img

Ekskluzywne SPA w hotelu Sympozjum atrakcją dla organizatorów konferencji

Kryształowe SPA w hotelu Sympozjum

Kryształowe Spa to idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Każdy zajdzie tu chwilę dla siebie. Goście mogą skorzystać tu z wielu zabiegów takich jak masaże, zabiegi pielęgnacyjne, zabiegi na twarz i ciało, pielęgnację dłoni i stóp oraz moc ciepłych kamieni.

TEKST ALTERNATYWNY

Dodatkowo można tu skorzystać z sauny suchej i parowej. Mają one zbawienny wpływ na nasz organizm. Pozwalają oczyścić go z toksyn, regenerują i odżywiają, także wzmacniają odporność. Rytuały wykonywane są w sześciu kameralnych gabinetach. Jeden z gabinetów przeznaczony jest dla dwóch osób. Także można razem przeżyć wspaniałe chwilę oraz relaks. Profesjonalny personel dla o każdego klienta indywidualnie. Dzięki temu goście czują się tutaj komfortowo.

Dodatkowo można skorzystać z pokoju wypoczynkowego dla relaksu i rozluźnienia. Miejsce to ma do zaoferowania pakiety zabiegów, karnety na saunę oraz vouchery podarunkowe. Warto wcześniej dokonać rezerwacji na saunę. Zabiegi Spa odbywają się od wtorku do soboty o godzinie 12-00-20.00. Natomiast z sauny można skorzystać od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00-20.00.

Więcej informacji: SPA w hotelu Sympozjum.

 

Sale szkoleniowo-konferencyjne w hotelu Sympozjum

Hotel Sympozjum to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji czy innych spotkań biznesowych. Hotel dysponuje dwiema przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi. Sale można dowolnie aranżować. Dzięki czemu możemy mieć dwie większe lub siedem mniejszych sal.

TEKST ALTERNATYWNY

Największa liczba osób, jaką mogą zmieścić sale jest to 600 uczestników spotkania. Znajduje się tu doskonałe zaplecze techniczne oraz nowoczesny, profesjonalny sprzęt audiowizualny. Sale osiadają klimatyzację, która zapewnia jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. W każdej sali znajduje się: mikrofon bezprzewodowy, projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów, sprzęt audio-video, sprzęt komputerowy. Podczas szkoleń goście mogą skorzystać z możliwości przerwy kawowej.

W każdym pomieszczeniu jest dostęp do szybkiego Internetu. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa, profesjonalna obsługa, na której pomoc zawsze można liczyć. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

Więcej informacji: Sale konferencyjne w hotelu Sympozjum.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca na konferencję?

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca na konferencje to istnieje wiele czynników, na które warto zwrócić uwagę. Nie jest to, bowiem łatwa sprawa z racji tego, iż wiele obiektów organizuje takie spotkania. Odpowiednie miejsce powinno mieć możliwość przygotowania zarówno mniejszego, ale także dużego spotkania biznesowego w zależności od potrzeb klienta. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na lokalizację, możliwość noclegu dla gości.

TEKST ALTERNATYWNY

Miejsce, w którym będzie się odbywać konferencja powinno mieć nowocześnie wyposażoną sale konferencyjną wraz z odpowiednim sprzętem i zapleczem technicznym. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na ustawienie Sali, możliwość aranżacji czy tez klimatyzację, która daje ogromny komfort podczas upalnych dni.

Innym ważnym elementem jest możliwość relaksu i odpoczynku po szkoleniu. Warto także skorzystać z oferty, jaką dają różnego rodzaju spotkania integracyjne w danym miejscu. Dobrze, gdy na miejscu znajduje się także parking z racji tego, iż wielu uczestników jest w tych czasach przyjezdnych. Warto by organizator zwrócił uwagę na potrzeby klienta.

Więcej informacji: Wybór miejsca na konferencję biznesową.


Data publikacji: 08.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Kraków

Nasi partnerzy