img

Sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Lublinie

Jeśli chcesz poznać całą bazę konferencyjną w Lublinie zobacz ponad 50 obiektów konferencyjnych w Lublinie. Natomiast jeżeli interesują cię także obiekty oferujące organizację konferencji w całej Lubelszczyźnie sprawdz ponad 140 obiektów konferencyjnych w woj. lubelskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 100 osób w Lublinie:

 

1. Hotel Huzar***

Dane teleadresowe:
ul. Spadochroniarzy 9, 20-043 Lublin 
tel. 81 533 05 36
Największa sala konferencyjna: 133 osoby
Ilość miejsc noclegowych: 245

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Huzar jest trzygwiazdkowym obiektem hotelowym, który znajduje się w spokojnej okolicy, w centrum Lublina. Cechuje go bardzo dogodna lokalizacja, gdyż jest on położony niecałe 10 minut jazdy autobusem od Starego Miasta oraz 1 km od Ogrodu Saskiego. Ponadto Hotel Huzar realizuje się w kompleksowej obsłudze klientów biznesowych. Można tutaj zorganizować konferencję, bankiet, szkolenie czy seminarium.

W swoim zasobie obiekt posiada 7 przestronnych i nowoczesnych sal zróżnicowanych powierzchniowo. Największa sala konferencyjna, nazywana Dużą jest w stanie zapewnić miejsce około 133 osobom. W każdej sali mają Państwo zapewniony niezbędny sprzęt multimedialny, m.in. projektory, ekrany, flipcharty, doskonałe nagłośnienie, sprzęt DVD oraz nieograniczony dostęp do sieci Wi-Fi.

Hotel Huzar dodatkowo dysponuje: w pełni zaopatrzonymi 128 pokojami, parkingiem dla 40 samochodów osobowych oraz restauracją z 100 miejscami siedzącymi. 

Zorganizuj konferencję w hotelu Huzar.

 

2. Hotel Korona Spa & Wellness****

Dane teleadresowe:
Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin
tel. 81 503 20 02
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Ilość miejsc noclegowych: 121

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Czterogwiazdkowy Hotel Korona Spa & Wellness znajduje się na obrzeżach Lublina, około 12 km od centrum miasta. Luksus idący w parze z profesjonalizmem stworzy idealną oprawę dla Państwa wydarzeń biznesowych, począwszy od konferencji, przez szkolenia, a kończąc na kameralnych spotkaniach firmowych. 

Z myślą o Państwa potrzebach, w skład zaplecza konferencyjnego wchodzi 6 wielofunkcyjnych sal o różnym metrażu, spośród których największą jest Sala Balowa. Przy okazji jednej większej uroczystości jest ona w stanie zapewnić miejsce około 250 osobom. Na stanie każdej sali, do Państwa dyspozycji pozostaje ekran, flipchart, rzutnik, mikrofon, odpowiednie nagłośnienie oraz klimatyzację i Internet bezprzewodowy. 

Na terenie Hotelu Korona Spa & Wellness funkcjonuje również znakomita restauracja oraz drink bar, gdzie można spędzić czas wolny po ważnym wydarzeniu. Ponadto obiekt dysponuje: dostępem do strefy spa, sauny, siłowni, jacuzzi, a także krytego basenu. 

Więcej informacji: Hotel Korona Spa & Wellness - Konferencje.

 

3. Spa Orkana

Dane teleadresowe:
ul. Szaserów 2, 20-553 Lublin 
tel. 81 475 48 75
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: -

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Spa Orkana to położone na obrzeżach Lublina – Kompleksowe Centrum Rekreacji i Odnowy Biologicznej, które nie tylko idealnie sprawdzi się jako miejsce relaksu, ale również jako przestrzeń biznesowa. 

Definicją zaplecza konferencyjno-szkoleniowego na terenie tego obiektu jest jedna, bardzo przestronna i w pełni funkcjonalna Sala Konferencyjna o powierzchni 220 m2. Dzięki swojemu metrażowi może ona pomieścić nawet do 100 uczestników spotkania w ustawieniu teatralnym, zaś w ustawieniu bankietowym – 80 osób. Jest ona kompleksowo wyposażona w potrzebny sprzęt do pracy. Dodatkową przestrzenią do wykorzystania na potrzeby biznesowe jest sala restauracyjna, która dysponuje miejscem dla 30 osób

Charakter Spa Orkana zapewnia Państwu szeroki wachlarz możliwości rekreacyjnych, dlatego też doskonale sprawdzi się jako miejsce integracji pracowniczej. Na terenie tego obiektu znajdą Państwo, m.in. rozbudowaną strefę spa z masażami i saunami, kompleksowo wyposażoną siłownię z zajęciami grupowymi, kryty basen oraz usługi medycyny estetycznej. 

Zobacz więcej na: Konferencje w Spa Orkana.

 

4. Lublinianka Grand Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Krakowskie Przedmieście 56, 20-002 Lublin
tel. 81 446 61 00
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Ilość miejsc noclegowych: 123

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Lublinianka Grand Hotel to uosobienie znakomitej lokalizacji wraz z bogato rozwiniętym zapleczem hotelowo-biznesowym. Jest to starannie odrestaurowany budynek stuletniej kamienicy, który oferuje niezwykle komfortowe oraz w pełni profesjonalne przestrzenie biznesowe. Na terenie Lublinianki jest możliwe zorganizowanie wszelkiego rodzaju ważnych uroczystości, w tym konferencji, szkoleń i wiele innych, nawet mniejszych wydarzeń.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 3 klimatyzowane sale konferencyjno-szkoleniowe, z czego największą jest Sala Lublinianka o metrażu 115 m2, która pomieści około 100 osób zarówno w ustawieniu teatralnym, kinowym oraz bankietowym. Grand Hotel Lublinianka dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym, który umożliwi Państwu przeprowadzenie konferencji w profesjonalny sposób. 

Do równie istotnych atutów obiektu należą również: przestronna restauracja, salon kosmetyczny, dostęp do sauny, usług masażu oraz 70 funkcjonalnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami.

Dowiedz się więcej na: Grand Hotel Lublinianka - Konferencje.


Data publikacji: 17.10.2022

Nasi partnerzy