img

Kameralne sale na konferencje w Łodzi

Szukając spokojnego, wolnego od tłumów miejsca w Łodzi na spotkanie firmowe, konferencję czy innego typu wydarzenie naukowe czy biznesowe warto przejrzeć ofertę wyspecjalizowanych ośrodków.

Każdy znajdzie coś dla siebie, czy jest to industrialny klimat, połączenie nowoczesności z historią dawnej fabryki wełny czy zaciszne miejsce wśród zieleni z dala od centrum. Wybór zależy tylko od indywidualnych preferencji.

Cospot
Sala szkoleniowo – konferencyjna w CoSpot Office & CoworkingCoSpot Office & Coworking to miejsce nietuzinkowe i oryginalne. Utrzymane w pofabrycznym stylu stanowi doskonałą alternatywę do popularnych ośrodków konferencyjnych. Oryginalny klimat loftowy sprzyja kreatywności. Multifunkcjonalna powierzchnia idealna na organizację wszelkiego typu eventów, szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych w mniejszym gronie.Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych bądź grupowo. Dla większych grup przeznaczone są salki szkoleniowe na szesnaście osób, pomieszczenia konferencyjne dla trzydziestu gości czy specjalne sale eventowe mieszczące do siedemdziesięciu osób. Dostępne są na wyłączność gustownie urządzone gabinety, dedykowane biurka w zamykanych pomieszczeniach, małe przestrzenie tzw. budki telefoniczne dedykowane dla czterech osób oraz duża przestrzeń coworkingowa wyzwalająca w ludziach nowe pomysły, przydatna w burzach mózgu. Ponadto sale są przeszklone, bardzo przestronne, a przy tym bardzo zaciszne i kameralne, stylistyką nawiązują do pofabrycznej historii miasta Łodzi, co dodaje im jeszcze większego klimatu. Wizją twórców było stworzenie miejsca całkiem odmiennego od standardowych ośrodków na eventy czy szkolenia. CoSpot Ofiice & Coworking to miejsce uwalniające energię twórczą, biznesową czy przyjazną nowym pomysłom wizjonerskim. Jakie jeszcze zalety warto przytoczyć? Przyjazny, doświadczony personel swój profesjonalizm podkreśla, dzięki oferowaniu pomocy przy organizacji szkoleń czy różnego typu wydarzeń jak konferencje, spotkania biznesowe, eventy itp. Ponadto miejsce zapewnia dostęp do kuchni wyposażonej w sprzęty oraz świeżo parzoną kawę. Personel pomorze przy wyborze firmy cateringowej, bazy noclegowej oraz innych podwykonawców. Oczywiście ośrodek dysponuje profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, na terenie ośrodka dostępny jest bezprzewodowy Internet, a wartościowe przedmioty można umieścić w specjalnych zamykanych schowkach.Dane teleadresowe:CoSpotul. Zachodnia 70, 90-403 Łódź(łódzkie)tel.570 690 451Zobacz pełną listę obiektów posiadających w swojej ofercie sale na szkolenia w Łodzi.
Tobaco
Sala szkoleniowo – konferencyjna w Hotelu Tobaco Otwarty w 2013 roku trzygwiazdkowy Hotel Tobaco to przykład świetnie odrestaurowanego budynku, w którym zachowano postindustrialny klimat, umiejętnie łącząc go, z kolorową stylistyk lat pięćdziesiątych, dodających wnętrzom energii. Doskonale skomponowane wnętrza, nowoczesne zaplecze konferencyjne coraz dogodna lokalizacja blisko dworców w Łodzi czynią Hotel Tobaco pożądanym ośrodkiem w Łodzi idealnym na szkolenia, eventy czy konferencje.Hotel Tobaco mieści się blisko Dworca Głównego PKP, PKS Łódź Kaliska oraz Hali Sportowej i Rekreacyjnej Atlas Arena co umożliwia dobrą komunikację i wyjazd z miasta. Budynek hotelu to dawna siedziba Fabryki Wełny Kretschmera, zamieniona po wojnie na Wytwórnie Papierosów. Stąd nazwa nawiązuje do ostatniej funkcji budynku. We wnętrzach dominuje cegła oraz miks energetycznych kolorów, dając całkiem nowoczesne i odważne zestawienie. Hotel zapewnia 115 komfortowych pokoi będących w stanie ugościć 180 gości. Każdy pokój posiada wyposażenie jak telewizor LCD z telewizją satelitarną, pełne zaplecze sanitarne, telefon oraz bezprzewodowy Internet.Jeśli chodzi i zaplecze eventowe to Hotel Tobaco dysponuje siedmioma salami łączącymi nowoczesność z industrialnym klimatem dawnej Łodzi. Największa z odstępnych sal, sala Złota mieści w ustawieniu teatralnym do 130 gości, a w szkolnym do 80 osób. Najmniejsza sala Niebieska mieści maksymalnie 15 osób, dając możliwości organizacji kameralnych spotkań w biznesowym gronie. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, klimatyzację, bezprzewodowy Internet wraz z dostępem do światła dziennego. Za sprawą dostępnej w hotelu Restaruacji u Kretschera, bogate zaplecze gastronomiczne umożliwia pełen catering w czasie spotkań czy konferencji. Dane teleadresowe:Hotel Tobacoul.Kopernika 62 , 90-533 Łódź(łódzkie)tel.42 207 07 07
Bionanopark
Sala szkoleniowo – konferencyjna w BionanoparkBionanopark to miejsce spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy innego typu wydarzeń i eventów. Zlokalizowany w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku Centrum, pozwala na organizację wydarzeń, w czasie których nie tylko zostaną załatwione sprawy stricte biznesowe, ale i możliwy jest pełen relaks dla gości. Z klei bliskość ośrodków naukowo-badawczych powoduje, że goście są zachwyceni splendorem tego miejsca i chcą do niego wracać.Bionanopark to dziesięć powierzchni, które posiadają przesuwne ściany, dopasowujące obiekt do indywidualnych preferencji. Sale są w stanie pomieścić w ustawieniu teatralnym do trzystu osób. Z kolei najmniejsza sala może pomieścić do ośmiu gości. Wszystkie sale mają do dyspozycji klimatyzację, a okna mają funkcję przyciemniania. Nowoczesne architektura budynków, profesjonalny sprzęt audiowizualny, system do tłumaczenia symultanicznego czy opieka techniczna oraz zapewniona oferta cateringowa. Z innych udogodnień goście mają do dyspozycji bezpłatny parking oraz bezprzewodowy Internet na terenie całego kompleksu szkoleniowego.Dane teleadresowe:Bionanoparkul. Dubois 114/116, 93-465 Łódź(łódzkie)tel.42 280 76 76
Data publikacji: 26.07.2019

Nasi partnerzy

PFR Logo