img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Łodzi

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz ponad 170 obiektów konferencyjnych w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne w Łodzi na ponad 200 osób:

 

1. Centrum Konferencyjne Synergia

Dane teleadresowe:
ul. Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź
tel. 605 089 414
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Zobacz więcej na: Konferencje w Centrum Konferencyjnym Synergia.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne Synergia to nowoczesny obiekt dedykowany dla biznesu. W tych nowoczesnych wnętrzach można zorganizować zarówno konferencje, jak i szkolenia, bankiety czy wystawy. Wielkim plusem jest to, że znajduje się tu także restauracja, z tego często brakuje w tego typu obiektach. 

Część konferencyjna składa się z pięciu sal. Najmniejsza z nich jest przeznaczona dla grup 30-60 osobowych, w zależności od układu sali. To doskonała przestrzeń na kameralne szkolenia, spotkania czy prezentacje. Pozostałe sale są oddzielone systemami mobilnych ścian, dzięki czemu można je łączyć w różnych konfiguracjach. W standardzie są one przeznaczone dla od 60 do 200 osób. Nie można także nie wspomnieć o świetnym zapleczu technicznych - są tu nowoczesne systemy audiowizualne, nagłośnienie, klimatyzacja. 

Jest tu także możliwość organizowania imprez plenerowych takich jak pokazy, kiermasze, grille. Z powodzeniem można tu urządzić event dla 300 osób

 

2. Hotel Borowiecki***

Dane teleadresowe:
ul. Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź
tel. 42 207 08 00
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 94
Zorganizuj konferencję w Hotelu Borowieckim.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Borowiecki to miejsce doskonałe zarówno na spotkania biznesowe, ale także na wyjazd z rodziną czy znajomymi. Znajdują się tu 94 miejsca noclegowe, a pokoje są urządzone tak, aby zapewnić jak największy komfort dla gości. Przestronne wnętrza to dobra przestrzeń do pracy i wypoczynku. A skoro o pracy mowa, to w tym hotelu jest także doskonale urządzona część biznesowa.

Są tu trzy sale konferencyjne dla od 62 do nawet 250 osób. Pozwala to na organizację zarówno mniejszych warsztatów i konferencji, a także tych bardziej licznych sympozjów czy prelekcji. Na mniejsze i bardziej kameralne spotkania jest tu przygotowany dedykowany Business Room, gdzie w ciszy i spokoju można prowadzić rekrutacje czy spotkania z kontrahentami.

W tym obiekcie jest także doskonała restauracja, w której serwowane są dania kuchni polskiej, a także nowatorskie przepisy inspirowane kuchnią fusion. Poza restauracją do dyspozycji gości jest także drink bar, gdzie serwowane są doskonałe drinki.

 

3. Loft Aparts

Dane teleadresowe:
ul. ks. bp. Tymienieckiego 25C, 90-350 Łódź
tel. 730 252 525
Największa sala konferencyjna: 240 osób
Ilość miejsc noclegowych: 75
Zapoznaj się ze szczegółami oferty konferencyjnej Loft Aparts.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To miejsce świetnie oddaje klimat przemysłowej i industrialnej Łodzi. Sale konferencyjne zostały urządzone w po fabrycznych pomieszczeniach z zachowaniem ich niepowtarzalnego klimatu. To z pewnością miejsce, gdzie każde organizowane wydarzenie będzie na długo zapamiętane. Łącznie są tu trzy sale, które mogą komfortowo pomieścić od 40 do 240 osób.

Pozwala to na organizację warsztatów, konferencji czy seminariów naukowych. To też doskonałe miejsce na świętowanie ważnych dla firmy wydarzeń, kolacje świąteczne czy bankiety. Dodatkowym atutem tych powierzchni jest także dobre zaplecze techniczne, są tu sprzęty audiowizualne i nagłośnienie, które ułatwiają znacznie przebieg każdego eventu.

Do dyspozycji gości jest tu także 35 pokoi i 35 apartamentów. Zostały urządzone w bardzo nowoczesnym i minimalistycznym stylu, który świetnie wpisuje się w loftowe klimaty. W całym kompleksie są także dwie restauracje, i jedno jest pewne - dobrego jedzenie tu z pewnością nie zabraknie.

 

4. Bionanopark

Dane teleadresowe:
ul. Dubois 114/116, 93-465 Łódź
tel. (42) 280 76 76
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Dowiedz się więcej: Sale konferencyjne w Bionanopark.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Bionanopark to miejsce, które wyróżnia się nie tylko nowoczesnymi wnętrzami, ale też dogodną lokalizacją. W otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku centrum, stworzono tu idealne warunki do rozwoju biznesu. Znajdują się tu trzy nowocześnie urządzone sale szkoleniowe, które idealnie nadają się dla od 34 do 80 osób. Można w nich zorganizować warsztaty, prelekcje, czy prezentacje biznesowe.

Na bardziej liczne wydarzenie jest tu sala konferencyjna, która z powodzeniem pomieści do 300 osób. Dzięki temu można tu zorganizować spore eventy takie jak prezentacje produktów, seminaria, czy konferencje. Nowoczesne sprzęty techniczne sprawiają, że każde wydarzenie będzie tu przebiegało bez żadnych przykrych niespodzianek.

Podczas eventów warto także zadbać o kwestie związane z cateringiem. Podczas przerwy doskonale sprawdzi się bufet kawowy. Warto też zamówić ciepłe dania na lunch dla uczestników. W pobliżu tego obiektu znajduje się wiele hoteli i restauracji.


Data publikacji: 07.10.2022

Nasi partnerzy