img

Hotel Dobieszków oferuje konferencje w otoczeniu malowniczej przyrody w woj. łódzkim

Atrakcje na łonie natury w Hotelu Dobieszków

Położony niedaleko Łodzi Hotel Dobieszków, zawdzięcza swoją popularność wyjątkowej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu, rozpościera się leśny Rezerwat Przyrody Struga Dobieszkowska, a hotelowy ogród i rozległe tereny zielone, sprzyjają rekreacji na otwartej przestrzeni.

TEKST ALTERNATYWNY

Na terenie Hotelu Dobieszków, bardziej aktywni mogą przeprowadzić trening w nowoczesnej siłowni, wyposażonej w sprzęt renomowanej firmy Arete Sport lub zrelaksować się w saunie. Jednak większość Gości hotelowych największą przyjemność czerpie z organizowanych na Świerzym powietrzu, zabaw, biesiad i zmagań sportowych. W hotelowym ogrodzie dostępne są boiska do piłki nożnej i siatkówki, a na prośbę Gości organizowane są również zawody najszybszej grze z wykorzystaniem piłki i rakietek – speedball. Malowniczy tereny Rezerwatu Przyrody zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek oraz jazdy konnej. Grupy konferencyjne i organizatorzy zajęć integracyjnych chętnie wybierają przejażdżki quadem, strzelectwo, rywalizację paintballową i gry terenowe.

Ogródki gastronomiczne, zadaszone wiaty, miejsca grillowe i ogniskowe, wieczorami zapełniają się uczestnikami kongresów, szkoleniowcami i grupami firmowymi, gdzie wspólnie biorą udział w biesiadach plenerowych, pieczeniu kiełbasek i zabawach tanecznych do białego rana, gromadząc nawet 460 uczestników.

Więcej infromacji: Atrakcje w hotelu Dobieszków.

Sale konferencyjne Hotel Dobieszków

Atrakcyjne położnie Hotelu Dobieszków blisko skrzyżowania Autostrad A1 i A2, w Strykowie, zapewniają wygodny dojazd z każdego miejsca w kraju, a bliskość centrum Łodzi i zielone tereny Rezerwatu Przyrody, wraz z nowoczesnym Ośrodkiem Konferencyjnym, to gratka dla przedstawicieli firm i grup korporacyjnych.

TEKST ALTERNATYWNY

Dzięki rozwiniętej bazie konferencyjnej, w Hotelu Dobieszków, można zaplanować zarówno duży kongres dla 250 uczestników, szkolenia i kursy pracownicze dla kilkudziesięcioosobowych grup, spotkania biznesowe dla kameralnego grona czy zajęcia integracyjne. Wśród 7 dostępnych pomieszczeń konferencyjnych, można zdecydować się na Salę Dużą o powierzchni blisko 300 m2, pomieszczenia seminaryjno-wykładowe, Salę Komputerową czy kameralny Businessroom dla 16 wyjątkowych Gości VIP – z indywidualną, dyskretną obsługą kelnerską. Doskonale przygotowane pomieszczenia i doświadczona obsługa, pozwalają przeprowadzić w Hotelu, skomplikowane panele firmowe, eventy, prezentacje i spotkania biznesowe wysokiej rangi.

Ośrodek Konferencyjny Hotelu Dobieszków, zapewnia dostęp do wysokiej jakości nagłośnienia, urządzeń multimedialnych, panoramicznego ekranu, kabin tłumaczeń symultanicznych Czu sprzętu niezbędnego w trakcie spotkań hybrydowych.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Dobieszków.

Zabawy integracyjne atrakcją wielu szkoleń i konferencji

Podobnie jak inne ośrodki biznesowo-wypoczynkowe, Hotel Dobieszków może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji spotkań integracyjnych dla pracowników firm, przedstawicieli korporacyjnych i szefów zespołów biznesowych.

TEKST ALTERNATYWNY

Planując konferencję, szkolenie czy kursy firmowe, organizatorzy dużą wagę przywiązują do zapewnienia uczestnikom atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, który działa motywująco i może być formą nagrody dla wyróżnionych pracowników. Przeprowadzając zabawy integracyjne, organizatorzy scalają cały zespół, obserwują naturalne wyłanianie się liderów i szefów grup firmowych, a jednocześnie dbają o rozrywkę i wypoczynek po ciężkim dniu szkoleń czy wymagających konferencji. Wspólne zabawy terenowe, zmagania sportowe a nawet biesiady i ogniska, to doskonała rozrywka dla wszystkich, po której można ze zdwojoną siłą i w pełnym skupieniu stawiać czoła nowym wyzwaniom. 

Wspólne wycieczki, spacery, impreza przy grillu, zawody sportowe lub okazja do spróbowania bardziej ekstremalnych rozrywek jak jazda terenowa, strzelectwo czy paintball oferowane przez Hotel Dobieszków, mogą uatrakcyjnić każdy wyjazd firmowy, kurs czy konferencję.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Firmowe imprezy integracyjne - najlepsze pomysły.


Data publikacji: 24.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Łódź

Nasi partnerzy