img

Hotel Koronny w Zamościu

Fot.: www.hotel-koronny.pl

Na 4 kwietnia tego roku przewidziano rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszy hotel w Polsce. Jednym z nominowanych w kategorii biznes był czterogwiazdkowy Hotel Koronny w Zamościu. Mimo faktu, iż Hotel Koronny istnieje dopiero od 2012 r., to zdołał zaskarbić sobie uznanie oraz zaufanie klientów biznesowych. Czym zasłużył sobie na nominację do tak prestiżowego konkursu?

Hotel Koronny został zlokalizowany w jednym z historycznych budynków, należących kiedyś do koszar wojskowych. Hotel mieści się w niedalekiej odległości od zabytkowej zamojskiej Starówki. W hotelu można znaleźć 36 luksusowo wyposażonych pokoi, restaurację serwująca dania regionalnej kuchni lubelskiej i europejskiej, a także lobby bar i centrum konferencyjne.

W hotelu można znaleźć dwie sale konferencyjne i dwie sale restauracyjne z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Sale są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz profesjonalne nagłośnienie, mają również dostęp do bezprzewodowego internetu. Sale są w stanie pomieścić nawet do 120 osób. Bliskość lotniska oraz aglomeracji miejskich (Zamość, Lublin, Rzeszów) sprawia, że Hotel Koronny to świetne miejsce na organizację konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy imprez.

Data publikacji: 20.03.2014

Nasi partnerzy