img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Lublinie

Jeśli chcesz poznać całą bazę konferencyjną w Lublinie, zobacz ponad 50 obiektów konferencyjnych w Lublinie. Natomiast jeżeli interesują cię także obiekty oferujące organizację konferencji w całej Lubelszczyźnie sprawdź obiekty konferencyjne w woj. lubelskim.

Poniżej przedstawiamy sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Lublinie:

 

1. Hotel Trzy Róże***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Zabmorzyce Dolne 96 a, 20-515 Lublin
Kontakt: 511-190-996
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Konferencyjna - do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 59
Zobacz więcej: Hotel Trzy Róże - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Trzy Róże.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Trzy Róże położony jest 9 km od centrum Lublina. W bliskiej odległości znajduje się tutaj Jezioro Zemborzyckie, co uatrakcyjnia pobyt w tym obiekcie. Hotel jest idealnym miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Zaplecze konferencyjne składa się z 3 przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa Sala Balowa jest w stanie pomieścić 200 uczestników spotkania. Pozostałe dwie zmieszczą od 15 do 50 osób. Każda z nich wyposażona jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt audiowizualny zapewniając tym samym idealne warunki do każdego spotkania.

W każdym pomieszczeniu jest dostęp do szybkiego Internetu. Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. Dodatkowo hotel zapewnia kompleksową ofertę cateringową wraz z przerwą kawową i poczęstunkiem. 

 

2. Hotel Forum Fitness SPA & Welness***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Obywatelska 8, 20-092 Lublin
Kontakt: +48 81 452 85 00
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Widokowa - od 25 (szkolne) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 60
Zobacz więcej: Hotel Forum Fitness - sale konferencyjne lub Konferencje w Forum Fitness Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Forum Fitness SPA & Wellness położony jest w samym centrum miasta Lublin na ulicy Obywatelskiej 8. W okolicy znajduje się m.in. Ogród Saski. Hotel stanowi doskonałe zaplecze do organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji czy nawet bankietów.

Przestrzeń konferencyjna w hotelu to 3 sale szkoleniowo-konferencyjne zróżnicowane metrażowo. Największa z nich może pomieścić 120 uczestników spotkania. Wszystkie sale posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie audiowizualne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Personel dba o indywidualne potrzeby klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. Wszystko odbywa się w najwyższym standardzie. Istnieje możliwość zmodyfikowania sali na salę bankietową służącą na bankiet oraz zabawę integracyjną. Hotel zapewnia parking dla gości. 

 

3. Agit Hotel Congress & SPA***

Dane teleadresowe:
Adres: ul. Wojciechowska 29, 20-704 Lublin
Kontakt: 721 103 300
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Kryształowa 1 - od 18 (szkolne) do 40 osób (teatralne)
Sala Kryształowa 2 - od 20 (szkolne) do 50 osób (teatralne)
Sala Perłowa - 40 osób (szkolne, bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 90
Zobacz więcej: Agit Hotel - sale konferencyjne lub Konferencje w Agit Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Agit Hotel Congress to obiekt położony w niedalekiej odległości od centrum Lublina, na ul. Wojciechowskiej 29. Nieopodal hotelu możemy znaleźć piękny ogród botaniczny UMCS oraz Muzeum Wsi Lubelskiej. Agit to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.

Oferta konferencyjna Agit Hotel obejmuje 5 przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych. Pomieszczą one od 18 do nawet 200 uczestników danego spotkania. Sale wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby każdego klienta oraz służy pomocą podczas jego trwania. Hotel zapewnia także kompleksową obsługę cateringową, przerwy kawowe czy lunch. W hotelu znajdują się przytulne pokoje stanowiące idealne zaplecze do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Pokoje posiadają wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

4. Hotel Luxor****

Dane teleadresowe:
Adres: Aleja Warszawska 175a, 20-824 Lublin
Kontakt: +48 887 185 185
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Patio - od 20 do 40 osób (dowolne układy)
Sala Grand Club - od 30 (szkolne) do 40 osób (podkowa)
Liczba miejsc noclegowych: 148
Zobacz więcej: Hotel Luxor - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Luxor.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Luxor zlokalizowany jest w centrum Lublina. W bliskiej odległości znajdują się liczne atrakcje i zabytki miasta. Hotel jest doskonałym miejscem na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

Przestrzeń konferencyjna obiektu obejmuje 6 przestronnych i komfortowych sal konferencyjnych. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 1500 uczestników spotkania w układzie kinowym. Najmniejsza natomiast 15 osób. Każda sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny, w skład, którego wchodzą: rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, projektor, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu.

Sale są klimatyzowane, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia sali. Hotel posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Na jego terenie znajduje się parking dla gości


Data publikacji: 23.11.2022

Nasi partnerzy