img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Lublinie

Jeśli chcesz poznać pełną bazę konferencyjną w Lublinie, zobacz ponad 50 obiektów konferencyjnych w Lublinie. Natomiast jeżeli interesują cię także obiekty oferujące organizację konferencji w całej Lubelszczyźnie, sprawdź obiekty konferencyjne w woj. lubelskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 20 osób w Lublinie:

 

1. Campanile Lublin***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Lubelska 14, 20-067 Lublin
Kontakt: +48 81 531 84 00
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Warszawska18 osób (szkolne)
Sala Zamojska - 18 osób (szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 203
Zobacz więcej: Konferencje w Campanile Lublin.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Campanile położony jest w spokojnej okolicy z dala zgiełku miasta. Około 15 minut spacerkiem od centrum. Hotel jest idealnym miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.

W skład przestrzeni konferencyjnej wchodzą 2 przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Duża sala mieści 40 uczestników spotkania. Sale można ze sobą łączyć, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń konferencyjną. Każda sala posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.  

Na życzenie klienta hotel organizuje przestrzeń na przerwę kawową lub poczęstunek. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta i służy pomocą podczas trwania spotkania. Wszystko przygotowywane jest z największą starannością Przy hotelu znajduje się parking dla gości

 

2. Hotel Luxor****

Dane teleadresowe:
Adres: Aleja Warszawska 175 a, 20-824 Lublin
Kontakt: +48 887 185 185
Sale do 20 osób w obiekcie:
Pokój biznesowy - 15 osób (bankiet, teatralne)
Sala Patio - 20 osób (podkowa, bankiet, szkolne)
Liczba miejsc noclegowych: 148
Zobacz więcej: Hotel Luxor - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Luxor.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Luxor zlokalizowany jest w centrum Lublina. Dzięki takiej lokalizacji istnieje możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc w mieście. Hotel jest doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Warto zorganizować tu konferencje i szkolenia.

W hotelu znajduje się 6 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych. Największa sala jest w stanie zmieścić 500 osób w układzie kinowym. Najmniejsza natomiast 15 osób. Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w skład, którego wchodzą: rzutnik multimedialny, flpichart, ekran, projektor, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Istnieje także możliwość całkowitego zaciemniana sali. Wszystko dostosowane jest do każdego klienta, także dla osób niepełnosprawnych. Blisko znajduje się parking dla gości

 

3. Software Camp Instytucja Otoczenia Biznesu

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Zanna 11, 20-601 Lublin
Kontakt: +48 81 477 59 09
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sala Mała - do 12 osób (szkolne)
Zobacz więej: Konferencje w Software Camp.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Software Camp to doskonała przestrzeń biznesowa położona w centrum Lublina. Lokalizacja daje możliwość zwiedzenia miasta i jego atrakcji. Jest to idealne zaplecze do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Strefa biznesowa obejmuje 3 przestronne i komfortowe sale konferencyjno-szkoleniowe. Wszystkie sale posiadają profesjonalne wyposażenie audiowizualne: ekrany projekcyjne, rzutnik, mównice, nagłośnienie, flicharty oraz tablice interaktywne. Wszystkie pomieszczenia mają dostęp do szybkiego Internetu.

W dużej sali zmieści się 45 osób. Istnieje możliwość łączenia sal, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń na spotkania. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia tele i wideokonferencji. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się duży parking dla gości. 

 

4. Euroalphabet

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Świętochowskiego 4, 20-467 Lublin
Kontakt: (+48) 501 583 717
Sale do 20 osób w obiekcie:
Sale szkoleniowe - od 10 (podkowa) do 20 osób (teatralne)
Zobacz więcej: Konferencje w Euroalphabet.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Euroalphabet to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum Lublina. Dzięki dogodnej komunikacji można tu bardzo łatwo dojechać. W obiekcie można zorganizować konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe.

W skład zaplecza konferencyjnego wchodzą 3 sale konferencyjno-szkoleniowe.Każda z sal dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Za dodatkową opłatą goście mogą skorzystać z komputera, odtwarzacza CD, głośników multimedialnych czy magnetofonu. Dodatkowo istnieje również możliwość zorganizowania cateringu z przerwą kawową oraz poczęstunkiem. Goście mogą zaparkować wzdłuż ulicy lub na oddalonych o 150 m od budynku bezpłatnych parkingach.


Data publikacji: 23.11.2022

Nasi partnerzy