img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Łodzi

W celu zapoznania się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w Łodzi zachęcamy do sprawdzenia 85 obiektów konferencyjnych w Łodzi. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające powyższe kryteria w województwie łódzkim, zobacz obiekty konferencyjne w województwie łódzkim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Łodzi:

 

1. Hotel Restauracja Yuca***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Złotno 83, 94-221 Łódź
Kontakt: 42 634 71 15
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala 1 - od 40 (szkolne, bankiet) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 42
Zobacz więcej: Hotel Yuca - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Yuca.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Restauracja Yuca położony jest w przepięknej okolicy, w otoczeniu zielnie niedaleko ZOO i Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Hotel stanowi idealne zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Mniejszych i większych konferencji i szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje przestronna salę konferencyjną o powierzchni 100 m2, mogącą pomieścić 50 uczestników szkolenia. Sala posiada nowoczesne wyposażenie konferencyjne, w którego skład wchodzą: laptop, projektor, rzutnik do folii, flipchart, nagłośnienie i TV. W Sali jest dostęp do szybkiego Internetu.

Hotel zapewnia także zaplecze hotelowe, 43 komfortowo wyposażone pokoje idealne do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. W hotelu znajduje się tez restauracja idealna na bankiet. Na miejscu dla gości jest dostępny spory parking

 

2. Agat Hotel & Restauracja**

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Strykowska 94, 91-604 Łódź
Kontakt: +48 42 659 71 93
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Kameralna - do 25 osób (teatralne)
Sala Eventowa - do 50 osób, (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 31
Zobacz więcej: Agat Hotel - sale konferencyjne lub Konferencje w Agat Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Agar Hotel położony jest z dala od zgiełku miasta Łodzi. W cichej spokojnej okolicy. W otoczeniu lasów i zieleni. Hotel stanowi doskonałe zaplecze konferencyjne do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 przestronne, komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe o różnorodnej wielkości. Największa z sal, sala bankietowa jest w stanie pomieścić 100 uczestników spotkania. Pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny niezbędny do organizacji udanego spotkania.

Dodatkowo na życzenie klienta możliwe jest odpowiednie ustawienie mebli, zaciemnienie pomieszczenia czy tez skorzystanie z profesjonalnego nagłośnienia. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta i służy pomocą podczas trwania każdego wydarzenia. Hotel dysponuje strzeżonym parkingiem dla gości.

 

3. Lloyd Woodley Center

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Narutowicza 86, 90-139 Łódź
Kontakt: 532 485 649
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sale konferencyjne 1,2,3,4 - od 14 do 50 osób (różne układy)
Sale szkoleniowe - 12 osób (podkowa)
Zobacz więcej: Lloyd Woodley Center - sale konferencyjne lub Konferencje w LWC.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Lloyd Woodley Center to doskonałe centrum szkoleniowo konferencyjne. Położone w centrum Łodzi. Posiada szerokie zaplecze konferencyjne. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 sale konferencyjne oraz 10 mniejszych sal szkoleniowych.

Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, projektory, flipachart, rzutnik oraz dostęp do Internetu. Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieścić 100 uczestników wydarzenia. Oferta centowa obiektu jest bardzo przystępna.

Dodatkowo obiekt zapewnia szeroką ofertę cateringową wraz z przerwą kawową. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi tłumacza jeżyków obcych.  Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością i profesjonalizmem dbając jednocześnie o indywidualne potrzeby każdego klienta

 

4. NoBo Hotel***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Liściasta 86, 91-357 Łódź
Kontakt: +48 42 234 14 61
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Biała, Srebrna - od 36 (szkolne) do 50 osób (podkowa)
Sala Restauracyjna - do 50 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 50
Zobacz więcej: NoBo Hotel - sale konferencyjne lub Konferencje w NoBo Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

NoBo Hotel położony jest w centrum Łodzi. W niedalekiej odległości wielu atrakcji i zabytków miasta. Hotel stanowi idealne zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 5 sal konferencyjno-szkoleniowych plus Sala restauracyjna. Największa z nich jest w stanie pomieścić 74 uczestników spotkania. Wszystkie posiadają profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Wykwalifikowana kadra służy pomocą podczas każdego spotkania oraz dba o indywidualne potrzeby każdego klienta.

Dodatkowo hotel zapewnia przytulne miejsca noclegowe w pokojach o różnym standardzie wraz z potrzebnym wyposażeniem. Pokoje posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości


Data publikacji: 15.11.2022

Nasi partnerzy