img

Designerski Hotel NoBo Hotel to idealne miejsce na konferencję w centrum Łodzi

Wygodna lokalizacja niedaleko znanych atrakcji

Położony w Łodzi Hotel NoBo to niepowtarzalne miejsce w samym centrum miasta. Kameralny obiekt udostępnia wiele miejsc noclegowych oraz przestrzeni biznesowych dla wszystkich gości. Położone hotelu w samym centrum Łodzi gwarantuje wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta.

TEKST ALTERNATYWNY

Umożliwia wygodne skorzystanie z wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto. Doskonałe położenie daje również możliwość łatwego dojechania do hotelu publicznym transportem oraz własnym autem. Hotel NoBo znajduje się zaledwie 7 minut od Manufaktury, 9 minut od ulicy Piotrowskiej, 10 minut od Atlas Areny, 9 minut od lotniska im. Władysława Reymonta oraz 10 minut od dworca PKP.

Jak łatwo zauważyć z hotelu można w bardzo łatwy sposób dostać się do każdej części miasta i bardzo wygodnie skorzystać z wszystkich jego atrakcji. Klienci biznesowi, którzy szukają najlepszego miejsca na zorganizowanie spotkania stojącego na najwyższym poziomie powinni jak najbardziej rozważyć skorzystanie z oferty hotelu NoBo, który znakomicie wpisze się w oczekiwania.

Więcej informacji: Lokalizacja hotelu NoBo.

 

Sale konferencyjne Hotelu NoBo

Hotel Nobo to rozbudowana przestrzeń konferencyjna skierowana do klientów biznesowych. W hotelu dostępne są 4 sale konferencyjne o różnej powierzchni. Największa sala jest w stanie pomieścić do 74 osób. Najmniejsza to natomiast kameralna przestrzeń dla maksymalnie 10 osób. Każda sala na swoim wyposażeniu posiada sprzęt konferencyjny, który obejmuje rzutnik, ekran oraz flipchart. Dodatkowo sale są wyposażone w wydajne oświetlenie, a także system klimatyzacji.

TEKST ALTERNATYWNY

Wszystko to wpływa na komfort prowadzenia spotkań. Na uczestników czekają również wygodne miejsca siedzące, które pozwalają na pełne zrelaksowanie się i odprężenie w trakcie trwania konferencji. Hotel NoBo świadczy także obsługę cateringową wydarzeń. Na czas spotkania biznesowego można skorzystać z poczęstunku oraz przerwy kawowej zorganizowanej przez personel.

Pełna obsługa i pomoc w przygotowaniu sali konferencyjnej pod konkretne wydarzenie to gwarancja organizacji spotkań na zdecydowanie wyższym poziomie. Jeżeli zatem poszukujesz najlepszego miejsca w Łodzi na organizację konferencji to oferta Hotelu NoBo jest warta uwagi.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu NoBo.

 

Jak urządzić profesjonalne spotkanie biznesowe?

Organizacja spotkania biznesowego wbrew pozorom nie jest bardzo łatwa i wymaga pamiętania o wielu aspektach. Zadbanie nawet o najdrobniejsze szczegóły jest niezbędne do tego, aby całe wydarzenie udało się i pozostało w pamięci wszystkich gości na długi czas. Organizacja samego spotkania dzięki zdecydowaniu się na odpowiednie podejście do tej kwestii może przynieść bardzo dobre efekty i przełożyć się na mnóstwo korzyści.

TEKST ALTERNATYWNY

Przede wszystkim urządzając spotkanie biznesowe należy odpowiednio wybrać miejsce. Dla uzyskania najlepszych efektów warto zdecydować się na stylowe hotele, które posiadają nowoczesne sale konferencyjne. Warto także odpowiednio przygotować sobie sam plan wydarzenia. Sporządzenie prezentacji, przygotowanie przemowy czy różnego rodzaju gier aktywizujących uczestników to znakomity pomysł. Dobre przygotowanie się do mowy pozwoli uniknąć stresu i momentów ciszy.

Dobrym pomysłem może być również przygotowanie upominków dla uczestników. Takie upominki jak długopisy, notatniki czy zestawy słodyczy z logiem organizatora mogą sprawdzić się bardzo dobrze i naprawdę warto się takowymi zainteresować.

Więcej informacji znajdziesz na: Jak zorganizować spotkanie biznesowe – 6 dobrych praktyk.


Data publikacji: 26.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Łódź

Nasi partnerzy