym. Przestrzenie konferencyjne urządzone są w nowoczesnym stylu i na wyposażeniu posiadają ekran sufitowy, projektor, nagłośnienie oraz sprzęt do prowadzenia wideokonferencji.

Sale dodatkowo są klimatyzowane i dobrze oświetlone, co zwiększa wygodę prowadzenia różnego rodzaju spotkań w obiekcie. Dodatkowo personel obiektu pomaga w dostosowaniu sal konferencyjnych do potrzeb konkretnego wydarzenia.

 

2. Hotel Restauracja „YUCA”***

Dane teleadresowe:
Złotno 83, 94-221 Łódź
tel. 42 634 71 15
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Ilość miejsc noclegowych: 42
Zobacz więcej na: Hotel YUCA - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu YUCA.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Restauracja „YUCA” mieści się w zachodniej części Łodzi, która charakteryzuje się bardzo czystym powietrzem. W niedalekiej odległości od obiektu mieści się Atlas Arena oraz Manufaktura. Obiekt stawia na proponowanie dla klientów najwyższej jakości usług i może sprawdzić się rewelacyjnie.

Hotel Restauracja „YUCA” to obiekt dysponujący 1 salą konferencyjną. Możliwe jest pomieszczenie w trakcie wydarzenia nawet 160 osób w układzie teatralnym. Prelegenci do swojej dyspozycji otrzymują projektor, ekran, flipchart nagłośnienie oraz tv/laptop. Wyposażenie w niezbędny sprzęt audiowizualny gwarantuje wysoki komfort prowadzenia wydarzeń i pozwala organizować spotkania stojące na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji organizatorów pozostaje także personel hotelowy, który pomaga w przystosowaniu sali konferencyjnej. Obsługa hotelowa jest również w stanie zorganizować przerwę kawową, która może odbyć się w sali konferencyjnej lub w restauracji. Znacząco wpływa to na radość z zorganizowanego spotkania.

 

3. Abton Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Prądzyńskiego 9, 93-478 Łódź
tel. +48 570 002 320
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Ilość miejsc noclegowych: 90
Zorganizuj konferencję w hotelu Abton.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Abton Hotel to 3-gwiazdkowy obiekt, który mieści się przy trasie S14/S8/A1 Warszawa-Gdańsk-Katowice-Wrocław. Takie położenie gwarantuje łatwy dojazd do obiektu z różnych części Polski. Sprawia, że ten świetnie sprawdzi się dla uczestników konferencji, którzy przybywają na spotkania z różnych części Polski. 

Hotel Abton to 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne. Obie sale pozwalają pomieścić do 60 osób w układzie teatralnym. Przestrzenie konferencyjne charakteryzują się nowoczesnym wystrojem, wygodnymi siedzeniami, klimatyzacją, wydajnym oświetleniem i dostępnością nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Organizatorzy mają zapewnione wszystko, co niezbędne do organizowania konferencji i szkoleń stojących na najwyższym poziomie.

Tym samym jak najbardziej warto zainteresować się ofertą obiektu i skorzystaniem z niego. Może to bowiem dawać znakomite rezultaty i prowadzić do wielu korzyści. Obsługa hotelu dodatkowo zawsze służy pomocą dla organizatorów i pomaga w przygotowaniu sali pod konkretną liczbę gości. Organizatorzy dzięki temu mogą skupić się na tym, aby zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci.


Data publikacji: 07.10.2022

Nasi partnerzy