img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Łodzi

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia ponad 80 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Pożniej przedstawiamy najciekawsze sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Łodzi:

 

1. Hotel Tobaco***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Kopernika 64, 90-533 Łódź
Kontakt: +48 422 07 07 07
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sale (prócz zielonej i czerwonej): od 8 do 20 osób (dowolne układy)
Liczba miejsc noclegowych: 184
Zobacz więcej: Hotel Tobaco - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Tobaco.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Tobaco położony jest w samym centrum Łodzi. Znajduje się w dawnej fabryce wełny i wyróżnia go designerskie wnętrze i nowoczesny wystrój. Jest to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 8 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych.

O łącznej powierzchni 300 m2. Największa sala jest w stanie pomieści 150 uczestników spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny, projektory, rzutniki oraz ekrany oraz dostęp do szybkiego Internetu.

Dodatkowo organizując mniejsze, kameralne spotkanie czy śniadanie biznesowe można skorzystać z Sali VIP. Hotel oferuje gościom przytulne pokoje w różnym standardzie. Znajdują się tu 184 miejsca noclegowe. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. 

 

2. Holiday Inn Łódź****

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Piotrowska 229/231, 90-456 Łódź
Kontakt: 42 208 00 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sale konferencyjne (prócz 4 dużych): od 8 do 20 osób (dowolne układy)
Liczba miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej: Holiday Inn Łódź - sale konferencyjne lub Konferencje w Holiday Inn Łódź.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Inn to czterogwiazdkowy hotel położony w samym centrum Łodzi przy ulicy Piotrowskiej 229. Hotel posiada doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 8 nowoczesnych sal konferencyjnych. Każda wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, ekrany, projektory, flipcharty.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, która daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Największa sala jest w stanie pomieścić 110 osób. Dzięki połączeniu sal zyskujemy jeszcze większą przestrzeń biznesowa, dzięki której możemy zorganizować spotkanie na 160 osób.

Wykwalifikowany personel dba o potrzeby każdego klienta i służy pomocą podczas trwania każdego wydarzenia. Na terenie hotelu znajduje się parking mieszczący 70 samochodów

 

3. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź
Kontakt: 42 208 92 01
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala nr 1 - do 20 osób (teatralne)
Zobacz więcej: ŁARR - sale konferencyjne lub Konferencje w ŁARR.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego położna jest na ul. Narutowicza 34, w samym centrum Łodzi. Jest to doskonała lokalizacja dla osób zwiedzających miasto oraz idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji i szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 6 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Każda wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W skład, którego wchodzą: rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty. W każdej z sal jest dostęp do szybkiego Internetu.

Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieści 120 osób. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja dająca jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Istnieje także możliwość regulacji oświetlenia w zależności od potrzeb. Obiekt oferuje również kompleksowa ofertę cateringową, przerwy kawowe, obiady czy uroczyste kolacje. 

 

4. Centrum Biznesowe Faktoria

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Dowborczyków 25, 90-019 Łódź
Kontakt: 605-965-472
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sale nr 2,3,4 - od 10 do 20 osób (różne układy)
Zobacz więcej: CB Faktoria - sale konferencyjne lub Konferencje w CB Faktoria.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Faktoria położone jest w centralnym punkcie Łodzi, w samym jej centrum na ulicy Dowborczyków 25. Jest to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne, komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe. Największa sala jest w stanie pomieści 90 osób. Najmniejsza zaś to biuro wynajmowane na godziny, idealne na mniejsze spotkania biznesowe, czy rozmowy kwalifikacyjne pomieści 14 osób.

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz szybki Internet. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. Obiekt gwarantuje szeroką ofertę cateringowa wraz z przerwą kawową według wymagań klientów.


Data publikacji: 15.11.2022

Nasi partnerzy