img

Sale konferencyjne dla ponad 200 osób w Lublinie

Jeśli chcesz poznać całą bazę konferencyjną w Lublinie zobacz ponad 50 obiektów konferencyjnych w Lublinie. Natomiast jeżeli interesują cię także obiekty oferujące organizację konferencji w całej Lubelszczyźnie sprawdz ponad 140 obiektów konferencyjnych w woj. lubelskim.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne na ponad 200 osób w Lublinie:

 

1. Hotel Trzy Róże***

Dane teleadresowe:
Zemborzyce Dolne 96a, 20-515 Lublin
tel. 511 190 996
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych:

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Trzy Róże to wyjątkowy, lubelski obiekt hotelowy, który sprawdzi się również jako miejsca Państwa spotkań biznesowych. To wszystko będzie możliwe dzięki niezwykle nowoczesnemu centrum konferencyjnemu, które zaoferuje Państwu rozległy wachlarz możliwości w kwestii organizacji eventu biznesowego. Na terenie Trzech Róż można zorganizować konferencję, szkolenie, bankiet lub warsztaty. 

W swoim zasobie obiekt posiada 3 funkcjonalne sale konferencyjne, które dzięki zróżnicowanej wielkości doskonale dopasowują się do Państwa indywidualnych potrzeb. Spośród wszystkich dostępnych przestrzeni, największą pozostaje Sala Balowa o pokaźnym metrażu 390 m2. W ustawieniu bankietowym pomieści ona 300 osób, zaś w układzie teatralnym – 250 osób. Każda sala konferencyjna jest nowocześnie zagospodarowana w sprzęt multimedialny, natomiast wydzielone na terenie obiektu Business Center dysponuje następującymi narzędziami: telefon, faks, Internet, komputer, drukarka oraz ksero.

Hotel Trzy Róże posiada także przytulne zaplecze noclegowe pod postacią 28 pokoi oraz 1 apartamentu. Poza tym do Państwa użytku oddaje się: bezpłatny parking, dostęp do sauny, siłowni oraz sali z bilardem. 

Więcej informacji na: Hotel Trzy Róże - konferencje lub Sale konferencyjne w hotelu Trzy Róże.

 

2. Lawendowy Dworek

Dane teleadresowe:
ul. Krochmalna 13c, 20-401 Lublin
tel. 691-455-320
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 15

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Lawendowy Dworek to bardzo oryginalne i stosunkowo nowe miejsce, w którym nowoczesność łączy się z XIX-wiecznym klimatem i ponadczasową tradycją. Niemniej jednak nie tylko kusi on swoją niekwestionowaną atmosferą, ale także profesjonalne zaplecze konferencyjne. 

Biznes w tym obiekcie znajduje swoje miejsce we wnętrzach 6 sal konferencyjnych, spośród których największą jest Hala bankietowa w parku, dedykowana głównie eventom plenerowym. Zmieści ona około 500 osób. Jeśli chodzi o wnętrze obiektu, mają Państwo do dyspozycji 5 pomieszczeń zróżnicowanych metrażowo, które wpiszą się w każde oczekiwania. Wszystkie są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz bezprzewodowy Internet.

W przypadku kilkudniowej uroczystości, należyty odpoczynek zapewni Państwu baza noclegowa dysponująca 8 przytulnymi pokojami, w tym 1 jest apartamentem. Do dodatkowych udogodnień należą: niestrzeżony, bezpłatny parking hotelowy z 100 miejsc postojowych, znakomitą restaurację z szerokim wyborem potraw oraz kort tenisowy. 

Zobacz więcej na: Lawendowy Dworek - sale konferencyjne lub Konferencje w Lawendowym Dworku.

 

3. Hotel Kmicic

Dane teleadresowe:
Zemborzyce Dolne 62, 20-492 Lublin
tel. 81 750 00 99
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 25

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kmcic to kompleks obiektów hotelowych położonych w bliskim sąsiedztwie Lublina, Zalewu Zemborzyckiego oraz malowniczych lasów kraśnickich. Zajazd jest otwarty nie tylko na klientów prywatnych, ale również tych biznesowych, bowiem dysponuje bardzo profesjonalną bazą konferencyjno-szkoleniową, która sprosta wszystkim oczekiwaniom.

W skład tego wyjątkowego zaplecza konferencyjnego wchodzą: Sala Konferencyjna I dedykowana 200 osobom oraz Sala Konferencyjna II, która w ustawieniu teatralnym zmieści nawet do 250 uczestników spotkania. Obie sale są należycie wyposażone w niezbędny do pracy sprzęt multimedialny, w tym m.in. ekran, rzutnik oraz łącze internetowe. Ponadprogramową przestrzenią, którą również można wynająć na potrzeby eventu jest sala restauracyjna. 

Zajazd Kmicic oprócz powyższych udogodnień, oferuje także 11 pokoi dwuosobowych, niestrzeżony, bezpłatny parking hotelowy oraz odpowiednią oprawę gastronomiczną. 

Zorganizuj konferencję w hotelu Kmicic.

 

4. Hotel Pod Kasztanami***

Dane teleadresowe:
ul. Krężnicka 96A, 20-518 Lublin
tel. 81 750 03 90
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Ilość miejsc noclegowych: 59

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trzygwiazdkowy Hotel Pod Kasztanami to kameralny obiekt, położony zaledwie 8km od centrum Lublina, w malowniczej okolicy przy Zalewie Zemborzyckim. Jego dogodna lokalizacja zdecydowanie sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju eventów biznesowych.

Zaplecze biznesowe hotelu składa się z 4 sal konferencyjno-szkoleniowych, które można wykorzystać jako miejsce dla konferencji, seminarium, bankietu bądź szkolenia. Dwie z dostępnych sal mogą być połączone, tworząc przestrzeń o powierzchni 250 m2, która pomieści około 250 osób w ustawieniu teatralnym. Z kolei samodzielną salą, która dysponuje największym metrażem jest Sala Konferencyjna A w wymiarze 150 m2. Z myślą o Państwa potrzebach, wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w flipchart z flamastrami, ekran TV ze sprzętem video lub DVD, a także w sprzęt audiowizualny. Na każdym etapie organizacji Państwa uroczystości, dobrą radą oraz kompleksową pomocą służy personel hotelowy. 

Do pozostałych udogodnień należy doliczyć również: usługi cateringowe pod postacią przerw kawowych lub obiadów, 32 przytulne pokoje oraz apartamenty, śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w cenie pokoju.

Dowiedz się więcej na: Konferencje w hotelu pod Kasztanami.


Data publikacji: 17.10.2022

Nasi partnerzy