img

Sale szkoleniowo-konferencyjne na ponad 300 osób w Łodzi

Organizacja wielkich wydarzeń jak konferencje, sympozja czy targi branżowe wymaga wynajęcia odpowiednio dużej powierzchni. Przestronne sale zapewniają komfort gości, wyższą jakość organizowanych eventów oraz łatwiejszy dostęp do infrastruktury.

Na mapie Łodzi dostępnych jest kilka ośrodków będących w stanie pomieścić nawet kilkaset osób, bez ryzyka ścisku czy niepotrzebnego stresu związanego z brakiem miejsc.


Expo


Konferencja w Expo- Łódź

Expo- Łódź to obiekt zaprojektowany w nowoczesny i ekologiczny sposób. Dogodne położenie w centrum miasta sprzyja organizacji różnego typu wydarzeń jak konferencje, kongresy, szkolenia, eventy, duże przestrzenie umożliwiają również organizowanie pokazów mody czy wszelkiego typu wystaw.
Ośrodek posiada cztery wielkopowierzchniowe sale konferencyjne z możliwością łączenia, hale wystawienniczą oraz aulę. Całość dostępnych pomieszczeń mieści kilkaset osób. Sale są w pełni klimatyzowane z dostępem do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, multimedialnego, z doskonałą infrastrukturą do komunikacji oraz świetną akustyk. Z kolei na korytarzach przy salach konferencyjnych, auli oraz foyer umieszczone zostały telewizory LCD idealne do wyświetlania reklam czy innych istotnych dla gości informacji. Ponadto Expo- Łódź dysponuje pomieszczeniem typu VIP room oraz Press room. Expo- Łódź dysponuje zapleczem cateringowym oraz biurowym.

Co jeszcze warto podkreślić? Expo- Łódź to przykład niezwykle ekologicznego budynku, zasilanego energią czerpaną z wnętrza ziemi. Budynek wyposażony jest w przestronny parking z wyznaczonymi miejscami dla niepełnosprawnych. W pobliżu ośrodka konferencyjnego znajduje się szereg komfortowych hoteli, o zróżnicowanym standardzie.

Dane teleadresowe:
Expo Łódź
al. Politechniki 4, 93-590 Łódź(łódzkie)
tel.42 636 29 83


bionano


Konferencja w Bionanopark

Bionanopark to urokliwa lokalizacja oddalona od centrum miasta. Nowoczesny ośrodek konferencyjny oferuje organizowanie najwyższej jakości wydarzeń kulturalnych, konferencji biznesowych, naukowych kongresów i wszelkiego typu innych spotkań dla firm jak szkolenia, eventy itp. Bionanopark mieści się w pobliżu ośrodków naukowych, zapewniając niesamowite wrażenia dla gości.
Dziesięć nowoczesnych pomieszczeń z przesuwnymi ścianami zapewnia organizatorom wiele możliwości dowolnej aranżacji przestrzeni. Dostępne sale konferencyjne mieszczą od ośmiu nawet do trzystu gości. Jeśli chodzi o wyposażenie to wszystkie pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, posiadają okna z możliwością przyciemniania. Zaplecze technologiczne obejmuje najwyższej klasy sprzęt do wyświetlania, profesjonalne nagłośnienie oraz system do tłumaczenia symultanicznego. Ponadto nad organizacją techniczną przedsięwzięć czuwa odpowiednio przeszkolony personel. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet, a goście mają zapewniony bezpłatny parking.

Dane teleadresowe:
Bionanopark
ul. Dubois 114/116, 93-465 Łódź(łódzkie)
tel.42 280 76 76


mhotel


Konferencja w mHotel

Miejsce takie jak mHotel stanowi przykład nowoczesnego hotelu zlokalizowanego na przedmieściach Łodzi. Obiekt jest wielofunkcyjny, urządzony w wysokim standardzie, doskonały dla wszystkich chcących zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, eventy czy szkolenia.
mHotel dysponuje przestronnymi pomieszczeniami konferencyjnymi będącymi w stanie pomieści nawet 250 osób w układzie teatralnym. Oferta skierowana jest także do małych grup gości, chcących zorganizować małe szkolenie, event czy negocjacje biznesowe. Jeśli chodzi o wyposażenie sal to mHotel zapewnia całe zaplecze techniczne, profesjonalny sprzęt obejmujący projektory multimedialne, wysokiej klasy ekrany oraz mikrofony, dostęp do światłowodowego Internetu o dużej przepustowości, a także telewizyjne ekrany plazmowe oraz odtwarzacze dvd. Ponadro mHotel oferuje także możliwość przygotowania serwisu konferencyjnego, w tym przerwy kawowe oraz korzystne pakiety obiadowe i kolacyjne. Znajdująca się w hotelu restauracja serwuje dania Szefa Kuchni.

W hotelu znajduje się także SPA pozwalające odprężyć się po całym aktywnym dniu, w ofercie jest sauna, jacuzzi, basen, salę fitness oraz relaksu. mHotel to 39 komfortowych pokoi, w każdym z nichk znajduje się przestronna łazienka, telewizor LCD, bezprzewodowy Internet, a także telefon. Dostępne są pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe.

Dane teleadresowe:
mHotel
ul. św. Teresy 111, 91-222 Łódź(łódzkie)
tel.42 652 99 90
601 654 488

Wszystkie hotele konferencyjne z tego miasta można znaleźć w serwisie sale szkoleniowo-konferencyjne w Łodzi.

Data publikacji: 26.07.2019

Nasi partnerzy